VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

V Meziříčí plánují důstojnější místo posledního rozloučení

Valašské Meziříčí - Důstojného místa posledního rozloučení se dočkají ve Valašském Meziříčí. V příštím roce zde začínají stavět novou obřadní smuteční síň. Bude u hlavního vchodu na hřbitov.

Se školáky v Meziříčí přijede besedovat Ida Kelarová

Valašské Meziříčí – Chtít změnu má cenu! Tak zní název podzimního motivačního projektu, který pro své žáky pořádá Základní škola Masarykova ve Valašském Meziříčí.

Lidé si připomínali výročí vzniku Československa

Valašské Meziříčí, region - Tradičním pietním aktem na náměstí za účasti vedení města, zástupců sokolské obce a Českého svazu bojovníku za svobodu zahájili včera dopoledne oslavy 98. výročí vzniku Československa.

Ministerstvo chválí Meziříčí za péči o válečné hroby

Valašské Meziříčí - Poděkování a pochvalu za příkladnou péči a udržování válečných hrobů si vysloužilo město Valašské Meziříčí. Stalo se tak při příležitosti kontroly hrobů ze strany ministerstva obrany.

Šofér bez řidičáku nadýchal dvě a půl promile, přiznal několik panáků vodky

Valašské Meziříčí – Bez řidičáku a řádně posilněný vodkou usedl v neděli po půlnoci za volant Škody Fabia ve Valašském Meziříčí sedmatřicetiletý cizinec.

Zámek v Brankách chátrá, prodej ale místní odmítají

Branky - Budoucnost chátrajícího zámku v Brankách u Valašského Meziříčí je stále nejistá. Vedení vesnice opět nabídlo historickou stavbu ke koupi. To se ale nelíbí členům místního Spolku pro obnovu zámeckého parku Branky. „Chceme, aby zámek i přilehlý park mohla nadále využívat veřejnost," říká předsedkyně spolku Pavla Marková.

Naplněnost kontejnerů ve Valašském Meziříčí pohlídají speciální čidla

Valašské Meziříčí - Speciální ultrazvukové senzory budou od listopadu hlídat naplněnost kontejnerů na směsný odpad ve Valašském Meziříčí.

Porodnice v Meziříčí je dnes otevřená široké veřejnosti

Valašské Meziříčí - Den otevřených dveří pořádají dnes odpoledne na gynekologicko-porodnickém a novorozeneckém oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí. Jeho součástí jsou prohlídky porodního sálu i oddělení, konzultace a diskuse se zdravotníky.

Nově narozená miminka na Valašsku - 48. týden 2016

Valašsko /HLASUJTE V ANKETĚ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnic ve Zlínském kraji vám na našem webu přinášíme fotky dětí, které se právě narodily.

Nově narozená miminka na Valašsku - 41. týden 2016

Valašsko /HLASUJTE V ANKETĚ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti porodnic ve Zlínském kraji vám na našem webu přinášíme fotky dětí, které se právě narodily.

Ve Valašském Meziříčí přivítali třináct občánků

Valašské Meziříčí - Třináct občánků přivítali v tomto týdnu do života ve Valašském Meziříčí. Slavnostní chvíle pro Viléma, Filipa, Radima, Jiřího, Kláru, Matyase, Marii, Emilii, Kláru, Gabrielu, Martina, Maxe, Matěje, Ondřeje a jejich rodiče se odehrála v obřadní síni radnice.

Eva Kamasová: Nechcete přijít o body? Zaplaťte včas

Valašské Meziříčí /ROZHOVOR/ - Jezdíte někdy rychleji, než povolují předpisy? Obdrželi jste výzvu k zaplacení a nevíte, co s ní ani co se stane, když nezaplatíte? Odpovědi nejen na tyto otázky poskytla Eva Kamasová, vedoucí přestupkového odboru radnice ve Valašském Meziříčí.

V kapli zámku Žerotínů v Meziříčí obnovují odborníci barokní malby

Valašské Meziříčí - V kapli zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí restaurátoři odkrývají nástěnné barokní malby z 18. století.

Výborný úvod basketbalistů KK Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí – V Podolí a Žďáru vstoupili těžkými a nakonec vítěznými zápasy do nové sezony druhé basketbalové ligy hráči KK Valašské Meziříčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies