Val. Meziříčí: Hrdý – Majštiník, M. Capil, Bártek, Novák – Gajdůšek, Valach, Kundrát, Majer – Kováč, Türschler. Střídali: Váca, Halašta, Podzemný, Leksa.

Branky: Slovák, Horáček.

KP DOROSTU

1. Valašský FC – Paseky Zlín 0:1.

KS DOROSTU

Mladcová – Lidečko nehlášeno, Dol. Bečva – Val. Klobouky 3:1 (M. Krůpa, P. Solanský, R. Ručka), Fr. Lhota – Hovězí 1:4 (Číž – Růžička 2, Jar. Kašpar, Šimčík),

V. Karl.+Karol. – Štítná 0.2.

ŽÁCI

MS LIGA ŽÁKŮ U 15

VAL. MEZIŘÍČÍ – HAVÍŘOV 6:1 (3:1)

Hosté se ujali vedení již v 5. minutě. Domácí to nepoložilo, ba naopak zatlačili Havířov na jejich polovinu. Domácí borci dobře kombinovali a dostávali se do řady šancí. V 7. minutě po přímém kopu Zubík hlavou těsně vedle. Ve 12. minutě upaluje Čaňo sám na brankáře, ale míjí bránu. Vyrovnat se podařilo v 16. minutě po akci dobře hrajícího Roupce a následné dorážce Ostřanského 1:1. Ve 20. minutě Bulla běží sám na branku, ale míč těsně míjí pravou tyč. Po pěkné akci Roupce doráží Fuciman – 2:1. Ve 33. minutě přichází nejpěknější akce domácích, kdy po přenesení hry prodlužuje hlavou Fuciman a Roupec si už věděl rady – 3:1. Ve druhé půli domácí trenér prostřídá sestavu, ale obraz hry se nezměnil. V 55. minutě po rohu Poláčka Smilek hlavou – 4:1. V 57. minutě zvyšuje z penalty Fuciman – 5:1 a na konečných 6:1 zvyšuje po krásném sólu Kelnar.

Jaroslav Goláň – trenér: „Jsem rád, že se nám během krátké letní přípravy podařilo poskládat důstojný tým, kde vedle domácích borců nastupují kluci z Poličné, Ratiboře, Vsetína a Stříteže.“

BRANKY: Fuciman 2, Roupec, Smilek, Ostřanský, Kelnar.

Sestava: Jakubík – Bulla, Zubík, Smilek, Zachrdla, Kelnar, Gilar, Čaňo, Fuciman, Ostřanský, Roupec. Střídali: Poláček, Beránek, Svoboda, Květoň.