Parta kouče Lukáše Pazdery tak ve Slavičíně odčinila středeční nezdar v dohrávce s Holešovem, doma ztracené body si vzala na půdě jiného krajského konkurenta.

Divize E, 9. kolo -
FC TVD SLAVIČÍN – FC VSETÍN 0:2 (0:1)
Branky:
41. a 57. Martin Zbranek. Rozhodčí: Labaš – Páral, Doležal (Bábíček). Diváci: 160.

„Klukům jsem řekl, že společně prohráváme, ale také vyhráváme. Dnes nám každý článek zapadl do celku a zápas nám sedl. Podali jsme jeden z nejlepších výkonů v letošní sezoně, hráli jsme výborně. Tento výsledek je potřeba si zapamatovat a zopakovat,“ prohlásil hostující kouč Lukáš Pazdera.

Diváci ve Slavičíně viděli bojovný a rušný duel. Hosté měli navrch, byli nebezpečnější. I když se skoro celý první poločase zastřelovali, před přestávkou udeřili.

Po centru Strachoně se na přední tyči prosadil Zbranek a Vsetín šel zaslouženě do vedení.

Domácí se po změně stran snažili výsledek otočit, ale žádné extra velké šance neměli. Naopak, Vsetínští dál hrozili. Pojistku přidal v 57. minutě Zbranek, kterému další letošní branku připravil povedeným vysunutím Strachoň.

Slavičín to nevzdal. To ani v bouřlivé atmosféře ani nemohl. Domácí bojovali, za nepříznivého stavu se tlačili dopředu, ale kromě standardních situací a nákopů pořádnou tutovku neměli.

Pozorní hosté všechno uskákali, odvrátili, poradili si i v nepřehledných skrumážích.

TVD byl nejblíže gólu v poslední minutě, kdy po standardce mířil do tyče.

„Věřil jsem, že neprohrajeme. Byli jsme aktivní, soupeře napadali. O ty dvě branky jsme byli lepší, domů vezeme zasloužené vítězství,“ dodal spokojeně Pazdera.

Radost z triumfu mu nezkazilo ani chování některých fanoušků a jiných lidí. Hlavně díky nim byl duel místy až zbytečně vyhrocený.

Vsetín ale těžkou venkovní šichtu zvládl skvěle a nyní se chystá na domácí souboj se Skašticemi.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...