Předchozí
1 z 13
Další

SK HRACHOVEC

Radek Vaigl, místopředseda klubu 1. celku soutěže, 36 bodů

1. Před sezónou jsme si říkali, že po hořkém zklamání kde jsme v posledním kole nezvládli utkání s Francovou Lhotou a přišli tak o vítězství v soutěži, uchopíme tento ročník trochu jinak. Po výborné letní přípravě, v podání trenéra Hoffmana a doplnění kádru, jsme nechtěli žádný zápas podcenit, nechat na hřišti 100% a udržet herní kvalitu po celou podzimní sezónu s jasným cílem - vyhrát tuto soutěž. Jsme rádi, že kluci vzali tento plán za své a začali jak na hřišti tak i mimo něj tvořit partii, která získala 36 bodů z 39 možných. Je třeba uznat, že na některé body jsme se hodně nadřeli a i když to nešlo, přetavili jsme zápas ve vítězství. Například mladý tým Rožnova p. R. nás hodně potrápil a zápasu by slušela více remíza.

2. Nejpovedenější zápas z naší strany i co se týče herního projevu byl zřejmě proti Val. Meziříčí B . Soupeř posílený o borce z A týmu přijel do Hrachovce velmi sebevědomý. Nám se povedl vstup do zápasu a pak nám tam padalo snad vše do čeho jsme kopli, dlouho jsme takový zápas nehráli.

Co se týče zápasu na který chcete co nejdříve zapomenout, dlouho jsme nemohli překousnout prohru na penalty v pohárovém zápasu v Jaroslavicích, kdy hrajete fotbal a nedáváte góly. Vše ale převýšil zápas ve Viganticích (dále se k tomuto zápasu nebudeme vyjadřovat )

3. Je těžké někoho vyzdvihnout nad ostatní, obranu výborně dirigoval Prýhara, v záloze skvěle rozdával balóny Jakub Malý , snad na polovinu gólu nahrál Oliver Walder a v útoku se střelecky prosazovali všichni útočníci, ale za mě je největší překvapení podzimu Mirek Varga, pracovitá včelka ve středu zálohy, plíce týmu!

4. Kluci mají volno do konce roku, v lednu 2023 začne příprava a snad dojde i na krátké soustředění, které si plánujeme již dlouhé roky. Zimní přípravu zatím plánujeme a nechceme nic podcenit. Určitě ji chceme klukům zpestřit o zápasy s atraktivním soupeřem.

PROSTŘEDNÍ BEČVA

Daniel Šulák - trenér 2. celku soutěže, 26 bodů

1. S počtem bodů jsme spokojeni. Protože jsme hráli všechny duely v domácím prostředí, možná jsme mohli mít ještě o tři body víc. Musíme ale být soudní, na nováčka to je velmi dobrý počin.

2. Paradoxně se mi nejvíc líbily zápasy, které jsme nevyhráli. Například Vigantice, kde byla skvělá návštěva a Hrachovce, který jsme potrápili i v deseti hráčích. Super obrat byl s Kateřinicemi, kde jsme bodovali naplno. Nevyšel nám zápas s Příkazy, kde jsem po prvních deseti minutách myslel, že jasně vyhrajeme, ale soupeř do čeho kopl z toho byl gól a my se trápili.

3. Mohu se spolehnout na všechny hráče, jsme dobrá parta, máme samozřejmě klíčové hráče a střelce ale jmenoval bych Marka Fiuráška, který na beku vyrostl a podával vyrovnané a sebevědomé výkony, což v minulosti nebylo pravidlem. Jinak v týmu samozřejmě kapitán a jmenovec Martin Fiurášek, fyzicky Kuba Vašut a taky Kuba Vašek, který sice málo trénuje, ale v zápasech je naším klíčem k úspěchu.

4. Netrénujeme od konce soutěže, pauza je dlouhá, začněme až 20. ledna,. Kluci se udržují a věřím že přijdou s chutí do přípravy. Budeme mít hodně přáteláků a těšíme se na fotbalové jaro!

VIGANTICE

Pavel Šturala, trenér 3. celku soutěže, 25 bodů

1. Počet získaných bodů ovlivnily naše čtyři remízy, kdy ve třech z těchto utkání jsme měli získat plný bodový zisk a tudíž by jsme v tabulce měli o šest bodů více a druhé místo by vedlo k naší spokojenosti. Takto jsme s umístěním na třetím místě v tabulce spokojeni jen na 90%.

2. Nejlepší zápas jsme sehráli doma s lídrem tabulky Hrachovcem, kdy jsme zvítězili 1:0 a naopak nejhůře budeme vzpomínat na prohru v Horním Lidči, kdy jsme zápas vůbec nezvládli.

