VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Region - Kam za sportem ve Zlínském kraji?

31.8.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Matej Slávik

Pátek 31. srpna

FOTBAL

MSFL: Hulín – Třinec (17). Zlín IV. třída: Racková – Doubravy (17).

LEDNÍ HOKEJ

Příprava mužů: Uherské Hradiště – Brumov (17). Příprava ml. dorostu: Vsetín – Kometa Brno (10). Příprava st. dorostu: Vsetín – Havířov (13). Příprava juniorů: Vsetín – Havířov (16).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín – 42. ročník automobilové soutěže: Testovací rychlostní zkouška (shakedown) na úseku Pohořelice – Komárov – (8 – 13), slavnostní start rally – před radnicí na náměstí Míru ve Zlíně (17), Grand Prix Bugatti (19), Zlínská osma (19.30), Star Rally Historic (20), 1. divácká Super erzeta v centru Zlína (21.15).

POŽÁRNÍ SPORT

Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů – výstup na věž (10.30, požární stanice Uherský Brod).

Sobota 1. září

FOTBAL

MSFL: Fastav Zlín B – Rosice (10.30, Letná). Divize: Spytihněv – Napajedla, Vikt. Otrokovice – Třebíč, Morkovice – Mohelnice (16.30). Krajský přebor: Vigantice – Velké Karlovice, Chropyně – Holešov, Luhačovice – Provodov, Vsetín – Uherský Brod, Kateřinice – Slušovice (16.30). I. A třída: Ostr. Nová Ves – Bojkovice (16.30). I. B třída: Sušice – Havřice (10), Kelč – Horní Lideč, Kostelec u Hol. – Malenovice, Louky – Lukov, Jaroslavice – Baťov 1930, Slavkov – Koryčany, Osvětimany – Ostrožská Lhota (16.30). Okresní přebor Zlín: Dolní Lhota – Napajedla B, Sehradice – Kašava (16.30). Zlín III. třída: Luhačovice B – Slopné (13.30), Mladcová B – Hvozdná, Příluky B – Tečovice B, Komárov – Mysločovice (16.30). Zlín IV. třída: Veselá B – Trnava, Bratřejov B – SK Vizovice B (16.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Zahnašovice, Lubná B – Bařice, Těšnovice B – Litenčice, Kyselovice B – Skaštice B, Zborovice B – Dřínov (hř. Troubky), Kvasice B – Rataje (16.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Hluk B – Nezdenice, Drslavice – Polešovice (16.30). Základní třída Uh. Hradiště: Babice – Bílovice, Nedakonice B – Topolná, Záhorovice – Březová (16.30). Okresní přebor Vsetín: Krhová A – Kelč B (15). Vsetín III. třída: Ústí – Leskovec, Podlesí B – Juřinka, Huslenky A – Choryně B (16.30). Vsetín IV. třída: Lhota u Vs. B – Růžďka (10.30), Ratiboř B – Vsetín C, Střelná – Janová B, Horní Bečva B – Loučka (16.30). I. liga žen: Slovácko – Hradec Králové (11, Širůch). I. liga st. dorostu: Fastav Zlín – Hra. Králové (13, Vršava).

JEZDECTVÍ

II. skokové derby: Pravčice (11).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Olomouc (16). Memoriál Františka Kovaříka – přípravný turnaj mužů v Bystřici p. H.: Bystřice p. H. – Hollabrunn (10), Přerov – Zlín (11.30), o 3. místo (13.10), finále (15). Český pohár: Rožnov p. R. – Ostrava (11.30), Vsetín – Napajedla (15.30).

LEDNÍ HOKEJ

Příprava starší dorost: Zlín – Kometa Brno (12.30)

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín – 42. ročník automobilové soutěže: Start do 2. sekce 1. etapy na můstku pod Velkým kinem ve Zlíně (8.32), 2. a 4. RZ Slušovice (15,94 km) 10.10 a 13.10, 3. a 5. RZ Pindula (18,43 km) 10.43 a 13.43, 6. a 8. RZ Lukov (11,38 km) 14.41 a 18.07, 7. a 9. RZ Tesák (19,18 km) 15.14 a 18.40, cíl 1. etapy Otrokovice u servisního areálu (20.43).

NOHEJBAL

Extraliga mužů – 1. kolo play out: Vsetín – Zruč-Senec (14).

POŽÁRNÍ SPORT

Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů – běh na 100 m s překážkami a štafety 4×100 m (8.30 a 14.30, Městský atletický stadion v Uherském Hradišti).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – Joudrs Praha (14 a 16, hřiště Na mlatevni v Kunovicích).

TENIS

Memoriál Jiřího Vařechy – turnaj ve čtyřhrách neregistrovaných hráčů (9, teisové kurty v Kunovicích).

TRIATLON

Kromplmen: loděnice na Hrubém rybníku v Kroměříži (14).

VOLEJBAL

O pohár hejtmana Zlínského kraje – 16. ročník turnaje mužů (9, sportovní hala na Širůchu ve Starém Městě).

Neděle 2. září

FOTBAL

Divize: Slavičín – Karviná B (10.15). Krajský přebor: Boršice – Bystřice p. H., 1. Valašský FC – Vlachovice (16.30). I. A třída: Podkopná Lhota – Hutisko-Solanec, Hovězí – Val. Meziříčí B, SK Vizovice – Val. Klobouky, Dolní Bečva – Štítná n. Vl., Zubří – Vidče, Podlesí – Juřinka, Brumov B – Nedašov, Kvasice – Kněžpole, Příluky – Hluk, Dolní Němčí – Újezdec, Nedachlebice – Fryšták, Žalkovice – Ořechov, Březolupy – Mladcová (16.30). I. B třída: Val. Příkazy – Val. Polanka, Francova Lhota – Jablůnka, Zlechov – Nedakonice (10), Lhota u Vsetína – Poličná, Hrachovec – Slavičín B, Choryně – Zašová, Lidečko – Janová, Březnice – Tečovice, Lubná – Ad. Hulín, Těšnovice – Skaštice, Lužkovice – V. Otrokovice B, Nivnice – Zlámanec, Prakšice – Zdounky, Strání – Jalubí (16.30). Okresní přebor Zlín: Lípa – Vysoké Pole (10), Ludkovice – Újezd, Bylnice – Veselá, Bratřejov – Tlumačov, Nevšová – Kostelec (16.30). Zlín III. třída: Mirošov – Drnovice, Vlachovice B – Poteč (14), Všemina – Fryšták B, Štípa – Lhota u Malen. (hř. Kostelec), Halenkovice – Březová, Štítná n. Vl. B – Šanov, Paseky – Návojná, Pozlovice – Biskupice, Rokytnice – Nedašova Lhota (16.30), Březůvky – Pohořelice (17). Zlín IV. třída: Tichov – Nevšová B (10.15), Bohuslavice – Petrůvka, Lipová – Sehradice B, Smolina – Jestřabí (14), Žlutava – Velký Ořechov, Hřivínův Újezd – Dobrkovice, Kudlov – Provodov B, Jaroslavice B – FC Vizovice, Spytihněv B – Paseky B, Neubuz – Hvozdná B, Zádveřice – Lužkovice B, Lutonina – Kašava B, Rudimov – Horní Lhota, Loučka – Divnice (16.30). Okresní přebor Kroměříž: Prusinovice – Roštění, Slavkov p. H. – Zářičí, Němčice – Zborovice, Lutopecny – Žeranovice, Morkovice B – Kyselovice, Střílky – Rusava, Mrlínek – Loukov (16.30). Kroměříž III. třída: Kroměříž B – Zářičí B, Holešov B – Komárno (10.15, hř. Všetuly), Tučapy – Záhlinice, Míškovice – Kostelec u Hol. B, Martinice – Rajnochovice, Ludslavice – Mysločovice B, Hlinsko p. H. – Rymice, Chvalčov – Břest, Šelešovice – Zlobice, Počenice – Bezměrov (16.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Kunovice – Kudlovice (10.15), Vlčnov – Šumice, Kostelany n/M – Břestek, Bánov – Mařatice (16.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Částkov – Dol. Němčí B (10.15), Buchlovice – Staré Město, Uh. Ostroh – Horní Němčí, Traplice – Huštěnovice, Pitín – Tupesy, Jarošov – Strání B, Boršice u Bl. – Kněžpole B (16.30). Základní třída Uh. Hradiště: Orel Uh. Brod – St. Hrozenkov (10.30), Uh. Ostroh B – Tučapy, Rudice – Drslavice B, Přečkovice – Hradčovice (14), Suchá Loz – Bystřice p/L (15), Slovácko-Vážany – Podolí, Mistřice – O. N. Ves B, Medlovice – Jalubí B, Jankovice – Popovice, Korytná – Komňa (16.30). Okresní přebor Vsetín: Vsetín B – Prostřední Bečva (10.15), Valašská Bystřice – Dolní Bečva B (14), Vel. Karl.+Karol. B – Nový Hrozenkov, Halenkov – Valašská Senice, Lhotka n.B. – Střítež, Horní Bečva A – Ratiboř A (16.30). Vsetín III. třída: Kateřinice B – Police, Hutisko B – Liptál, Lužná – Hošťálková, Lačnov – Prlov (16.30). Vsetín IV. třída: Vidče B – Kladeruby (10), Mikulůvka – Bynina (15), Velká Lhota – Jarcová (15.30), Branky – Krhová B, Huslenky B – Študlov, Zděchov – Jablůnka B (16.30). Divize žen: Brumov – Březnice (10).

