Hostující trenéři Pavel Němčický se Zdeňkem Botkem s generálkou ale vůbec spokojení nebyli. „Spokojení jsme se zápasem i organizací, s výkonem rozhodně ne. Podali jsme chabý výkon,“ prohlásil Botek.

Mladému týmu Slovácka na Valašsku příliš nepomohli ani hráči širšího ligového kádru. Rozehrát po zranění se šel Slovák Tomič, šanci ukázat se dostali Kudela, Vecheta Srubek. Celkově to však favorizovaným hostům drhlo.

Naopak Vsetín, který nastoupil do zápasu se třemi posilami, předvedl velice dobrý výkon a krajského rivala trápil.

„Jsme rádi, že si nás pro generálku vybral tak kvalitní třetiligový soupeř. I přes porážku jsme podali velmi dobrý výkon. Kluky jsem pochválil i za přístup,“ uvedl vsetínský trenér Miroslav Mičega.

Zkušený kouč měl o víkendu k dispozici i tři posily. Branku Vsetína hájil Trčka, který nahradil odcházejícího Dobeše do Valašské Polanky. Rodák z Horní Lidče přišel právě ze Slovácka, proti bývalému klubu se blýskl výbornými zákroky.

Další novou tvář je zkušený stoper Tomáš Dekleva. Brumovský odchovanec prošel Hodonínem a Valašským Meziříčí, naposledy byl v Otrokovicích. Konkurenci v útoku zvýšil Novák z Brumova.

Další posila se může představit příští týden v zápase MOL Cupu proti Bílovci. V jednání je i setrvání ex-ligisty Mišínského.

Všechny branky padly v prvním poločase. Skóre otevřel parádní ranou Surovec. Hosté se na chvíli probrali a dvěma brankami v rozemzí pěti minut skóre otočili. Vyrovnání zařídil Aldin, bleskový obrat završil v letní přestávce mimořádně produktivní Juroška.

Další šance hosté ve druhém poločase nevyužili, zápasem se tak protrápili až do konce.

Přípravný fotbal -

FC Vsetín – 1. FC Slovácko B 1:2 (1:2)
Branky:
Surovec – Aldin, Juroška