3. Musím vyzvednout výkony Vojty Vičana, který svým přístupem a nasazením ve většině zápasů byl lídrem týmu a potom naskočení do týmu našich dvou mladíků Šimona Pavlici a Martina Jurajdy.

4. Po skončení sezony a závěrečné jsme oficiální tréninky ukončili a kluci se scházejí už jen na fotbálek. Příprava na jarní část sezony začne v půlce ledna.

KATEŘINICE

4. celek soutěže, 22 bodů

???

FC VELKÉ KARLOVICE + KAROLINKA

Jaroslav Valián, vedoucí mužstva 5. celku soutěže, 22 bodů

1. S počtem bodů jsme relativně spokojeni, naše pozice v horní polovině tabulky je uspokojující. S odstupem musíme ale konstatovat, že domácí remízy přetavené v tříbodové příděly by naše postavení ještě vylepšily.

2. Asi velmi dobrá utkání jsme sehráli doma proti Viganticím a venku ve Valašské Polance. Co si budeme povídat, jsou to velice ostré boje nesmiřitelných rivalů, řečeno v dobrém slova smyslu.

3. V týmu se poměrně rychle adaptovali naši mladíci, včera ještě dorostenci. Kovář, Tomáš Koňařík, Měrka, Horák a k tomu věkem ještě žák Jirka Gášek byli pro "A" tým již ve svém věku skutečnými oporami. Jsme rádi, že si nadstandardní formu udržuje brankář Sedlák, vysokou herní kvalitu předváděli Pavel Maliňák, Ondra Gajdoš a zbytek týmu vytvořili celek, který se minimálně rád porve o samou herní část tabulky i na jaře. Hodně si slibujeme i od rekonvalescenta Vojty Vašuta, který to již v závěru podzimu párkrát zkusil, ale stále to, ohledem na přeléčený těžký úraz, nebylo ono. Nutno vyzdvihnout i práci trenéra Jiřího Gajdoše, který po přechodu od dorostu si u chlapů rychle navykl a evidentně jej práce u "A" týmu baví.

4. Konec sezony jsme naplánovali na 16. prosince, kdy se oficiálně s podzimem rozloučí a hráčům poděkují členové představenstva naší organizace. Po novém roce máme naplánován start na 6. ledna. Každopádně chci poděkovat všem těm, kteří si podílejí na naplnění finančního rozpočtu naší organizace, který sdružuje všechny kategorie od těch předškolních přes žákovské, dorostenecké a konče u mužských složek. Bez jejich podpory bychom si naši práci těžko uměli představit. Děkujeme!

VALAŠSKÉ PŘÍKAZY

Pavel Juřica, trenér 6. celku soutěže, 21 bodů

1. S počtem obdržených bodů a postavení v tabulce po podzimní části jsem spokojen. Ale mohli jsme být i na lepším umístění…

2. V Prostřední Bečvě nám vyšel zápas na výbornou. I s tím rizikem, že jsem poprvé postavil do brány našeho mladého dorostence Daniela Vlčka, kterému zápas náramně sedl a vychytal pro nás velké vítězství! Naopak nevyšel nám hlavně duel na domácí půdě s Kelčí - na ten bych rád úplně zapomněl…

3. Mile mě překvapil Kušnier Jozef, který nastřílel 15 krásných branek, za což mu děkuji.

4. Do konce roku mají kluci volno, ale chodí si zahrát fotbálek na hřiště - když je zatím takové hezké počasí. S přípravou pro jarní část začínáme v půlce ledna.

VIDČE

7. celku soutěže, 20 bodů

????

FC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Radim Polách, trenér 8. celku soutěže, 16 bodů

1. Bereme to jako určitý průměr. Mrzí nás především ztráty v domácích zápasech, kdy nás většinou zklamala koncovka. Rozhodně se chceme na jaře posunout v tabulce o pár příček výše.

2. Velice povedený zápas jsme odehráli doma proti Kateřinicím, kdy jsme jasně ovládli hru a hosty nepustili téměř k ničemu. Skvělý duel jsme odehráli také doma proti Hrachovci, který byl ovlivněn spornou penaltou a bohužel jsme vyšli z tohoto měření sil bez bodu. I tak bylo krásné sledovat, že hrajeme vyrovnané utkání proti týmu, který jasně ovládl celou soutěž. Zápasy, na které chceme zapomenout, byly venkovní derby a to proti Prostřední Bečvě a Viganticím. Zde jsme zklamali v zakončení a soupeři nás potrestali. Těšíme se na domácí utkání na jaře proti těmto protivníkům!

3. Jsem spokojen se všemi hráči v týmu. Snažili jsme se hráče točit, ať má každý určité vytížení a rozložit tak síly na všechna utkání. Jsme mladý tým a proto jsem nadšen hlavně z kluků, kteří ročníkově patří ještě do dorostu. Patrik Vachník a Marek Dvořák byli pro nás stavebním kamenem celého týmu a jsem velice rád, že fotbalově rostou každým zápasem.

