„Každé body z venku se počítají. Pro nás je to krásný výsledek," uvedl spokojený hostující trenér Lukáš Pazdera.

Valaši na půdě krajského rivala potvrdili velmi dobrou podzimní formu, dosavadní výsledky. Pokud by byli v koncovce přesnější a důslednější, mohli zvítězit ještě výraznějším rozdílem.

Divize E, 11.kolo -
SK BAŤOV 1930 - FC VSETÍN 0:2 (0:1)
Branky: 18. a 85. Ondřej Strachoň. Rozhodčí: Mrázek – Slováček, Jílková (Březáček). Diváci: 280.

„Nechci ublížit Baťovu, ale se vším respektem k němu si nevybavuji žádnou jeho šanci. Pokud měl jednu, tak my pět nebo šest. Kdybychom vyhráli 0:4 nebo 0:5, tak se nikdo nediví. Kvalita byla na naší straně," říká Pazdera.

Výhru Vsetínu vystřelil útočník Ondřej Strachoň. Bývalý forvard Zlína B či Uherského Brodu se poprvé prosadil v 18. minutě, pojistku přidal chvíli před koncem.

I když měl hrdina pátečního utkání další šance, na hattrick nedosáhl.

„V minulých kolech to padalo Zbrankovi, tentokrát to vzal na sebe Strachy. Jsem rád, že se o střílení branek stará více hráčů, že kluci dávají góly rovnoměrně. Nikdo ale není víc než tým," zdůrazňuje.

Trenér fotbalistů Vsetína Lukáš Pazdera po utkání na Baťově

Zdroj: Břenek Martin

„Strachy už minule mohl dát dva nebo tři góly, vyšlo mu to až teď. V tréninku ale pracuje výborně, v zápasech je to pak vidět," přidává.

V pátek večer ale zahrál dobře celý vsetínský tým, Baťov moc šancí na úspěch neměl.

„Když se vyhrává je hodnocení samozřejmě pozitivní. Kluci ale vědí, že zase bude video, na kterém si ukážeme špatné věci," říká s úsměvem.

Ve Vsetíně panuje s dosavadními výkony a výsledky spokojenost, dobrá nálada drží i v polovině října. „Jsem rád, že jsme prodloužili sérii výher v řadě na tři. Blíží se závěr podzimu. Chceme v tom pokračovat, podávat výkony jako doteď. Jsem rád, že se věci z tréninku objevují i v zápasech, kluci si uvědomují, co za tím stojí. I proti bude také tento víkend bude krásný. Od pondělí se ale chystáme na další domácí zápas s Kozlovicemi," pronesl Pazdera.

Útočník Vsetína Ondřej Strachoň po utkání na Baťově

Zdroj: Břenek Martin

Právě nadcházející duel s obhájcem divizního vítězství naznačí, jak na tom Valaši jsou. Oba týmy mají ty nejvyšší ambice, dělají si zálusk na postup do MSFL.

„My hledíme hlavně na sebe, ale bych byl asi hodně naivní, kdybych říkal, že kluci tabulku nesledují. Samozřejmě chceme dál tlačit na soupeře před námi. Pro nás je hlavní, že jsme nahoře a dobře reprezentujeme Vsetín, který je spíš hokejové město," dodal Pazdera.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...