Pokud se Troopers nepovedlo utkání v Rožnově na podzim, pak stejně lze označit vystoupení Sršňů v Brně. Než se Sršni probrali z nedělní odpolední letargie, už po dvou třetinách prohrávali o šest branek. Zvrátit utkání během třetí části se nakonec nepodařilo, i když gólově vyšla Sršňům nejlépe. Výsledkem je čtyřbranková porážka se soupeřem, který jistě míří k vítězství v základní části soutěže. Pro Sršně bude důležité, aby uhájili druhé místo a získali nejen výhodu pro výběr soupeřů pro čtvrtfinále a semifinále, ale také možnost začínat tyto zápasy v domácím prostředí.

„Po sérii utkání, které pro nás byly výsledkově přijatelné, i když jsme nehráli dobře, přišel zápas, který nám nastavil zrcadlo. Ve všem jsme byli horší. Pokud chceme tak kvalitního soupeře porazit, musíme hrát minimálně na sto procent. A musíme tak hrát i na tréninku a ostatních zápasech jinak, pokud se potkáme, tak s Troopers zase prohrajeme,“ dodal k utkání hrající asistent Rožnova Pavel Barabáš.

Troopers Brno – Rožnov 11:7 (4:2,4:0,3:5)

Branky a asistence Rožnova: 19. Barabáš (Krhut), 20. Plandor, 46. Plandor (Smékal), 53. Krhut (Barabáš), 57. Krhut (Friedel), 57.Najvar (Kloss), 59.Krhut (Smékal).