4. Domluvili jsme se s kluky, že se budeme scházet do konce roku jen na fotbálky. Přípravu začínají hráči 13. ledna individuálními běhy. Společnou přípravu zahájíme 23. ledna, kdy budeme najíždět na kondiční blok, který zakončíme soustředěním. Pak už se budeme soustředit jen na herní stránku.

VALAŠSKÁ POLANKA

Roman Kučerňák, trenér 9. celku soutěže, 14 bodů

1. Ke spokojenosti máme hodně daleko. Výsledkově jsme nenaplnili očekávání.

2. Hodně emotivní byl zápas v Juřince, kde jsme otočili z 0:4 na konečných 5:4. Po příchodu Mikuše s Rodkem a návratu Štrbíka do sestavy jsme měli velmi kvalitní sérii tří utkání v řadě.

3. Přísnější měřítko snese pouze kapitán Michal Baran, který nahradil zraněného Filipa Mačka. Samozřejmě dlouhodobě je naší oporou obránce Ondřej Adámek.

4. Nyní už máme volno. Přípravu zahájíme po novém roce. Máme domluvené přátelské utkání s Nedašovem, Šumicemi. Dolaďujeme utkání v Brumově, kde bychom měli změřit síly s celkem z Ostravska a pravděpodobně si střihneme i zápas s Francovou Lhotou.

TJ JUŘINKA

Martin Sárközy, trenér 10. celku soutěže, 14 bodů

1. Stav je bohužel neuspokojivý. Bojovali jsme u spousty hráčů se zdravotními problémy. Některé hráče dlouhodobě vyřadilo ze hry zranění a nejméně se třemi nemůžeme počítat ani pro jarní část. Toto bylo asi stěžejní. Neustále jsme točili hráče na postech, museli sahat do obrany a to se samozřejmě muselo podepsat na hře i výsledcích. Nicméně bodů jsme mohli uhrát víc, než máme a to asi mrzí nejvíc. Jelikož hráči co bojovali na podzim, tak obstáli a prali se v každém zápase.

2. Nejpovedenější byl domácí duel proti Vidči, i když jsme nezískali tři body (1:1), hrál se velice pohledný fotbal v tempu. Kluci hráli v pohodě, takticky jej zvládli na jedničku, jen nám chybělo vstřelených branek, na které jsme měli nespočet šancí. A zápas, na který už jsme zapomněli, je ten proti Valašské Polance, kdy jsme vedli 4:0 a prohráli 4:5! Víc k tomu asi není netřeba říkat.

3. V podzimní části nechci jmenovat jednotlivce, jelikož, jak už jsem zmínil, jsme hráli neustále v jiných sestavách, pod velkým tlakem. Bojovali jsme všichni jako tým.

4. Po zbytek kalendářního roku mají kluci oficiální volno. Ze své vůle se scházejí jednou týdně na fotbálek a věnují se svým zimním aktivitám, jako je sálovka, hokej a jiné sporty. Opět společně se sejdeme 13. ledna.

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ B

Kostka Vladimír, trenér 11. celku soutěže, 13 bodů

1. S postavením v tabulce spokojení nejsme, ale vzhledem k bodovému zisku musíme uznat, že 11. místo je asi reálným obrazem. Vzhledem k předváděné hře máme v jarní části na čem stavět a myslím si, že na jaře je v našich silách v tabulce poskočit do vyšších pater.

2. Za nejméně povedený považujeme zápas s Hrachovcem, který jsme bohužel totálně nezvládli. Na druhé straně co se ostatních zápasů týče herně jsme vždy byli lepší a o body jsme se připravili sami, ať už špatnou finální částí, nebo koncovkou. Vzpomenu zápas s Kateřinicemi, kdy jsme v 15. minutě museli vystřídat dva hráče a třetí musel dohrát se zraněním poločas, v tomto zápase se hodně projevila morální síla týmu.

3. Do týmu se v letní přestávce přesunuli tři kluci z dorostu, tři hráči se nám vrátili z hostování a další dva kluci přišli z Jarcové. Tímto krokem jsme stabilizovali kádr a zvýšili konkurenci.

V průběhu podzimu mne hodně potěšili výkony Petra Gajduška, který se projevil jako posila do záložní řady a v žádném zápase ve kterém nastoupil nezklamal a byl oporou týmu a jako druhého bych vyzdvihnul Lukáše Sekyru, který přišel z dorostu a velmi dobře se zabydlel na místě středního obránce a také Tomáš Nevařil z dorostu, ale ten bohužel vinou zranění odehrál jen čtyři zápasy.

4. Do konce roku budeme trénovat pouze jedenkrát týdně. Přípravu bychom měli začínat první týden v lednu a trénovat 2krát týdně a chtěli bychom odehrát tři přípravné zápasy.

