„Tři ze čtyř týmů mají jiné ambice, než my. Jsou to mužstva, která chtějí skončit někde jinde,“ všiml si kouč Vsetína Miroslav Mičega.

VSETÍN - SLAVIČÍN 0:2 (0:1)

„První poločas byl vyrovnaný, bojovný zápas, jak většinou derby bývají hrou od šestnáctky po šestnáctku s minimem šancí. Celý zápas ovlivnil gól do šatny ve 45. minutě, kdy jsme udělali individuální chybu,“ zmínil Mičega první ze dvou gólů v zápase střelce Slavičína Vlastimila Juřici. „Ve druhé půli si už Slavičín výhru udržel, dal další pojišťovací gól, zkusili jsme hru na dva útočníky a něco s tím udělat, ale nedokázali jsme se prosadit přes zkušenou obranu a hru Slavičína,“ zalitoval Mičega, jehož už příští neděli čeká další derby, tentokrát proti Brumovu na neutrální půdě ve Valašských Kloboukách.

„Teprve teď pro nás začíná soutěž. Budou to šestibodové zápasy. Teď je důležité, abychom se dali dohromady, tým uklidnili a věřím tomu, že výsledky přijdou,“ dodal Mičega.

Vsetín: Eliáš - Dulík, Řeřucha, Mydlář, Surovec, Naňák (68. Smilek), Matůš, Vítek (60. Zuzaňák), Maček, Hořelica, Bublák. Trenér: M. Mičega.