Ve druhém kole Českého poháru splnili Sršni roli favorita a v Čeladné porazili Frenštát pod Radhoštěm 9:4.

„Zápas probíhal od začátku podle očekávání. Měli jsme navrch a výsledek tomu odpovídá.  Soupeře jsme nepodcenili a dali brzké branky. Klíčem byla právě první vstřelená branka a pak jsme se rozjeli k dobrému výkonu,“ poznamenal k utkání hráč Rožnova Patrik Hegar.

Ve třetím kole nebyl Rožnov favoritem. Doma přivítal prvoligový Havířov. Byl to velký boj a Sršni vyhráli 7:6 po nájezdech. Zápas rozhodl nájezdem rožnovský Richard Plandor.

„Nehrál jsem moc minut, ale jsem šťastný, že se mi podařilo zápas rozhodnout,“ řekl Plandor. 

„Kluci k zápasu přistoupili odpovědně a poctivě. Ještě si musíme vyhodnotit, jak moc jsme byli dobří, nebo jestli to bylo tím, že nás soupeř podcenil a nechal hrát. Každopádně musíme kluky za výkon pochválit, ale zároveň musíme zůstat na zemi.,“ dodal k utkání asistent trenéra Rožnova Pavel Barabáš. Ve 4. kole poháru čeká Rožnov Třinec.

Naopak vstup do druhé národní ligy Rožnovu vůbec nevyšel a v Brnu prohrál s tamním týmem Troopers vysoko 4:13.

„Po kvalitně zvládnuté letní přípravě jsme bohužel nedokázali potvrdit fyzickou a taktickou připravenost. Jsme si vědomi, že v utkání nám toho spoustu nefungovalo a budeme pracovat na zlepšení. Soupeř podal dobrý výkon a zaslouženě vyhrál,“ zhodnotil nevydařený zápas hlavní trenér Rožnova Miroslav Kasl.