SOKOL PODLESÍ

Tomáš Vaněk, trenér 12. celku soutěže, 12 bodů

1.Osobně jsem hrubě nespokojen, toto mužstvo nepatří do spodních pater tabulky. Herně to nebylo špatné, ale výsledkově to neodpovídá realitě, takže nemůžeme a ani nejsme s podzimním umístěním spokojeni. Naše postavení v tabulce je souhrn velkého množství opakujících se individuálních chyb a neschopnosti sladit dobrý výkon v obou poločasech utkaní. Dobře rozehraná utkaní jsme nedotahovali do vítězného konce a ztráceli body tam, kde jsme neměli.

2. Za mě jsme nejpovedenější zápas odehráli doma v derby s Juřinkou, i když jsme vítězství urvali až v 90. minutě. V tomto zápase jsme byli herně jednoznačně lepší a ten zápas měl všechno, co by takové derby mělo mít. Naopak zápas, na který chceme jednoznačně zapomenout, je vysoká prohra na hřišti Valašské Polanky (poločas 1:1) a náš totální 12minutový kolaps ve druhém poločase.

3. Musím zmínit 17letého Jáchyma Němce, který na svůj věk podával až překvapivě vyrovnané a solidní výkony. A právem patřil do základní sestavy. Dále Petr Adzima se pomalu stává tahounem týmu, ale musí ještě zapracovat na vyrovnanosti svých výkonů. Určitě nesmím zapomenout na Pavla Blažka, který se stal z pozice středního záložníka nejlepším střelcem a nahrávačem týmu. Zároveň musím říct, že se od něj delší dobu očekávalo, že bude mužstvo táhnout a podávat takové výkony, takže jsem rád, že tento předpoklad naplňoval.

4. Odehráním posledního podzimního utkaní na hřišti Hrachovce začala hráčům pauza před začátkem zimní přípravy, která oficiálně začne 9. ledna. Už 1. prosince ale startuje předpřípravná fáze zimní přípravy, která je sice dobrovolná, ale věřím, že účast na ní se bude podobat alespoň z poloviny tréninkové docházce v průběhu podzimu. Tbyla velmi podařená a vzorná, za což musím hráče pochválit!

Horní Lideč

Vojtěch Číž, trenér 13. celku soutěže, 11 bodů

1. Spokojeni nejsme, bohužel se nacházíme na předposledním místě. Potřebovali jsme ještě 6 bodů do jarní části. Hrajeme o záchranu.

2. Velmi kvalitní zápas jsme odehráli doma s Viganticema a nejhorší pak v Podlesí.

3. Mile překvapil Peter Mišutka.

4. Treninkové jednotky už do konce roku nemáme, jen páteční fotbálky. Opět společně začínáme 6. ledna.

KELČ

Lukáš Vadel, trenér 14. celku soutěže, 2 body.

1. O spokojenosti nemůže být vůbec řeč. Je to pro mě obrovské zklamání a prohra. Mužstvo sice prochází generační výměnou, moc se od nás nečeká, ale to neznamená, že se budeme scházet na zápasy, abychom si udělali žízeň. Samozřejmě konkurovat Hrachovci, Prostřední Bečvě nebo Viganticím není v našich silách, ale ze zápasů jako Juřinka, Horní Lideč nebo Vidče se mělo vytěžit daleko víc, přesto jsme je nezvládli ať už přístupem před zápasem, v zápase, špatnou formou nebo stejnými chybami jednotlivců, kterých bylo hodně. A body z těchto zápasů bohužel chybí.

2. Mezi nejpovedenější zápasy řadím výkon proti Viganticím nebo Juřince. Také se mi líbili druhé poločasy ve Valašských Příkazech nebo ve Vidči, kde jsme trestuhodně prospali první poločasy a vše doháněli ve druhém. A měli i trochu smůly v zakončení. Naopak jsme potupně propadli v Hrachovci. I přes jejich obrovskou kvalitu, jsme neměli připustit takový výsledek a dostat za poločas 7 úplně totožných gólů, kde nám utíkali po křídlech a doklepávali centrované míče do prázdné brány.

3. Mile mě překvapili dorostenci Denis Kunovský, který si na pozici stopera nevedl špatně a Dan Kubla, jemuž se podařilo 3 skórovat. Dále Jarda Orel, který se k nám připojil až v průběhu podzimu, i tak prokázal že může být jedním z lídrů jak na hřišti tak i v kabině. A samozřejmě David Jiříček, který jako kapitán a nejlepší střelec dodával týmu svým nasazením a góly šanci na úspěch v zápase.

4. Přípravu začínáme první týden v lednu a máme tři měsíce, abychom zodpovědným přístupem v tréninku, odhodláním a obětováním zapracovali na sobě a pokusili se soutěž zachránit!


Načítám tabulku ...