Vzpomínková akce na Hrozenkovského rodáka se nesla v duchu mládežnického turnaje ve formě 4+1, kde se představily týmy Sigmy Olomouc, Třince, 2 týmy Valašského Meziříčí, Nového Jičína a Valašské fotbalové akademie (VFA).

„Paralelně probíhal mini turnaj v rámci Uher festivalu pro mini-přípravky, kdy děti hrají v aréně z mantinelů ve formaci 3 na 3 nebo 2 na 2, kde hrály děti z Nového Hrozenkova a Karolinky, Halenkova, Vsetína a slovenského týmu Iskry Holíč,“ říká hlavní organizátor memoriálu a bratr Pavla Šuláka Robert.

Turnaj se hrál bez výsledků a počítání bodů, šlo čistě jen o radost ze hry a vstřelených gólů.

„Odpoledne tento den patřil zápasům mužů, kde se utkal tým tvořený trenéry regionálních fotbalových akademií ČR, Krásného Pole u Ostravy a Nového Hrozenkova. Slunečný a horký den jsme si všichni užili, děti si fotbalem bavily, rodiče hezky fandili a podporovali výkony dětí. A pánové se potom odpoledne také hezky proběhli a zapotili, a tak se po skončení zápasů všichni těšili na zchlazení ať už v bazénech nebo koupalištích. Děkujeme všem za účast. Také díky všem, kdo se podílel na organizaci celého memoriálu,“ dodal Robert Šulák.