ROŽNOV P. R. – STUDÉNKA 3:4 (1:1, 0:1, 2:2)

Bohužel pro domácí se opět potvrdilo téměř železné pravidlo inkasování v první minutě, hosté dali gól v 58. vteřině. Vyrovnání zařídil Vaculín a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhé třetině opět přišel kolaps v úvodní minutě, tentokrát se Studénka dokonce trefila už po patnácti vteřinách. Další brankové momenty přišly až v poslední části. Hosté nejprve odskočili na 3:1, pak se ukázal skvělou akcí Kroupa, který projel skoro celé kluziště a bombou snížil na 2:3 z pohledu domácích. Další slovo ovšem patřilo opět hostům, kteří v 52. minutě dali z dorážky čtvrtý gól. Domácí se ještě jednou vzepřeli, když Prycl snížil na 3:4. Naděje na body však stále byla a daleko k vyrovnání nebylo. V power play v závěru měl vyrovnání na holi Prycl, ale ze závěru vytěžili Rožnované jen tyčku a pak střelu vedle branky. Porážkou tak ztratili domácí čtvrté místo, které přepustili právě Studénce. Domácí kouč Miroslav Martyčák litoval hlavně zbytečných gólů v úvodech třetin. „Pořád nás trápí zaspané úvody třetin. I přes upozornění tam vždy byla nedůslednost a pak se to špatně dohání. V závěru zápasu nám chybělo i trochu štěstíčka, kdy tam to vyrovnání viselo na vlásku. Klukům nelze upřít bojovnost, ale sráží nás lepší zakončování," konstatoval Miroslav Martyčák.

Branky a asistence Rožnova: 7. Vaculín (Skopal, Kroupa), 45. Kroupa (Jiří Švrček), 53. Prycl (Duda, Švajda). Rožnov: Dohnálek – Jiří Švrček, Bambuch, Jakub Švrček, Mynarčík, Mikel – Skopal, Vaculín, Kroupa, Duda, Kunčický, Prycl, Krátký, Švajda, Babiš.

1. Kopřivnice 19 16 1 0 2 110:37 50
2. Orlová 19 16 0 1 2 95:60 49
3. H.Benešov 19 9 1 1 8 72:70 30
4. Studénka 19 7 1 0 11 69:80 23
5. Rožnov p. R . 19 6 1 1 11 60:87 21
6. Krnov 19 5 1 1 12 64:91 18
7. Bohumín 18 2 0 1 15 60:105 7