VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Zlínsku?

Zlín - Kam za sportem na Zlínsku?

9.11.2012
SDÍLEJ:

Příprava hokejistů Lokomotiv Jaroslavl v PSG aréně ve Zlíně. Foto: DENÍK/Jan Karásek

Pátek 9. listopadu

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy: Jameson Boys Valašské Meziříčí – Prostějov B (18, tělocvična stav. průmyslovky).

LEDNÍ HOKEJ

Benefiční zápas: PSG Zlín – Lokomotiv Jaroslavl (17.15). Liga juniorů: Vsetín – Prostějov (13). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Havířov (16.30).

MOTORISMUS

Autogames RallyShow Uherský Brod 2012 – 4. ročník exhibiční soutěže – slavnostní zahájení (19, Masarykovo náměstí Uherský Brod).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, I. třída: OÚ Lubná A – Hulín D, Morkovice A – Bystřice p. H. C, Kroměříž A – Roštín A, TJ Holešov C – Rymice A, Bystřice p. H. D – OÚ Lubná B (18).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uh. Hradiště – MS Brno (18, sportovní hala v Uh. Hradišti).

Sobota 10. listopadu

BASKETBAL

II. liga mužů: Val. Meziříčí – Uh. Brod (17).

FLORBAL

II. liga mužů: Rožnov p. R. – Valašské Klobouky (18.30, SH SŠIEŘ). Jihomoravská liga mužů: Florbal Kuřim – TJ Sokol Brno Židenice B (9), Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B – TJ Sokol Lanžhot (10.20), Bulldogs Brno C – FBC Sokol Ivanovice na Hané (11.40), TJ Sokol Lanžhot – Florbal Kuřim (13), TJ Sokol Brno Židenice B – Bulldogs Brno C (14.20), FBC Sokol Ivanovice na Hané – Psycho Brno – FbC ZŠ Horní B (15.40) – vše SH Morkovice.

FOTBAL

I. liga: Slovácko – Jihlava (17). MSFL: Kroměříž – Slovácko B (14). Divize: Valašské Meziříčí – Mikulovice, Napajedla – Pelhřimov (14). I. A třída: Juřinka – Val. Klobouky, Vidče – Štítná nad Vláří, Březolupy – Ostrožská Nová Ves (13.30). I. B třída: Jaroslavice – Lužkovice, Kostelec u Holešova – Těšnovice, Nedakonice – Osvětimany (13.30). Zlín III. třída: Mladcová B – Štípa, Příluky B – Všemina, Hvozdná – Březová (13.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Hluk B – Mařatice, Nezdenice – Šumice (13.30). Okresní soutěž Uh. Hradiště: Pitín – Dol. Němčí B (13.30). Základní třída Uh. Hradiště: Babice – Topolná, Drslavice B – Hradčovice (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Mrlínek – Němčice (13), Žeranovice – Zborovice (13.30). Kroměříž III. třída: Kvasice B – Kyselovice B, Skaštice B – Záříčí B, Lubná B – Bezměrov (13.30). Okresní přebor Vsetín: Dolní Bečva B – Kelč B (13.30). Vsetín III. třída: Liptál – Choryně B, Huslenky A – Hutisko B, Hošťálková – Leskovec (13.30). Divize žen: Valašské Meziříčí – Lubina (10), Březnice – Mutěnice (12). I. dorostenecká liga U19: Fastav Zlín – Opava (11, Vršava). MSL st. dorostu U17: Slovácko – Hodonín 10.15 (na Širůchu ve St. Městě). MSL ml. dorostu U16: Slovácko – Hodonín (12.30, na Širůchu ve St. Městě).

FUTSAL

Kroměříž, okresní ligy: SH Holešov (8).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – Vršovice (13). II. liga žen: Bánov – Bohunice (11).

KUŽELKY

I. liga: Luhačovice – Val. Meziříčí (10).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Vsetín – Opava (17.30). Krajská liga: Brumov-Bylnice – Boskovice, Rožnov p. R. A – Rožnov p. R. B, Uherský Brod – Šternberk (17). Okresní hokejová liga mužů: Moravian Ducks – Panthers (15.15, ZS v Uherském Hradišti), Top Moravia – Shooters (15.45), Cyclones – Old Stars (20.45, oba zápasy ZS v Uh. Ostrohu).

MOTORISMUS

Autogames RallyShow Uherský Brod 2012 – 4. ročník exhibiční soutěže: Start na náměstí v Uh. Brodu (13), 1 RZ Lopeník 13.30, 2 RZ městská 14.10, Servis na letišti v Bánově 15.00, 3 RZ Lopeník 15.40, 4 RZ městská 16.20, Servis na letišti v Bánově 17.10, 5 RZ Lopeník 17.50, 6 RZ městská 18.30, cíl na náměstí v Uh. Brodu 19.00.

SÁLOVÝ FOTBAL

Celostátní liga – 3. turnaj: Zlín – Chemcomex Praha (17), Slavičín – Chemcomex Praha (18.05), Zlín – Nový Bor (19), Slavičín – Nový Bor (20.05) – vše ve Slavičíně.

VOLEJBAL

Extraliga mužů: VSK Staré Město – Liberec (17, SH Širůch ve St. Městě). II. liga žen: Vsetín – Česká Třebová (10 a 14). Krajský přebor mužů: Březolupy – Uh. Hradiště, Hošťálková – Un. Zlín, Hulín – Bojkovice (10 a 13), Val. Meziříčí – St. Město (11 a 15). Krajský přebor žen: Slavičín – Uni. Zlín, Val. Meziříčí – Hulín (9 a 13).

