VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

26.3.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Sobota 27. března

BASKETBAL

Oblastní přebor žen: Uherský Brod – Vyškov (9 a 11). Extraliga juniorů: Zlín – Ústí n. L. (17).

FOTBAL

II. liga: Zlín – Sparta Praha B (19). MSFL: Kroměříž – HFK Olomouc (15). Divize: Hulín – Orlová (UT), Napajedla – Rosice (15). Krajský přebor: Bystřice p. H. – Nedašov, Provodov – Luhačovice, Kateřinice – Chropyně, Vsetín – Hluk (Tyršova), Holešov – Slušovice (Střelnice), Vigantice – 1. Valašský FC, Ostrožská N. V. – Morkovice, Spytihněv – Velké Karlovice (15). Kroměříž III. třída: Martinice B – Rajnochovice, Pravčice – Břest, Žalkovice B – Lutopecny (15). Okresní přebor Vsetín: Jablůnka – Kateřinice B (15). Vsetín III. třída: Podlesí B – Val. Senice (15). Vsetín IV. třída: Ratiboř B – Študlov, Lidečko B – Huslenky B, FC Semetín – Lačnov (15). Divize žen: Loučka – Podivín (10), Nezdenice – Vlkoš (14), Březůvky – Bukovany (15). I. liga dorostenců: Slovácko – Zlín (starší v 11, mladší v 13.15, Širůch ve Starém Městě).

HÁZENÁ

Extraliga mužů, 1. semifinále play off: Zubří – Hranice (18).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Rivermen Malenovice – Rangers Zlín (8), PSG Orel Malenovice – HBC Tigers Zlín (14.30).

KUŽELKY

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Hodonín (9). II. liga žen: Valašské Meziříčí – Ratíškovice (12.30). III. liga žen: Otrokovice – Přerov B (10), Luhačovice – Třebíč (13.30). Jihomoravská divize: Machová – Vsetín (15), Valašské Meziříčí B – Blansko C (15.30). Krajský přebor: Bylnice A – Machová B (15).

MOTORISMUS

Valašská rally (cíl v 17.18 hodin na náměstí ve Valašském Meziříčí).

NOHEJBAL

Austin cup, mezinárodní turnaj trojic (základní skupiny od 8 hodin hala Na Lapači ve Vsetíně a hala Hovězí, play off od 14.30 hodin Na Lapači).

RAGBY

Extraliga: Zlín – Sparta Praha (14, Stadion mládeže).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Most (14), Uherský Ostroh – Ústí n. L. (Hluk, 15), KST Zlín – Ústí n. L. (18). II. liga mužů: MEZ Vsetín – Brušperk (15). III. liga mužů: Rožnov p. R. A – Zlín Kostelec A (14). III. liga žen: Vsetín – Čejč (10), Vsetín – Hodonín (13). Krajská divize mužů: Dolní Němčí C – Vsetín B (14), Dolní Němčí B – Slavičín A, Otrokovice A – Bystřice p. H. A, Nivnice A – Otrokovice B, TJ Holešov A – Bylnice A, Kostelec B – Zlín C (17). Krajská soutěž mužů I. třídy: Otrokovice C – Fryšták A (13), Val. Meziříčí A – Kunovice A, Rožnov p. R. B – Vlčnov A, Bystřice p. H. B – Vidče A, Mysločovice A – Hulín A, Újezdec-Těšov A – Kroměříž A (17). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bylnice B – Vsetín C, Vidče B – Bystřice p. H. C, Zubří A – Roštín A, Ostrožská Nová Ves A – Rožnov p. R. C, Uh. Hradiště A – Bojkovice A (17), Zlín D – Kostelec C (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Vlčnov B – Kunovice C (19). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dolní Němčí E – Bílovice B (10), Nivnice C – Orel Uherské Hradiště C (14), Orel O. N. Ves B – Vlčnov C (14.30). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Drslavice-Veletiny C – Bílovice D, Slavkov B – Zlechov B, Velehrad C – Dolní Němčí F (17), Bílovice C – Horní Němčí A (17.30), Bystřice p. L. C – Orel O. N. Ves D (18.30). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Kostelec D (9.30), Mysločovice B – Štítná A (11), Napajedla A – Slavičín B, Orel Zlín A – Vysoké Pole A (17). Zlínsko II. třída: Bylnice C – Orel Zlín C (13), Jasenná A – Šarovy A (16), Újezd A – Rokytnice A (16.30), Louky A – Kašava A, Vysoké Pole B – Napajedla B, Štítná B – Mysločovice C (17). Zlínsko III. třída: Fryšták C – Slušovice A (13.30), Val. Klobouky B – Mysločovice D, Halenkovice A – Otrokovice E, Louky B – HUK, Slopné A – Bylnice D (18). Zlínsko IV. třída: Slopné C – Bohuslavice Vl. B (14), Halenkovice B – Orel Zlín D (13), Salaš A – Vysoké Pole C (17).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Hulín – Nivnice (11 a 15). Krajský přebor žen: Hulín – Vsetín (9 a 13), Slavičín – Univerzita Zlín (9 a 12), Holešov – Uherské Hradiště B, Hošťálková – Uherský Brod, Kroměříž – Valašské Meziříčí (10 a 13).

Neděle 28. března

BASKETBAL

Extraliga juniorů: Zlín – Česká Lípa (11).

