Předchozí
1 z 9
Další

POLIČNÁ - HOVĚZÍ 0:4 (0:1)

Václav Vondráček, činovník Poličné: „Utkání se nám vůbec nepovedlo. Přitom v úvodu zápasu jsme si vytvořili tři dobré brankové příležitosti. Postupem času hosté přebrali iniciativu a podařilo se jim dostat do vedení. Branka v naší síti s námi otřásla a nedokázali jsme na hostující obranu něco vymyslet. Ve druhém poločasu byli hosté lepším týmem a svoji převahu korunovali třemi brankami. Na toto utkání musíme rychlezapomenout a připravit se na další domácí duel s Vlachovicemi."

Fotbalisté Luhačovic (žluté dresy) v 16. kole krajského přeboru Zlínska zdolali Osvětimany 1:0.
KP: do Kvasic musela hned dvakrát sanitka. V Bystřici došlo k napadení delegáta!

Radim Malaník, brankář Hovězí: „ Na těžkém terénu v Poličné jsme chtěli odčinit porážku s Vlachovicemi, se kterými jsme v úvodním kole doma prohráli o tři branky. Do utkání jsme nastoupili aktivněji a snažili jsme se tlačit do brány. V defenzívě jsme poctivě pracovali, když nám tam něco propadlo, podržel nás brankář Rovenský. Do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým náskokem, kdy jsme dokázali využít brejkové situace. Asi od 65. minuty jsme byli lepší na míči, domácí podle mne odpadli fyzicky. Nám se zúročila kvalitní zimní příprava. Nakonec se nám podařilo ve druhé půli třikrát dostat míč za záda domácího brankáře. Naše výhra je zasloužená, pro domácí tým je asi hodně krutá. Letos slavíme 80 let od založení fotbalu v obci, jako dárek bychom si chtěli dát záchranu v soutěži."

PŘÍLUKY - BRUMOV B 1:3 (1:2)

Jaroslav Brabec, vedoucí Příluk: „Do utkání jsme vstoupili dobře a prvních patnáct miutn hráli na půlce soupeře a tlačili. První gól padl po rohu, kdy míč napálil z voleje domácí Adamík a brankář hostí ho jen vyrazil k Machalíčkovi, který zblízka skóroval na 1:0. Po rozehrání udělala obrana domácích chybu, hosté se dostali do brejku a z úhlu vyrovnali Bartozelem na 1:1. Hra se vyrovnala a začal boj o druhou branku. Hosté se snažili hrát na brejky a jeden jim vyšel v 29. minutě, kdy se opět trefil Bartozel. V druhé půlce se domácí snažili o vyrovnání a Chludil dvakrát střílel do prázdné branky, ale vždy na poslední chvíli hostující obránce z čáry míč vykopl. Nakonec po jednom z brejků zahrávali hosté poněkud spornou penaltu a zvýšili na 3:1. Domácí ještě zkoušeli, co se dalo, ale stav se již nezměnil. Utkání bylo poměrně vyrovnané, měli jsme více šancí jak soupeř, ale ten byl ve srovnání s námi produktivnější a tak body berou hosté."

Fotbalisté Zlechova (červenočerné dresy) v 16. kole krajské I. B třídy remizovali se Slavkovem 1:1.
MISTROVSKÁ KOPANÁ ve Zlínském kraji. Jak si vedl váš tým?

Miroslav Vaněk, trenér Brumova B: „Před utkáním jsme dávali horko těžko do kupy sestavu, poněvadž A mužstvo hrálo v současné chvíli mistrovské utkání s Nevšovou. Domácí tým šel po patnácti minutách do vedení. O minutu později už ale bylo srovnáno, kdy se prosadil zkušený Olin Bartozel. Spoléhali jsme na brejkové situace a po půlhodině hry přidal Bartozel svoji druhou trefu. Do kabin jsme tak odcházeli s jednobrankovým vedením. Ve druhém poločasu se domácí tým snažil o vyrovnání, ale my jsme dobře kombinovali. Přidali jsme třetí uklidňující branku z pokutového kopu, který proměnil Kocourek. Zápas jsme pak dovedli k důležitému tříbodovému zisku."

