„Pro diváky to byl výborný zápas. Přerov se prezentoval velmi sympaticky, hrál fotbal, což nám jednoznačně vyhovovalo,“ prohlásil hlavní trenér Vsetína Miroslav Mičega.

Vsetínští se v obou poločasech trefili dvakrát. Především v tom prvním proti svému soupeři ukázali velkou převahu.

„Z naší strany to byla skvělá půle. Mohli jsme vstřelit další čtyři branky, z toho Vladimír Mišinský měl tři velké tutovky. Poločas ukázal velkou kvalitu. Už se to podobalo dobrému fotbalu z naší strany,“ těšilo Mičega.

„Druhý poločas se soupeř snažil hru už otevřít. Kluky jsme na to připravili. Celkově jsme byli nebezpeční v obou poločasech,“ usmíval se slovenský kouč.

Výhra je o to cennější, že fotbalisté Přerova se před vzájemný zápasem ocitali na 2. místě Divize E. „Ukázalo se, že každý může vyhrát proti každému. Soutěž je velmi vyrovnaná. Musíme se připravit na všechny zápasy. Teď máme před sebou dva těžké duely,“ připomněl Miroslav Mičega s tím, že Vsetín se v dalších utkáních utká s Kozlovicemi a Bzencem.

Valaši by se ve dvojzápase měli znovu spoléhat na Mariána Kovaříka, který proti Přerovu vstřelil dvě branky. „Zvyká si na jiný post. Tady hraje více zprava, někdy zleva. Odehrál výborný zápas,“ chválil Mičega.

Divize E, 6. kolo

FC Vsetín - 1. FC Viktorie Přerov 4:0 (2:0)

Vsetín: Eliáš – Dulík, Mydlář (81. Zuzaňák), Surovec, Mišinský (62. Leskovjan), Naňák, Stuchlík (55. Foltýn) Vítek (70. Matůš), Maček (77. Doležal), Kovařík, Šulák. Trenér: Mičega.

1. FC Viktorie Přerov: Kvapil – Jaš, Kolík, Kratochvíl – Masný, Kaďorek, Bielko (46. Kuča), Bernard (77. Koryčan) Zimčík (K), Mirvald – Blažkovský (46. Jaich)


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …