S devíti brankami druhého nejlepšího střelce loňské sezony by měl nahradit Jan Šulák, jenž se učil fotbalu v Sigmě Olomouc a hrával mimo jiné i profesionální druhou ligu za Hlučín a Karvinou a nyní přichází z Halenkova.

„Honzu si pamatuji ještě z Valašského Meziříčí, je fyzicky připravený, směrem dopředu může být platný,“ myslí si Mičega, jenž Šuláka původně přivedl jako konkurenci Hořelicovi.

Další hráči ještě do Vsetína mohou přijít.

„Máme něco rozjednané, ale nechceme o tom hovořit. Kromě Hořelici jsme začali kompletní,“ pochvaloval si Mičega, že v týmu zůstává i trio mladíků Vítek, Gerža a Leskovjan.

„Budeme trénovat čtyřikrát týdně. Do poloviny února budeme mít v domácích podmínkách tréninkový blok zaměřený na kondici, pak začnou herní věci. Do toho máme v plánu šest přípravných utkání,“ poznamenal Mičega.

Ve svém plánu má šest přípravných zápasů, které odstartují v sobotu 25. ledna v Luhačovicích proti rezervě Zlína. Následovat budou utkání v Uherském Brodě (1.2.), v Novém Mestě na Slovensku (8.2), v Trenčíně Trenčianské Stankovce (22.2), Novém Jičíně (29.2.) a generálkou na jarní část sezony bude 14. března duel v Luhačovicích. 

Ilustrační foto
Juříčka ve Valašském Meziříčí nahradí Staněk