Navíc po šesté brance hostů po necelé hodině hry se mezi fanoušky Hrachovce a domácími pořadateli strhla málo vídaná, několikaminutová rvačka a musela přijet i sanitka a policie.

„Toto na fotbal nepatří. Obě strany měly zvládnout emoce lépe,“ shodli se trenéři obou týmů.

Zdroj: Břenek Martin

Hlavní sudí musel chvíli po rozehrání hry v 58. minutě právě kvůli rozbouřeným emocím na hlavní tribuně stadionu přerušit a společně s aktéry sledoval, jak se pořadatelé snaží situaci uklidnit.

Dlouho bohužel nepomáhaly domluvy hráčů obou týmů, včetně aktivního klouče Hrachovce Dušana Janoška.

Hra se opět rozběhla až po osmi minutách, kdy domácí pořadatelé museli následně zavolat záchranou službu a policii.

Utkání se pak již poklidném tempu dohrálo a hosté přidali ještě další dva góly. Umocnili tak ostudu morkovických fotbalistů, kteří nakonec odcházeli ze svého pažitu s potupnou porážkou 0:8.

Nečekané drama se v rámci 2. kola krajského přeboru odehrál v sobotu  odpoledne v Morkovicích, kde se za rozhodnutého stavu 6:0 pro nováčka z Hrachovce strhla rvačka
Kdo za šarvátku na fotbale v Morkovicích může? Podívejte se na ohlasy trenérů

„Toto se ani nedá komentovat, Zápas blbec,“ posteskl si trenér Morkovic Miroslav Bednařík.

Ani hosté si své premiérové výhry v krajském přeboru neužili, tábor fanoušků po incidentu prořídl. „Jeli jsme tady vyhrát, ale nikdo nečekal, že tak vysoko, pro domácí je to kruté. Naše kvalita se začala projevovat od 20. minuty. Navíc jsme nebyli kompletní,“ poznamenal trenér Hrachovce Dušan Janošek.

MORKOVICE - HRACHOVEC 0:8 (0:3)

Branky: 57. a 87 z pen. Malý, 33. vlastní Jablunka, 43. Reshetniak, 45. Žák, 51. Heřmánek, 53. Vaigl, 76. Janošek. Rozhodčí: Zicháček - Hanák, Veselý, 140 diváků.

Zdroj: Břenek Martin
Zdroj: Břenek Martin

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...