FOTBAL

l. Gambrinus liga: 1. FC Slovácko – České Budějovice (Městský stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti, 17). Divize: Valašské Meziříčí – Opava B (UT, 15). Okresní přebor Kroměříž: Martinice – Prusinovice, Žeranovice – Skaštice, Roštění – Tučapy, Němčice – Chvalčov, Kyselovice – Šelešovice, Kostelec u Hol. – Záhlinice, Zdounky – Mrlínek (15). Kroměříž III. třída: Míškovice B – Ludslavice (10.15), Loukov – Rusava B, Komárno – Mysločovice B, Zahnašovice – Hlinsko p. H., Rataje – Kostelec u Hol. B, Rymice – Kyselovice B, Zlobice – Bezměrov (hř. UT Kroměříž), Troubky – Roštín, Počenice – Dřínov, Střílky – Bařice, Litenčice – Morkovice B, Lubná B – Kvasice B (15). Okresní přebor Vsetín: Vsetín B – Huslenky (10.15), Prlov – Horní Bečva, Halenkov – Lhotka n. B., Liptál – Hošťálková, Francova Lhota – Střítež n.B., Loučka – Ratiboř (15). Vsetín III. třída: Krhová – Ústí, Lužná – Choryně B, Nový Hrozenkov – Jarcová, Bynina – Hrachovec B, Leskovec – Janová B, Branky – Police (15). Vsetín IV. třída: Střelná – Lhota u Vs. B, Jablůnka B – Jesenice, Juřinka B – Dolní Bečva B, Poličná B – Mikulůvka, Velká Lhota – Kladeruby (15). MSFL žen: Holešovské holky – Slezská Ostrava (Na Střelnici, 14).

GYMNASTIKA

Velikonoční závod v Hulíně (10).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Jičín B (10.30). II. liga mužů: Zlín- Tišnov (14), Zubří junioři – Velké Bystřice (17). I. liga starších dorostenců: Zubří – Jičín (15). II. liga starších dorostenců: Zlín – Olomouc (12). I. liga mladších dorostenců: Zubří – Velká Bystřice (13), Zlín – Ostrava (16). I. liga mladších dorostenek: Kunovice – Ostrava-Zábřeh (13).

HOKEJBAL

Malenovická liga: HBC Stator – HC 94 Malenovice (8:30), Carpo Zlín – Storm Otrokovice (11), HK Otrokovice – Kvasice Knights (12.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Luhačovice C – Otrokovice A, Zlín C – Otrokovice B (9). Krajská soutěž: Bojkovice B – Hluk, Zlín D – Bylnice B, Chropyně B – Chropyně A (9).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: Uherský Ostroh – Most (Hluk, 10). II. liga mužů: MEZ Vsetín – Mokré Lazce B (10). III. liga mužů: Rožnov p. R. A – KST Holešov A (10). Krajská divize mužů: Dolní Němčí C – Slavičín A (8), Kostelec B – Bylnice A, TJ Holešov A – Zlín C (10.30), Dolní Němčí B – Vsetín B (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Otrokovice C – Vidče A (8), Rožnov p. R. B – Kunovice A, Val. Meziříčí A – Vlčnov A, Bystřice p. H. B – Fryšták A, Mysločovice A – Kroměříž A (10.30), Újezdec-Těšov A – Hulín A (11). Krajská soutěž mužů II. třídy: Zlín D – Vsetín C (10), Bylnice B – Kostelec C, Zubří A – Bystřice p. H. C, Vidče B – Roštín A, Uh. Hradiště A – Rožnov p. R. C, Ostrožská Nová Ves A – Bojkovice A (10.30). Regionální přebor Vsetínska: MEZ Vsetín D – Val. Meziříčí B (8), Sokol Vsetín – Rožnov p. R. D, Oznice – Zubří B, Vidče C – Růžďka, Růžďka B – Karolinka (9). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Nivnice B – Kunovice B, Orel Uherské Hradiště B – Dolní Němčí D, Bojkovice B – Vážany-Ořechov A (8), Bílovice A – Velehrad A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Drslavice-Veletiny A – Polešovice A, Bystřice p. L. B – Újezdec Těšov C, Slavkov A – Vážany-Ořechov B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Újezdec Těšov D – Orel O. N. Ves C, Vlčnov D – Drslavice-Veletiny B (8), Polešovice B – Zlechov A, Strání A – Orel Uherské Hradiště D, Vážany-Ořechov C – Nivnice D, Komňa A – Velehrad B (9).Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Břestek A – Kunovice D (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Val. Klobouky A (11).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Uherský Brod – Kroměříž (10 a 13).

26.3.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.
12

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Týden kultury na Valašsku láká pod šapitó na Duška, Sokola, Rodena i pohádku

FOTOGALERIE / Celkem devět divadelních představení v sedmi dnech nabídne 2. ročník charitativního divadelního festivalu Týden kultury na Valašsku. Uskuteční se tradičně na závěr prázdnin, 25. až 31. srpna ve Velkých Karlovicích.

Nový ultrazvuk umožní dříve odhalit problémy

Ultrazvuk s vyšší kvalitou zobrazení schopný zachytit zdravotní problémy dříve, než bylo dosud možné, využívají nově lékaři radiodiagnostického oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí.

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

FOTOGALERIE / Ještě na začátku roku byl Lukášek z Mařatic bezstarostný kluk, který si užíval dětství, běhal po hřišti a chodil do Hradišťánku. Únor 2017 bude už navždy pro celou rodinu jedním z nejsmutnějších měsíců letošního roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení