Ilustrační foto.
Volíme nejlepšího fotbalového trenéra. Bude to ten váš? Hlasujte!

„Jsem nesmírně naštvaný na výkon celého týmu. Nebudu jmenovat jednotlivce, je to věc mančaftu. Není normální, když minulý týden v Havířově prohráváme v páté minutě 0:2 a teď je to po čtvrt hodině hry 0:3. To je případ pro Chocholouška,“ prohlásil vsetínský kouč Lukáš Pazdera.

Přípravný fotbal -
SK Hranice - FC Vsetín 5:2 (4:0)
Branky Vsetína: Martin Mlýnek, Bahounek.

Nespokojený byl s přístupem i výkony většiny hráčů. „Soupeři jsme góly darovali. Pokud se budeme chovat v některých situacích jako žáci, tak je to pro nás velký varovný signál. S takovým přístupem budeme dostávat góly od každého soupeře,“ ví dobře.

I když Pazdera výsledky v zimní pauze až tolik neřeší, chce stejně jako jiní trenéři vyhrávat. „Na rozdíl od mistrovských utkání není na prvním místě, ale zase nastavení hráčů musí být o něčem jiném. Tohle je zkrátka málo,“ uvedl.

Hostující kouč, který postrádal pouze zraněného Stuchlíka, protočil v utkání všechny hráče, prostor znovu dostali i dorostenci.

Fotbalisté Vsetína (bílomodré dresy) se dál chystají na jarní část divize E.
Vsetín zaspal v Havířově začátek, v zimní přípravě podruhé prohrál

„Snažíme se minutáž a síly rozložit na celý tým. Je pravda, že jsme zatím nehráli ve stejné sestavě, ale právě na to zimní příprava slouží, aby hráči ukázali, čeho jsou schopní,“ pronesl.

Naštvaný Pazdera si sobotní nepovedený duel se svými svěřenci důrazně rozebere hned na pondělním tréninku. „Musíme si to vyhodnotit, vyříkat. K hráčům budu stejně jako pokaždé upřímný. Je potřeba, aby se i kluci k tomu postavili čelem a každý z nich začal u sebe,“ říká.

„Sezona se blíží a zlepšit to nepůjde pouhým lusknutím prstem. Tak to nefunguje. Třeba nás ale podobný zápas posune a nakonec budeme rádi, že jsme podobné utkání prožili,“ dodal Pazdera.