1/9

Vlachovice - Prlov 2:3 (1:2)

Karel Hověžák, činovník Vlachovic: „Podařil se nám vstup do zápasu a už v 5. minutě otevřel skóre Hověžák. Hostům se podařilo vyrovnat v 16. minutě, když se přímo z rohu trefil Holý. Ve 37. minutě se z dvaceti metrů trefil do šibenice hostující Sochora a stanovil poločasové skóre na 1:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou vyrovnat případně otočit výsledek utkání. To se nám částečně povedlo v 61. minutě, když se po rohovém kopu trefil hlavou Tomáš Kolouch a srovnal na 2:2. O několik minut později se v tutové šanci objevil Marek Coufalík, ale z půlmetru přestřelil branku hostů. A když pak Tomáš Kolouch v 75. minutě neproměnil pokutový kop, přišel trest. V 85. minutě napřáhl z dobrých dvaceti metrů Zemánek a náš brankář na jeho střelu nedosáhl. V závěru jsme ještě zahrávali trestný kop, ale Adam Bartoš trefil pouze břevno a tak si hosté odvezli všechny body."

Jaroslav Novosad, trenér Prlova: „Ve Vlachovicích jsme získali tři body, které lze považovat za šťastné. Hned v úvodu jsme inkasovali. Pomohli jsme si trefou po standartní situaci a Holý srovnal. Poté nás někikrát podržel brankář Zvonek. Těsně před pauzou nás poslal do vedení Sochora. Ve druhé půli nás podržel skvělý Zvonek. Po hodině hry domácí vyrovnali, navíc neproměnili penaltu. V závěru nás domácí přitlačili, ale ojedinělá střela Zemánka skončila k údivu všech v domácí síti. Máme další tři body, se kterými jsme příliš nepočítali. Domácí si prohrát nezasloužili, ale takový je už fotbal."

loading
arrow_left Předchozí
1/9
Další arrow_right