HÁZENÁ

Český pohár: Lesana Zubří – MHK Karviná, Uh. Hradiště – Prostějov (15).

LEDNÍ HOKEJ

Příprava dorostu: Val. Meziříčí – Kopřivnice (13).

MOTORISMUS

Barum Czech Rally Zlín – 42. ročník automobilové soutěže: start do 2. etapy Otrokovice, u servisního areálu (8.27), 10. a 13. RZ Halenkovice (21,40 km) 8.57 a 11.57, 11. a 14. RZ Kudlovice (11,42 km) 9.34 a 12.34, 12. a 15. RZ Maják (23,38 km) 10.10 a 13.10, cíl závodu na můstku pod Velkým kinem ve Zlíně (14.13).

POŽÁRNÍ SPORT

Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů – požární útok (8.30, Městský atletický stadion v Uherském Hradišti).

SOFTBALL

Extraliga žen: Kunovice – Eagles Praha (12 a 14, hřiště Na mlatevni v Kunovicích).

SPORTOVNÍ STŘELBA

Poslední prázdninový výstřel – 11. ročník soutěže ve střelbě z předovek a IV. ročník Memoriálu Karla Aubuse (8, střelnice v Uherském Ostrohu).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás informovali na tel. a fax. čísle: 577 204 201 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz

Autor: Martin Břenek

31.8.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

PSTRUH103. Takovou přezdívku používá Petr Jelínek z Jihlavy. Patří mezi stovku nejsledovanějších youtuberů v zemi. Kvůli svému videu stanul před jihlavským soudem.

Youtuber před soudem: Dostal podmínku za vulgarismy

Barmani Petr Slovák, Martin Trýska, Jiří Malina
5

Barman Petr Slovák: Hlavní je dělat svou práci srdcem

Pro zraněnou řidičku letěl na Bobrky vrtulník

Vážná nehoda se stala ve středu odpoledne na takzvané staré cestě ve vsetínské místní části Bobrky. Po čelním střetu dvou osobních vozů zůstali na místě dva zranění lidé. Řidičku jednoho z aut dokonce museli zdravotníci transportovat vrtulníkem do ostravské Fakultní nemocnice.

Kotlíkové dotace Valaši přivítali, poslali 440 žádostí

Velký seriál Deníku pokračuje dalším ožehavým tématem – kotlíkové dotace, nová zelená úsporám, kontroly spalin z lokálních topenišť. Na jednu stranu vítaná dotace na nový kotel, na druhou stranu zásah do soukromí v podobě kotroly používaného paliva v domácnostech. Novela zákona o ochraně ovzduší i přes protesty opozice prošla.

Na budoucnost nádraží má galerie velký vliv

Téměř stovka Vsetíňanů se v pondělí sešla na radnici, aby diskutovala se starostou Jiřím Čunkem nad budoucí podobou nádraží a jeho okolí.

AKTUALIZOVÁNO

Těžká srážka u Přerova, čtyři lidé se zranili

Čtyři zranění - taková je bilance vážné nehody, která se stala ve středu krátce před tři čtvrtě na pět odpoledne na křižovatce silnice I/55 ve směru z Olomouce na Přerov.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies