„Do konce ledna se budeme připravovat dvakrát týdně. Od dalšího měsíce bychom chtěli zvýšit zatížení a přidat tam ještě jednu tréninkovou jednotku a zápas,“ prozradil své plány na zlepšení výkonnosti svého týmu a následně i výsledků hrající trenér TJ Poličná Radomír Kapusta.

Právě podzimní výsledky a jen čtyři vítězství nadšení v klubu nepřinesly. „V týmu převládla mírná nespokojenost. Kluci vědí, že mají navíc, ale nevyrovnanost výkonů měla za následek jen osmou příčku,“ bolí i zkušeného kouče.

Jeho i svěřence přitom při pohledu zpět nejvíce mrzí domácí ztráty s Choryní a Horní Bečvou. „Zde jsme přitom podali mimořádné výkony, ale bohužel výsledek byl pro nás příznivý,“ skousává Kapusta.

Za povedená utkání označil hned tři. „ S Brumovem B, Halenkovem a Lidečkem, z nich jsem byl nadšený. Tým zde podal velmi dobrý výkon, samotná hra byla výborná a objevovaly se tam velmi zajímavé situace. Zapomenout bychom ale chtěli na duel s Dolní Lhotou, kdy to byl náš nejslabší výkon a po zápase bylo v kabině terno,“ přiznal s úsměvem trenér Poličné.

„Velmi nás překvapila čísla Radima Bártka, který se stal nejlepším střelcem týmu v pozici wing-backa se třemi stopery. Má obrovsky fyzicky fond a zvládá hru jak dopředu, tak i dozadu,“ nešetřil chválou trenér. „Překvapil mě i Patrik Květoň, který se k fotbalu vrátil po několikaleté pauze!“

Velké hráčské zemětřesení v kabině se nekoná. Není důvod. „Michal Oszelda bohužel musí na operaci, na jaře bude mimo hru. Naopak dobrou zprávou je návrat Jakuba Kapusty, jenž by na jaře už měl stihnout odehrát pár utkání. Další změny zatím nejsou na pořadu dne,“ dodal trenér Poličné Radomír Kapusta.