Neděle 11. listopadu

BASKETBAL

II. liga mužů: Val. Meziříčí – Kroměříž (10).

FOTBAL

MSFL: Fastav Zlín B – Žďár nad Sázavou (10.30). Divize: Brumov – Opava (10.15). I. A třída: Podkopná Lhota – Zubří, Hovězí – Dolní Bečva, Hutisko – Nedašov, Kvasice – Žalkovice, Příluky – Nedachlebice, Hluk – Dolní Němčí (13.30). I. B třída: Slavičín B – Choryně (10.15), Franc. Lhota – Lidečko, Lhota u Vsetína – Val. Příkazy, Hrachovec – Kelč, Val. Polanka – Horní Lideč, Malenovice – Baťov 1930, Skaštice – Admira Hulín (13.30). OFS Zlín: Újezd – Kašava, Kostelec – Vysoké Pole, Napajedla B – Tlumačov (13.30). Zlín III. třída: Halenkovice – Komárov, Mysločovice – Pohořelice, Lhota u Mal. – Fryšták B, Vlachovice B – Mirošov, Štítná n/Vl. B – Luhačovice B, Šanov – Poteč, Drnovice – Biskupice, Slopné – Nedašova Lhota (13.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Kunovice – 1. FC Slovácko (10.15), Bánov – Drslavice, Kostelany n/M. – Polešovice, Košíky – Vlčnov, Kudlovice – Břestek (13.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Jarošov – Částkov, Traplice – Kněžpole B, Uh. Ostroh – Strání B, Staré Město – Tupesy, Horní Němčí – Huštěnovice (13.30). Základní třída Uh. Hradiště: Orel Uh. Brod – Komňa (10.30), Uh. Ostroh B – Jalubí B (11), Slovácko-Vážany – Nedakonice B, Medlovice – Jankovice, Mistřice – Popovice, Podolí – O. N. Ves B, Tučapy – Bílovice, Rudice – Suchá Loz, Korytná – Záhorovice, Přečkovice – Březová, Žítková – Bystřice p/L. (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Roštění – Rusava, Slavkov p. H. – Morkovice (13.30). Kroměříž III. třída: Mysločovice B – Kostelec u Hol. B (10), Holešov B – Ludslavice (10.15, hřiště Všetuly), Tučapy – Hlinsko p. H., Chvalčov – Martinice, Břest – Pravčice, Komárno – Míškovice, Rymice – Záhlinice, Rajnochovice – Zahnašovice, Zborovice B – Šelešovice, Počenice – Těšnovice B, Rataje – Kroměříž B, Zlobice – Dřínov, Litenčice – Bařice (13.30). Okresní přebor Vsetín: Valašská Bystřice – Lhotka n. B., Horní Bečva A – Halenkov, Ratiboř A – Vel. Karl.+ Karol. B, Prostřední Bečva – Nový Hrozenkov, Střítež – Valašská Senice (13.30). Vsetín III. třída: Kateřinice B – Lužná, Lačnov – Podlesí B, Prlov – Police, Juřinka B – Liptál (13.30). I. liga žen: Slovácko – Slavia Praha (13, na Širůchu ve St. Městě).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Zlín – N. Veselí (16.30). I. liga žen: Jiskra Otrokovice – HC Plzeň (13.30). II. liga mužů: Napajedla – Holešov (10.30). Zlínská liga mužů: Veselá – Bystřice p/H. B (14), Uh. Hradiště – Val. Meziříčí (15.30), Lesana Zubří – Rožnov p/R. (18).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů: Uh. Ostroh – Kroměříž (17). Krajská liga dorostu: Val. Meziříčí – Brumov-Bylnice (13).

STOLNÍ TENIS

Regionální přebor Vsetínsko: Valašské Meziříčí C – Horní Bečva A, Vidče C – Sokol Vsetín A, Oznice A – TJ Rožnov p/R. C, TJ Karolinka A – Vidče B, Sokol Vsetín B – Valašské Meziříčí D (9). Kroměříž I. třída: Hulín C – Količín A (9). Kroměříž II. třída: Bystřice p. H. E – Kostelec u Hol. A, TJ Holešov D – Morkovice C, Morkovice B – Kroměříž B, Kostelec u Hol. B – Osíčko A (9).

VOLEJBAL

Krajský přebor žen: Hošťálková – Uh. Brod, Uh. Hradiště – Rožnov (10 a 13).

Autor: Redakce

9.11.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.
AKTUALIZOVÁNO

Tipy Deníku, kde a jak si užít víkend

Oprava cesty. Ilustrační foto

Oprava cesty zkomplikuje život zaměstnancům

Nově narozená miminka na Valašsku - 25. týden 2017

Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnic ve Zlínském kraji vám na našem webu přinášíme fotky dětí, které se právě narodily.

Motorkář měl kolizi s osobákem

Ke střetu motorkáře s osobním automobilem Peugeot došlo ve čtvrtek 22. června krátce po patnácté hodině na silnici vedoucí z Rožnova pod Radhoštěm do Valašské Bystřice.

Dopad zákona: před hospodami se vrší nedopalky

HLASUJTE V ANKETĚ / Kuřáci zahájili čtvrtý týden bez kouření v hospodách. V zahrádkách se kouřit může, restaurace bez zahrádek mají situaci složitější.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies