Vsetínská rezerva odmítla v závěru tři body
Rezerva Vsetína (červené dresy) v nedělním dopoledni přivítala na svém hřišti Valašskou Senici a ještě v 90. minutě vedla 2:0. Bojovní hosté ale dokázali v závěru zápas vyrovnat 2:2. Autor: Tomáš Dostál
10.5.2011 09:00
Valašsko – Jak přijít o vítězství ukázala vsetínská rezerva proti Valašské Senici. Zachraňující se Hošťálková vyrovnala v poslední minutě.
Ve třetí třídě prohráli favorité – Podlesí B a Dolní Bečva B. Zezadu se na ně tlačí Nový Hrozenkov, Krhová, Jarcová a Leskovec.
OKRESNÍ PŘEBOR
Rezerva Vsetína udělala divákům v sobotním dopoledni klasickou ukázku toho, jak přijít o tři body. Ještě v 90. minutě vedla 2:0, ale zápas nakonec skončil remízou. V dramatickém zápase byli hosté v úvodu lepším týmem, ale dvě šance neproměnili. Domácí potom zvýšili tempo a podařilo se jim ve 36. minutě vstřelit první branku. Beňo krásně přihrál Ondrovi Lukáčovi, který střelou po zemi otevřel skóre zápasu. Úvod druhé půle patřil domácím, ale bez gólového efektu. Teprve střídající Dajčar v 84. minutě zvýšil na 2:0 a Vsetín byl na nejlepší cestě ke třem bodům.
Zapomněl ale na to, že fotbal se hraje 90 minut a nějaké to nastavení. V 90. minutě snížili hosté Šerým a v páté minutě nastavení o nečekané remíze rozhodl z pokutového kopu Sucháček.
Zápas dvou rozdílných poločasů skončil zaslouženou dělbou bodů. V prvním poločase byli lepší hosté a ujali se v 27. minutě vedení brankou Václava Kuběje. V druhém poločase domácí výrazně přidali a po zásluze se dočkali vyrovnání v 90. minutě brankou Davida Tvrdoně.
V Ratiboři se hrál výborný a dramatický fotbal. Hosté šli do vedení brankou L. Křenka mladšího. Když záhy přidal ve 26. minutě druhou branku Ondryáš, vypadalo to s domácími špatně.
Jenže o tři minuty později snížil Tomáš Adámek. Deset minut po přestávce Zdeněk Blizňák vyrovnal a mohlo se začínat znovu. Hosté ještě jednou šli do vedení zásluhou Lukáše Křenka mladšího v 74. minutě. Domácí i bez vyloučeného Galetky ale zabojovali a otočili výsledek zápasu. V 79. minutě vyrovnal Petr Konvičný a v 86. minutě vyvolal v domácím táboře radost Blizňák – 4:3.
Domácí s posilami „áčka“ Škabrahou a Ježem měli v prvním poločasu hru pod kontrolou a ujali se vedení brankou Škabrahy. Hostům patřil druhý poločas. Vyrovnali sice šťastnou brankou Dubce, který nachytal brankáře Vaigla na hruškách. Zápasu by spíše slušela remíza, ale v 88. minutě přišel faul v pokutovém území a Škabraha zajistil tři body pro Hrachovec.
Domácí měli v první půli zřetelnou převahu, ale dali pouze jednu branku. Ve 22. minutě se trefil Martin Ondruch. Hosté hru po přestávce vyrovnali a byli dokonce fotbalovějším týmem. Zaslouženého vyrovnaní se ale dočkali v hodině dvanácté – pět minut před koncem se trefil Topič.
Poslední celek tabulky šel do vedení brankou Vrby. Za hosty vyrovnal Orság. Libor Děckuláček potom krásnou střelou do šibenice poslal Kateřinice opět do vedení, ale konec první půle byl dramatický. Aleš Děckuláček rukou vyrazil míč směřující do branky, uviděl červenou kartu a Orság z penalty vyrovnal. Ve druhé půli byli i v oslabení blíže vítězství domácí, ale Zbranek nedal penaltu. Brankář Hučík jeho střelu lapil.
Domácí začali velkým tlakem, který korunoval vedoucí brankou ve 20. minutě Kuriš. Hosté potom vyrovnali hru a ve 35. minutě se krásně do šibenice z trestného kopu trefil Úlehla. Těsně před přestávkou kopali domácí penaltu a Fichtel se nemýlil. Hostující hráč tak vehementně protestoval, že uviděl červenou kartu. Hosté i deseti ale ve druhé části bojovali, byli i lepším týmem a dočkali se vyrovnání. Parádní trefou z dobrých 30 metrů se od břevna trefil Machálek. Platonický tlak v závěru Francovce tři body nepřinesl.
VL1. Franc. Lhota 20 14 5 1 58:25 47
2. Prost. Bečva 20 10 5 5 57:45 35
3. Horní Bečva 20 10 3 7 58:38 33
4. Ratiboř A 20 10 3 7 52:40 33
5. Val. Senice 20 10 3 7 45:45 33
6. Vsetín B 20 9 5 6 48:42 32
7. Lhotka n. B. 20 10 2 8 42:39 32
8. Huslenky A 20 7 5 8 35:34 26
9. Střítež 20 8 2 10 36:40 26
10. Halenkov 20 6 7 7 38:34 25
11. Prlov 20 7 2 11 45:57 23
12. Hrachovec B 20 5 3 12 27:58 18
13. Hošťálková 20 4 3 13 29:47 15
14. Kateřinice B 20 3 6 11 32:58 15
Vladimír Štěpán
Pošlete odkaz přátelům
Diskuse
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY
CELEBRITY
David Rath
Sledujte kauzu Rath online na Blesk.cz. Více o zatčení Davida Ratha a aktuálních informací ohledně celé… celý článek ›
Poznáte oblíbeného herce na víc než 80 let staré fotografii?
Roztomilý chlapec na této fotografii vyrostl v jednoho z největších českých herců. Jeho nejznámější rolí… celý článek ›
Jak ulehčit svým očím: Brýle, čočky, nebo operace?
Nosíte celý život brýle a chcete se konečně svých dioptrií zbavit operací? Nebo uvažujete o tom, že… celý článek ›
Rodina hrdiny z Jirkova: Kvůli tátově dobrotě jsme šli málem žebrotou
Nic už není jako dřív v životě Josefa Holáka (28) z Jirkova. Život se jemu a rodině změnil poté, co ho… celý článek ›

