Vypsány jsou tři kategorie a také soutěž v nájezdech. Na Valašsku se budou hrát turnaje: Muži PRO, Muži Hobby a svůj turnaj mají i Ženy. Ve všech bude bojovat celkem 69 týmů.

Otevřená pro všechny hráče je soutěž v nájezdech. Ta se uskuteční v sobotu 15. července v rožnovské hale Jokra Hall, od 21.30 hodin. Také tuto zajímavou a prestižní soutěž můžou navštívit diváci.

,,Turnajové zápasy se odehrají v rožnovských sportovních halách Jokra Hall, Energetic a v Hornets aréně, dále pak na Zimním stadionu v Rožnově pod Radhoštěm a ve sportovní hale v Zubří,“ prozradil jeden z organizátorů turnaje Zbyněk Macura.

Turnaj začíná v pátek v 9 hodin.

,,Finálový blok všech kategorií bude k vidění ve sportovní hale Jokra Hall v Rožnově pod Radhoštěm v neděli mezi 13. a 17. hodinou. Vyhlášení výsledků a ocenění nejlepších hráčů je na programu vždy po finálovém utkání dané kategorie. Soutěž v nájezdech bude vyhlášená v sobotních večerních hodinách po její skončení,“ upozornil Macura.

V loňský Hornet‘s Cupu turnaj Mužů Pro vyhrálo mužstvo Kluci z garáže, turnaj Mužů Hobby ovládl tým složený převážně z hráčů FBC Pohořelice Sexy bonbonky, v turnaji žen zvítězilo družstvo vedené trenérkou Zuzanou Šponiarovou FRAM Ladies Team.