VLACHOVICE - DOLNÍ BEČVA 2:2 (0:2)

Karel Hověžák, činovník Vlachovic: „Bylo to vyrovnané utkání, ve kterém byli v prvním poločase produktivnější hosté. V 17. minutě otevřel skóre zápasu Růčka Radek a hned v následující minutě po naší chybné rozehrávce zvyšoval na 2:0 pro hosty Kuběna. My jsme se do vážnější šance nedostali. Ve druhém poločase jsme zpřesnili hru a vytvořili si mírnou převahu. Výsledkem bylo zahrávání několika rohových kopů a z jednoho se nám podařilo v 59. minutě snížit na 1:2, když se hlavou trefil Kudela. Vyrovnat se nám podařilo v 77. minutě rovněž po rohovém Dominikem Plškem. V závěru mohli rozhodnout utkání obě mužstva, ale šance na jedné i druhé straně zůstaly neproměněny."

Fotbalisté Vigantic spoléhají na dovednosti své největší hvězdy Milana Baroše.
I. A třída – sk. A: Chuchma z Valašské Polanky sestřelil hattrickem Juřinku

Milan Matula, činovník Dolní Bečvy: „Věděli jsme, že nás čeká ve Vlachovicích těžké utkání a to se i potvrdilo. Stále nás trápí zranění klíčových hráčů, přesto jsme v první půli dokázali vstřelit dvě branky. Navíc jsme přidat i třetí trefu. Ve druhém poločasu domácí zvýšili nasazení a dokázali srovnat. Problémy jsme měly při bránění standartních situácí. Na konci utkání mohla obě mužstva rozhodnout o své výhře, to se nestalo a zápas skončil dělbou bodů."

HALENKOV - RATIBOŘ 3:4 (2:1)

Ondřej Machálek, trenér Halenkova: „V utkání jsme vedli již 3:1, ale hosté z Ratiboře dokázali vývoj zápasu obrátit ve svůj prospěch. Hosté byli v průběhu celého utkání více na míči a bylo jen otázkou času, kdy svoji převahu dokáží brankově vyjádřit. Na podmočeném terénu jsme v závěru přišli alespoň o bod, kdy hostím vystřelil výhru Hurta. Zápas bohatý na góly jsme však nezvládli a o reparát se pokusíme v příštím kole na půdě brumovské rezervy."

Šéfka komunikace a mluvčí FC Trinity Zlín Zuzana Molková se ve fotbale angažuje od sezony 2014/2015.
Sexy mluvčí fotbalového Zlína: S trenérem Vrbou máme problém se pustit ke slovu

Jaroslav Kulhaj, trenér Ratiboře: „Začátek jarní části nás zastihl v dobré střelecké formě a podařilo se nám nastřílet už devět branek. V minulém kole proti Přílukám to bylo pět a teď v Halenkově čtyři. V sestavě nám stále chybí vykartovaný Zubík a před utkáním jsme přišli i o Mikulu. První půle se pro nás nevyvíjela příliš dobře a Škrobák dokázal svoje střelecké schopnosti, kdy dvakrát skóroval. Nám se herně vcelku dařilo, ale branku dal pouze Machala. V úvodu druhé půle domácí Kašpar z penalty zvýšil na dvoubrankový rozdíl. Naše mužstvo se však nepoložilo a po gólech Sováka a Trochy srovnalo. Domácí tým už trošku fyzicky odpadl. V závěru nám vystřelil Hurta tři body. Neskutečný obrat jsme tak dokonali, výhru jsme si ale zasloužili a hráči bojovali až do závěrečného hvizdu."

PRLOV - DOLNÍ LHOTA 3:2 (2:0)

Petr Sláčik, činovník Prlova: „Zápas s Dolní Lhotou se hrál na těžkém terénu a tento duel jsme nakonec s vypětím všech sil zvládli. Vydařila se nám první půle, kdy se nám podařilo po brankách Langra a Sochory jít do dvoubrankového vedení. Hosté po nástupu do druhé půle dali Masařem kontaktní branku. Sochora nám ale vrátil dvoubrankové vedení. Dvacet minut před koncem musel pod sprchy Langer. Hosté dokázali zanedlouho přesilovku využít. Vyrovnat se jim už ale nepodařilo a v dramatickém utkání jsme po bojovném výkonu utkání dovedli do vítězného konce."

