VSETÍN – OPAVA 4:5 (3:2, 1:1, 0:1 – 0:1)

Stav série 0:2

Výborný vstup do utkání měli hokejisté VHK. Po třech minutách hry totiž vedli 2:0, krátce po polovině první třetiny pak 3:1. Hosté ale dokázali ještě do přestávky snížit, ve druhé třetině vyrovnali, a i když šli domácí znovu do vedení, branka hostujícího Svobody ze 42. minuty však zápas poslala do prodloužení.

V něm byli Valaši jasně lepší, hrubá chyba obránce VHK několik sekund před koncem prodloužení ale přinesla druhou výhru v sérii Slezanu.

Branky a nahrávky: 2. Mikšovský (Žák, Ševčík), 4. Kajaba (Hruška P., Vaněk), 18. Mikšovský (Ševčík, Žák), 39. Vaněk (Kajaba, Ambruz) – 7. Černý (Galvas, Měch), 20. Wolf (Měch), 36. Vítek J., 42. Svoboda (Polok, Vítek J.), 70. Černý (Kukol, Měch)

Vsetín: Hromada – Hurtík, Vrba Lukáš, Žák, Vrba Filip, Báchor, Tichý Jur., Farda, Tesařík – Kajaba, Vaněk, Ambruz, Hruška, Ševčík, Mikšovský, Zúbek, Podešva, Vítek D., Kývala, Daněk.

Další výsledky čtvrtfinále: Hodonín – Poruba 4:1, stav série: 1:1, Technika – Přerov 0:4, stav série: 0:2. Utkání Frýdek-Místek – Prostějov skončilo až po uzávěrce tohoto vydání.