Ubytování bylo skromné, ale měli jsme tam vše, co jsme potřebovali. Tématem pobytu byl Survivor. Během celého týdne soutěžili žáci v různých aktivitách o odměny. Jednou z odměn byl například večerní „drink“ nebo tetování na památku. Během celého týdne si žáci vedli deníky, kde si zaznamenávali vše, co měli na srdci. Pravidelně jsme mimo jiné navštěvovali moře, kde si žáci mohli oddechnout, opálit se a zaplavat si. Počasí nám naštěstí přálo, a tak nám pršelo jen po dobu cestování. Ostatní dny jsme se slunili u moře.

Celý týden se žáci neskutečně stmelovali, hráli společně hry, tancovali, zpívali a čekala je dokonce i stezka odvahy! Největší výzvou pro všechny bylo ale být tak daleko a dlouho bez svých rodičů. Tento nejtěžší úkol zvládli ale žáci na výbornou. Do Valašského Meziříčí jsme se vrátili v sobotu 10. 6. před sedmou ráno. Důkazem toho, že se děti na své rodiče opravdu těšily, bylo to, že po zahlédnutí rodičů, začal celý autobus skandovat jen dvě slova – MAMINKA A TATÍNEK.

Chtěla bych všechny kolegy, rodiče, kteří s námi jeli i ty, kteří nám vložili svou důvěru, a především své žáky, pochválit za odvahu a příjemnou atmosféru po celý týden. Díky vám všem jsme si školu v přírodě opravdu užili a věřím, že na to žáci, ani my ostatní, nikdy nezapomeneme.