„Jsem rád, že jsme potvrdili dobrý výkon ze zápasu se Strání, takto se chceme prezentovat i dál. Od první minuty jsme si šli za třemi body, nakonec jsme vyhráli zcela zaslouženě,“ říká trenér Vsetína Lukáš Pazdera.

O víkendu postrádal vykartovaného stopera Dulíka a taky lehce zraněného Martina Mlýnka. „Nechtěli jsme riskovat delší absenci. V pondělí má vyšetření, nemělo by to být ale nic vážného,“ věří kouč.

Divize E, 21. kolo -
FK ŠTERNBERK – FC VSETÍN 1:5 (1:3)
Branky: 16. Petr Zifčák z penalty – 4. Martin Zbranek, 9. Jiří Matyáš, 11. Vít Mlýnek, 64. Dominik Hnilo, 90. Štěpán Růžička. Rozhodčí: Rygl – Švehla, Habermann (Machala). Diváci: 187.

I bez dvou hráčů si hosté věděli rady. Vsetínští se na venkovní utkání dobře nachystali a od úvodního hvizdu se hnali za výhrou.

Skóre otevřel hned ve 4. minutě Zbranek, rychle po něm skórovali Matyáš a Vít Mlýnek. V 11. minutě to bylo 0:3! „Nás byl raketový,“ pochvaloval si Pazdera.

Jeho tým byl v úvodu střetnutí nesmírně efektivní, proměnil všechny šance. „Do čeho jsme kopli, to nám tam spadlo. Štěstí, které jsme neměli v minulých zápasech, se nás teď drželo. Taky jsme mu ale museli jít zarputilostí a důrazem napřed,“ ví dobře.

Radim Tesařík.
Loni chtěl Jágr do Vsetína, letos nám ale nepomohl, směje se Tesařík

Šternberk se po ledové sprše zvedl, z penalty snížil na 1:3, ale jinak moc nebezpečný nebyl.

„Zbytek zápasu jsme měli plně pod kontrolou,“ tvrdí Pazdera. „Ve druhé půli to bylo o tom, jestli soupeř sníží a zápas ještě zdramatizuje, nebo my přidáme čtvrtou branku a definitivně mu odskočíme, což se i stalo,“ přidal spokojeně.

V 64. minutě se trefil Hnilo a nebylo co řešit. Triumf Valachů završil v závěru Růžička.

„Jsem rád, že se na výhře podílelo pět střelců, celý tým,“ těší Pazderu.

Vsetínští fotbalisté chtějí zlepšenou formu potvrdit i za týden doma proti Přerovu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...