„Prioritou je stabilizace kádru, jeho ustálení. Vlastně je nám jedno, kolik se toho na jaře odehraje, protože my to stejně pojímáme jako přípravu na novou sezonu, kde již bychom měli ambice bojovat o vyšší příčky. Předpokladem je také, že zapracujeme nejen na herní, ale také mentální stránce týmu. Nikdo nás v soutěži zatím nepřehrál, ale jsme schopni ztrácet vyhrané zápasy jako například vedení 4:1 proti Policím," mrzí kouče.

I proto s týmem od nového kalendářního roku s týmem intenzivně pracuje.

„Mám z přípravy dobrý pocit. Kluci odvádějí dobrou práci i individuálně. Mladí jsou aktivní. Zkoušíme nějaké mladé hráče, kteří se chtějí napojit na kamarádské vazby u našich stávajících hráčů. Jeden z nich prošel Juřinkou, druhý odešel z Byniny do Olomouce a chce se vrátit," říká na úvod mapování přípravy Byniny trenér Simon Kocman.

Trenér Kocman si chce do Byniny z Branek přivést dalšího svěřence, s kterým má dobré zkušenosti z minulosti.

"Lojza Szabo rok stál kvůli zranění, ale začíná trénovat a na 95 procent jsme domluveni, že to zkusí restartovat u nás," hlásí Kocman, který počítá i nadále z Branek s dvojicí Stolař, Kopřiva.

"Stolař má časově náročné povolání, ale individuálně zvládne se připravit," je si jistý trenér Byniny. 

V Bynině mají nyní perspektivní kádr. Zkušený a nejstarší hráč Horák bude pokračovat. Do lepší kondice se dostává Matula. "Chce u nás zůstat první brankář Václav Cacek a my se dohodneme na jeho pokračování s Juřinkou,“ dodal Kocman.


Načítám tabulku …