Dvakrát se za hosty trefil David Dulík, po jedné brance přidali Tomáš Mlýnek a Ondřej Strachoň.

Trenér Vsetína Lukáš Pazdera byl po sobotním utkání samozřejmě spokojený.

„Žádná povinná to pro nás není. Samozřejmě víme, že v Novém Jičíně vysoko vyhrálo Strání i Bzenec, proto se nijak zvlášť neplácáme po ramenou, ale vážíme si každého bodu. Zápas pro nás nebyl jednoduchý, ale svojí kvalitou a zodpovědným přístupem jsme to dobře zvládli a zaslouženě zvítězili," říká Pazdera.

Divize E, 13. kolo -

FK NOVÝ JIČÍN - FC VSETÍN 0:4 (0:2)
Branky: 30. a 53. David Dulík, 17. Tomáš Mlýnek, 91. Ondřej Strachoň. Rozhodčí: Sklář – Broskevič, Malý (Kontoršikov). Diváci: 75.

Jeho tým mohl vyhrát ještě výraznějším rozdílem, ale další vyložené šance neproměnil.

„Pro nás je hlavně důležité, že jsme se dokázali po minulém domácím prohraném utkání vrátili zpátky na vítěznou vlnu. Od první do poslední minuty jsme si šli jednoznačně za výhrou, kterou jsme se naladili na závěr podzimní části," pronesl Pazdera.

Hosty nasměroval za výhru Tomáš Mlýnek, který v 17. minutě otevřel skóre. Pojistku přidal Bulík.

Simona Tydlačková, stolní tenis 2. liga žen, SK Dobré - Vsetín, Hradec Králové - Vsetín
Vsetínské stolní tenistky v halách SK Dobré ani v Hradci Králové neuspěly

Stejný hráč pak v úvodu druhé půle zvýšil na 3:0, triumf Valachů zpečetil v nastaveném čase Strachoň.

„Kluky musím pochválit. Podali výborný, týmový výkon. Hráli velice dobře. Soupeři jsme povolili jenom několik standardních situací a centrů, jeho vyloženou šanci si nevybavuji," uvedl Pazdera.

Vsetínský kouč si pak za rozhodnutého stavu dovolil pošetřit některé hráče. „Vystřídali jsme kluky, kteří měli žlutou kartu. Nechtěli jsme riskovat vyloučení," vysvětluje stažení Veneného, Otepky nebo Bahounka.

Hosté venkovní šichtu zvládli i bez vykartovaného kanonýra Zbranka, který po vyloučení s Kozlovicemi vyfasoval trest na třeti utkání.

Valaši za týden vyzvou doma čtvrtý Bzenec.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...