VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – TECHNIKA BRNO 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Smolnou porážku zaznamenali hokejisté Valašského Meziříčí v domácím zápase s Brnem. S nebezpečným soupeřem dvakrát prohrávali, díky trefám Řezáče a Matějka se jim ale pokaždé povedlo manko smazat. Když už to vypadalo, že vyrovnané utkání dospěje do prodloužení, prosadil se přesnou střelou pod víko Crhák a v čase 58:30 rozhodl o porážce Valachů v poměru 2:3. Bobři tak i nadále zůstávají poslední, s tříbodovým mankem na Břeclav.

Branky a nahrávky: 25. Řezáč (Matějek), 51. Matějek (Řezáč) – 19. Štindl (Havíř), 28. Zábranský (Zapletal, Česnek), 59. Crhák (Česnek).

Valašské Meziříčí: Slovák – Zábojník, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Řezáč – Kubáč, Martiník, Matušenko, Novosad, Škutchan R., Varga D., Varga Mar., Kundera, Varga Mir., Randýsek, Matějek, Škutchan A., Baroš.

FRÝDEK-MÍSTEK – VSETÍN 7:4 (1:0, 2:2, 4:2)

Utkání s Frýdkem-Místkem potvrdilo, že Vsetínu se proti tomuto celku dlouhodobě nedaří. Domácí měli dobrý vstup do utkání a ve 27. minutě vedli už 2:0. Valaši však dokázali slepenými brankami bleskově srovnat a gólově odpověděli i na druhou Ivanovu trefu z 38. minuty. Přetahovanou o to, kdo strhne vedení na svou stranu, ale vyhráli domácí, když se v 52. minutě prosadil Gogolka. Na tuto trefu už Vsetínští odpověď nenalezli a soupeř v závěrečné přestřelce ještě navýšil svůj náskok. Po prohře 4:7 si Vsetínští zkomplikovali boj o 4. místo.

Branky a nahrávky: 3. Samiec (Podešva, Stránský), 27. Ivan (Stránský, Podešva), 38. Ivan (Podešva, Stránský), 52. Gogolka (Ovšák), 55. Gogolka (Mach, Sluštík O.), 58. Mach (Gogolka), 60. Gogolka (Samiec) – 28. Kajaba (Tichý, Daněk), 28. Hurtík, 42. Ševčík (Mikšovský, Žák), 60. Kajaba (Mikšovský, Vaněk).

Vsetín: Hromada – Hurtík, Vrba, Báchor, Tichý, Farda, Žák – Kajaba, Vaněk, Ambruz, Kubo, Ševčík, Mikšovský, Vítek, Podešva, Zúbek, Kývala, Daněk, Hruška. Další výsledky: Opava – Břeclav 7:3.

1. Prostějov 40 26 4 5 5 186:102 91
2. Poruba 40 23 5 2 10 152:97 81
3. Opava 41 21 4 4 12 142:108 75
4. Vsetín 41 20 2 4 15 126:117 68
5. Hodonín 40 19 3 4 14 143:123 67
6. Technika Brno 41 19 4 1 17 138:120 66
7. Přerov 40 18 2 6 14 129:116 64
8. Frýdek-Místek 40 17 3 3 17 135:154 60