Fotbalisté Slavičína vyhráli v 16. kole divize E v Přerově. Na snímku trenér TVD Petr Slončík.
Podívejte se. Divizním fotbalistům Slavičína stačila na Hané čtvrthodina

Aleš Vyškovský, trenér Dol. Lhoty: „V souboji s Prlovem nám nevyšel výsledkově první poločas, kdy jsme dvakrát zbytečně inkasovali. Krátce po příchodu ze šaten Masař utkání zdramatizoval. Domácí tým jsme přitlačili a byli jsme blízko k vyrovnání. Přišla však chyba a Sochora dal svoji druhou branku. Poté domácí tým dohrával o deseti. Kovář snížil na jednobrankový rozdíl. V závěrečném tlaku jsme se vyrovnání nedočkali a domácí s vypětím všch sil tři body uhájili."

CHORYNĚ - LIDEČKO 0:4 (0:0)

Josef Landa, trenér Choryně: „Věděli jsme, že proti nám stojí hodně běhavý tým a tak jsme hráli na tři středové hráče. A chtěli jsme hrát po křídlech a těžit ze standartních siztuací. Ale ty nám první poločas bohužel vůbec nešly. Jinak první poločas nám tento tah herně vyšel, kdy jsme měli i šanci střelou ze šestnáctky Vedralem, dobře zakročil jejich brankář Hyžák. Lidečané měli dvě šance po úniku a rohu, které zlikvidoval gólman Ječmen. Poločas tak skončil 0:0. Do druhé půlky jsme nastoupili stejně a řekl bych, že jsme kontrolovali hru, konečně nám vyšla standartka, kdy Landovi chybělo po rybičce asi patnáct centimetrů od skórování. Bohužel při jednom dlouhém nákopu, kdy Ječmen vyběhl, balon mu na těžkém terénu přeskočil nohu, kdy promáchl a zkušený Číž měl snadnou úlohu dopravit míč do sítě. Chvíli nato hostující Gargulák po centru hlavou zvyšuje na 2:0. Byli jsme v křeči, opět Aleš Číž rychlou kličkou a střelou na zadní tyč krásně zvyšuje na 3:0. Otevřeli jsme hru a snažili se snížit , někdy hosté měli i štěstí, kdy na brankové čáře zůstal balon ve skrumáži hráčů. Dnes se štěstí proti nám obrátilo zády, ale nutno uznat, že hosté zvítězili svou fotbalovosti a výhru si zasloužili. Jen škoda tak vysoké prohry, která si myslím neodpovídá předvedené hře. Lidečko však tipuju na výtěze I. B třídy."

Divizní fotbalisté Baťova (ve žlutém) v 16. kole skupiny E těsně podlehli rezervě prvoligové Zbrojovky Brno.
Divizní Baťov proti ligově posílenému Brnu B vzdoroval. Co rozhodlo?

Radek Číž, trenér Lidečka: „Výsledek je pro domácí tým hodně krutý, zejména v první půli se hrála vyrovnaná partie a brankář Hyžák nás podržel. Domácí zlobili ze standartních situací, my jsme se nemohli dostat ke své kombinační hře. Do šaten se tak odcházelo za bezgólového stavu, který odpovídal poměru sil na hřišti. Ve druhé půli rozhodla první branka, kdy udělal chybu domácí brankář a Aleš Číž toho dokázal využit. Zanedlouho přidal Gargulák druhou trefu. Mužstvo se uklidnilo a o pár minut později jsme zvýšili opět Čížem na 3:0. Vydařenou dvacetiminutovky dokonal Juřička a to jsme vedli už čtyřbrankovým rozdílem. V závěru jsme přišli zbytečné o vyloučeného Hruboně, který nám bude v derby s Prlovem chybět. Jdeme zápas od zápasu, snad se na čele tabulky udržíme delší dobu, ale sezona je ještě hodně dlouhá. Přesto jsme se začátkem jarní části spokojeni, navíc v Choryni se tak snadno vyhrávat nebude, musím pochválit i výkon domácího celku."

Radek Číž, trenér Lidečka: „

HORNÍ BEČVA – JABLŮNKA odloženo

Domácí podali protest kvůli neschválení hrací plochy ve Viganticích, kde se utkání mělo odehrát. Zpráva rozhodčího: Před úředním začátkem utkání byla provedena kontrola hrací plochy ve Viganticích, kdy patnáct metrů od středového bodu na obě strany je silně podmáčený. Tento stav hrací plochy je neměnný. Utkání by postupem času se stalo neregulérní a hrozilo by i zranění hráčů. Vedoucí obou mužstev se na náhradním termínu nedomluvili.