„Soupeř vyhrál zcela zaslouženě,“ uznal sportovně trenér Vsetína Lukáš Pazdera.

Valaši dohrávku nezvládli herně ani výsledkově. „První poločas ještě snesl nějaké měřítko. Brzy jsme šli do vedení a měli i nějaké další šance na odskočení, celkově jsme ale nebyli ve své kůži. Zápas nám extra nesedl,“ přiznává.

Divize E, dohrávka 4. kola -
FC VSETÍN - SFK ELKO HOLEŠOV 1:2 (1:0)
Branky:
8. Dominik Hnilo – 49. Jakub Mlčák, 79. Marián Kovář. Rozhodčí: Jílková – Kostelník, Dobiáš (Křižák). Diváci: 130.

Domácím nevyšly změny v sestavě. Výkon většiny hráčů zůstal za obvyklým standardem i očekáváním. „Sestavu jsme proměnili cíleně, byly i zdravotní důvody. Chtěli jsme v náročném anglickém týdnu rozložit zátěž na celý tým. Kluci toho mají v nohách hodně,“ říká.

Vsetínští vstoupili do utkání lépe a hned v osmé minutě šli po trefě Hnila do vedení. Domácí měli dál navrch, ale z herní převahy už moc šancí nevytěžili. Holešov dobře bránil a po změně stran převzal taktovku.

Hosté byli za svoji zvýšenou aktivitu odměnění hned po změně stran, vyrovnání zařídil Mlčák.

Vsetínu se ve druhé půli nešlo, trápili se. Zato soupeř bojoval, cítil šanci na dobrý výsledek, výhru, kterou jim v 79. minutě vystřelil Kovář.

„Ve druhé půli jsme se špatně rozhodovali, pohybovali jsme se ve špatných prostorech. Soupeř nás porazil zkušeností, individuální kvalitou dvou hráčů,“ říká Pazdera.

Na mysli má nejen ex-ligového útočníka Kováře, ale Ukrajince Semenynu. „Oba udělali zápas pro Holešov,“ je přesvědčený. „Naopak naše kvalita tentokrát nebyla na odpovídající úrovni,“ posteskl si.

Fotbalisté Vsetína se musí po domácí porážce rychle otřepat, neboť již v neděli dopoledne jedou do Slavičíně, kde je čeká velmi těžký zápas.

„Je důležité si porážku správně vyhodnotit a dobře zregenerovat. Bojovat budeme dál,“ slibuje Pazdera.

Holešov jede v sobotu do Šternberku.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...