Fortuna divize

21.10.2018

Vsetín okořenil skvělý druhý poločas čtyřmi brankami

Pobavili fanoušky a konečně přetavili kvalitní výkon ve tři body a dostatek branek. Divizní fotbalisté Vsetína jasně přejeli ve druhém poločase nováčka z Heřmanic.

20.10.2018

Krůček po krůčku. Bod Valmezu vystřelil Martin Výmola

Třetiligoví fotbalisté Valašského Meziříčí vykazují pod trenérem Marianem Bedrichem znatelné zlepšení. Proti Hodonínu nebyli doma daleko od vítězství.

20.10.2018

Fotbalisté Vsetína nasázeli nováčkovi čtverku

7.10.2018

I v deseti ovládl divizní derby Slavičín. Vsetín nedal penaltu

Třebaže hráli více než poločas divizní fotbalisté Vsetína přesilovku, měli výhodu penalty, na body nedosáhli. Bojovný tým Slavičína rozhodl o svém úspěchu gólem do šatny z hlavy Elšíka.

30.9.2018

Divizní Vsetín vydoloval v Přerově zasloužený bod

Divizní fotbalisté Vsetína si dovezli cenný bod z Přerova. Inkasovali sice brzy branku, ale Stuchlíkem dokázali po poločase srovnat.

23.9.2018

Fotbalisté Vsetína v krásném zápase udolali Havířov

Byla to velmi kvalitní divizní podívaná, kterou k radosti svých příznivců zvládli lépe domácí fotbalisté Vsetína, kteří Bublákovou brankou pokořili Havířov.

16.9.2018

Fotbalisté Vsetína měli v Bruntále více soupeřů

Divizní fotbalisté Vsetína se v Bruntále neprosadili. Odešli poraženi a navíc dohrávali posledních dvacet minut bez vyloučeného Dulíka.

9.9.2018

Vsetín si poctivě odpracoval domácí výhru

Chtěli před utkání s trápícím se soupeřem tři body a získali je. Divizní fotbalisté Vsetína po zásluze přehráli loňskou štiku divize a letos úplně jiný a na dně tabulky hrající tým Ústí u Hranic.

2.9.2018

Střídající mladík Řeřucha zachránil fotbalistům Vsetína bod

FOTOGALERIE / Střídající mladíček Daniel Řeřucha zajistil brankou v první minutě nastavení cenný bod pro divizní fotbalisty Vsetína ze hřiště Šumperka.

20.8.2018

Vsetín prospal doma proti Kozlovicím první poločas

Domácí zápas proti Kozlovicím divizním fotbalistům Vsetína nevyšel. Chvílemi sice nebyli daleko od bodu, ale v závěru dostali třetí branku.

19.8.2018

Fotbalisté Vsetína prospali doma proti Kozlovicím první poločas

13.8.2018

Vsetín to na Frýdlant neumí, po poháru prohrál i v divizi

Zase 2:0. Po poháru prohráli divizní fotbalisté Vsetína ve Frýdlantu nd Ostravicí i mistrovské utkání. A nepodali dobrý výkon.

4.8.2018

Divizní týmy jdou do boje. Strání buduje kabiny, Slavičín má nového kouče

Mají před sebou náročnou sezonu, složitý rok. Fotbalisté divizního Strání se v minulé sezoně zachránili až v závěrečném kole, letos chtějí hrát v tabulce výš. Více než se soupeři se však celek z Uherskohradišťska musí vypořádat s výstavbou nových kabin.

29.7.2018

Vsetínští mladíci se statečně prali s pohárovým osudem

Divizní fotbalisté Vsetína vypadli v předkole celonárodního poháru Mol Cup na půdě divizního rivala z Frýdlantu nad Ostravicí. Zápas hrubě ovlivnila první neregulérní branka domácích.

19.7.2018

Blíží se start divizních soutěží. Diváky tradičně potěší i dopolední zápasy

Po českých pažitech se v nejbližší době nezačnou prohánět pouze hráči první nebo druhé ligy. Zkraje srpna totiž startují i divizní fotbalové soutěže – je jich klasicky pět, představí se v nich celkem osmdesát mužstev a hrát se bude o pět vstupenek do České, respektive Moravskoslezské fotbalové ligy. První kola fanoušky přilákají už 4., respektive 11. srpna dopoledne.