V dalším pokračování hrají Jameson Boys v pátek 11. listopadu od 19.30 hodin doma s Lipníkem, KK Jasenice zajíždí do Olomouce, kde se utká s rezervou Univerzity Palackého.

Hráči KK Jasenice byli v utkání s Hranicemi favoritem a svou roli splnili. Se soupeřem se však poměrně hodně natrápili. Do poločasu to byl zcela vyrovnaný duel. „Ve třetí čtvrtině jsme však soupeři utekli a rozhodli tak zápas. Zahráli si všichni hráči, a možná i proto jsme nebyli v takovém tempu, jak bychom si představovali. Nebyl to z naší strany nijak excelentní výkon, celkem dlouho to bylo trápení, ale výhru bereme,“ hodnotil utkání trenér KK Jasenice Petr Nachtmann. Pro jeho tým to bylo pátí vítězství v pátém zápase nové sezony.

Jameson Boys Valašské Meziříčí se už tolik nedařilo. Týmu se nepodařilo navázat na předchozí domácí vítězství s BK Olomouc a vysoko prohrál v Postřelmově.

Výsledky: KK Jasenice – Hranice 72:52 (17:16, 35:27, 56:33). Sestava a body Jasenice: Kabourek 15, Riemer 12, Buchta 9, L. Nachtmann 8, Kročil 8, Bartunčík 7, M. Odstrčilík 7, Tajzler 4, Novák 2, Daněk. Trenéři: Jan Odsrčilík, Petr Nachtmann. Postřelmov – Jameson Boys Valašské Meziříčí 73:43 (23:13, 41:26, 61:32).

Další výsledky: Mohelnice A – BK Olomouc 67:36, Lipník – Prostějov C 72:80, Mohelnice B – UP Olomouc B 71:76, Zora Olomouc – Šumperk B 77:70.

1. BK Prostějov C 6 6 0 520:394 12
2. UP Olomouc B 6 5 1 440:411 11
3. KK Jasenice 5 5 0 402:235 10
4. Zora Olomouc 5 4 1 375:327 9
5. Mohelnice A 6 3 3 384:374 9
6. Lipník 6 3 3 396:420 9
7. Jameson Boys Val. Meziříčí 6 2 4 367:399 8
8. Postřelmov 6 2 4 381:447 8