VSETÍN - PŘEROV 2:2 (0:2)

„Podle toho, jak jsme odehráli první poločas, je to morální vítězství. Od začátku to mělo vypadat jako druhá půle. První půle se mi špatně hodnotí. Byl to nejslabší poločas za mé působení,“ nechápal kouč Vsetína Miroslav Mičega počínání svých svěřenců a průběžný stav 0:2 po inkasovaných brankách Zimčíka a Václavíčka z penalty.

„O přestávce jsme si něco řekli, zvýšili hlas a chlapci se vrátili ke hře, která nás zdobila. Vyrovnali jsme na 2:2 a měli jsme tam šance na další tři, čtyři góly. Za druhý poločas jsme si i zasloužili vyhrát,“ tvrdil Mičega.

Důvody a vysvětlení mdlého výkonu svého týmu nenašel.

„Sám nevím. Ale je pravda, že nám chybí dost hráčů a další hrají se sebezapřením. Ve druhé půli jsem viděl odhodlání, Přerov hraje o záchranu, takže jsme nemohli nic podcenit. Připravili jsme se na ně, ale nenastoupili jsme do utkání dobře. Přerov dal góly úplně z ničeho. Ale jsem rád, že morálka a charakter v mužstvu je,“ našel pozitivum trenér Valachů.

Anglický týden, tedy tři zápasy za posledních osm dnů se na Vsetínu projevil.

„Je nás málo, na lavičce jsem měl dva hráče a mladé kluky. Radim Bublák, Mydlář, Dulík hrají se sebezapřením. Mají zdravotní problémy a místo nich nemá kdo hrát. Vařím, že tento týden se dáme do pořádku a odehrajeme dobrý zápas se Slavičínem,“ doufá Mičega.

Vsetín: Eliáš - Dulík, Kovács (56. Kovacs), Foltýn, Mydlář, Surovec, Naňák, Maček, Hořelica, Bublák, Zuzaňák. Trenér: M. Mičega.