TÉMA

VHK ROBE Vsetín

Vsetín se na Roně uvedl vítězstvím

Hokejisté Vsetína v úvodním zápase turnaje Rona Cup v Trenčíně porazili francouzský Mulhouse 2:1 po samostatných nájezdech. Už v 5. minutě šli do vedení francouzští Škorpioni trefou Vignerse, v 11. minutě vyrovnal Slováček.

Vsetín posílil Horčička, odchází Hromada

Přesuny ve svém brankovišti ve čtvrtek potvrdil hokejový klub ze Vsetína. Spekulace o příchodu zkušeného gólmana Luboše Horčičky vzaly za své. Dnes prvoligový nováček příchod někdejšího gólmana Zlína potvrdil.

Vsetín opět posílil. Na Lapač přichází Dundáček

S Jihlavou slavil postup do extraligy, tu si ale zatím nezahraje. Důrazný dvaadvacetiletý zadák Filip Dundáček se stal další posilou prvoligového nováčka ze Vsetína, který se připravuje na nadcházející sezonu WSM ligy.

Kapitán Vsetína skončil. Mojžíš zamířil do Hodonína

Loni slavil druholigový triumf se Vsetínem, letos by rád něco podobného zažil v Hodoníně. Zkušený obránce Pavel Mojžíš se stal už šestou letní posilou Drtičů. Zlínský odchovanec ve své bohaté kariéře odehrál 650 utkání v české nejvyšší soutěži, mezi největší úspěchy řadí účast ve finále extraligy v sezoně 1998/1999 a dva tituly z polské nejvyšší soutěže.

Horčička: Ve Vsetíně se chytalo špatně

Lákadlo? Prostě Vsetín! Na prestižní prvoligovou adresu se vydal i zkušený 38letý hokejový gólman Luboš Horčička, jenž naposledy hájil klec Přerova. „Když se ozval Vsetín, byl jsem rád a víc nabídek jsem neřešil,“ vykládal včera odpoledne Horčička, který prošel spoustou štací.