Rožnov opět prohrál, play off je ztraceno

Rožnov pod Radhoštěm – Čtvrtou porážku v řadě utrpěli hokejisté Rožnova pod Radhoštěm. V sobotním utkání 18. kola krajské ligy Moravskoslezského kraje podlehli v Karviné 4:5.

26.1.2010

Rožnovský hokejový útočník Tomáš Holý. Foto: DENÍK/Marek Havran

Protože navíc k tomu ve stejném kole Studénka dost nečekaně zvítězila v Krnově, hokejisté Rožnova již se nemohou dostat na čtvrtou pozici zajišťující vyřazovací boje. V předposledním kole základní části se Valaši naposledy v sezoně představí svým fanouškům. Nadcházející sobotu přivítají Studénku (17).

KARVINÁ – ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 5:4 (3:2, 2:1, 0:1)

Rožnované sice nezačali v důležitém zápasu zrovna nejlépe a prohrávali hned od čtvrté minuty. Ale dokázali ještě v první třetině otočit na 2:1 ve svůj prospěch. Jenže to samé se povedlo domácím, kteří šli do kabin po první části s jednobrankovým náskokem. Rozhodující náskok, který se později ukázal jako dostatečný, si vypracovala Karviná v prostřední třetině, kdy se odpoutala z 3:2 až na 5:2. Rožnované se pak ještě do druhé přestávky dostali na dvoubrankový rozdíl a ve 44. minutě dokonce snížili na 4:5 z jejich pohledu. Pak ještě zkoušeli v závěru i power play, ale na kýžené vyrovnání nedosáhli.
Branky Rožnova: 12. Vyvijal (Jurčík), 13. Kantorek (Bambuch), 39. Kantorek (Holý), 45. Dušek (Tejkl). Rožnov p. R.: Urbánek (17. Hnilica) - Bambuch, Jurčík, Bolek, Fabián, Černobila - Holý, Kantorek, Vyvijal – Dušek, Madigár, Tejkl – Černý, Švrček, Veselý. Trenér: Tejkl. Další výsledky: Krnov – Studénka 4:5p, Kopřivnice – H. Benešov 3:4.

26.1.2010 VSTUP DO DISKUSE

V Janíkově stodole v rožnovském Dřevěném městečku se v sobotu 29. dubna 2017 konala regionální přehlídka dětských valašských souborů.
AKTUALIZUJEME
24

V Rožnově se předvedlo třináct dětských valašských souborů

Denní centrum a noclehárnu v Rožnově pod Radhoštěm slavnostně otevřeli místostarosta Rožnova Jan Kučera, nový vsetínský starosta a ředitel společnosti Elim Vsetín Jiří Růžička a rožnovský starosta Radim Holiš. Slavnostní otevření se uskutečnilo ve středu