Valašské Meziříčí se probralo po vyloučení Svitáka, ale bod je málo

Valašské Meziříčí – Lídr soutěže ošidnou roli favorita nezvládl a na půdě předposledního celku tabulky uhrál jen bod. Po vyloučení Martina Svitáka, který musel faulem zmařit jasnou brankovou příležitost soupeře, se hra svěřenců Michala Kováře zlepšila a vedla alespoň k zisku bodu.

15.11.2016
Fotogalerie
10 fotografií

Šumperk (ve žlutém) remizoval s Valašským Meziříčím.Foto: DENÍK/Miroslav Pergl

Šumperk – Valašské Meziříčí 1:1 (1:0)

V prvním poločase na rozměrově menším umělém hracím povrchu byli domácí lepším celkem. „My jsme první poločas prospali. Na malém hřišti to bylo hodně o soubojích a my jsme je prohrávali. Šumperk šel zaslouženě do vedení. Aktivní vstup do druhého poločasu sice zabrzdila na chvíli červená karta pro Svitáka, ale my jsme se následně paradoxně v deseti zvedli. Nakonec se nám podařilo srovnat. Ještě více jsme to otevřeli a hráli s rizikem na tři body. To se nepodařilo. Pokud chceme hrát nahoře, musíme takové zápasy vyhrávat. Po zápase musím uznat, že bod vzhledem k průběhu bereme. Jinak jsem ale zklamaný z našeho herního projevu hlavně v prvním poločase, který se mi nelíbil," dodal k remízovému utkání trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář.
Branky: 39. Rýznar – 82. Števko.

Valašské Meziříčí: Michut – Roupec (61. Václavík), Michálek, Sviták, Plešek – Komara, Žilinský, Kotůlek (46. Výmola), Mica – Vrána (71. Dragon), Števko. Trenér Michal Kovář.

Autor: Martin Němec

15.11.2016 VSTUP DO DISKUSE

Třicetiletý řidič Škody Fabie ze Zubří ztratil v sobotu 25. března 2017 ráno vlivem mikrospánku na okamžik kontrolu nad vozem. V obci Vidče naboural do plynové přípojky.
3

Zubřan usnul za volantem, naboural plynovou přípojku

Krajské setkání 2017  Svaz obcí a měst  v Otrokovicích. Město pro byznys 2016. 1. místo Vizovice
10

Vizovice jsou letošní nejlepší město pro byznys

Zuberský Reček: Spoluhráčům vousy rostou, já se musel oholit

ROZHOVOR / Zejména ve druhém zápase čtvrtfinálové série patřil k hlavním tahounům zuberských házenkářů. Urostlá spojka Adam Reček svou tvrdostí na Frýdek-Místek platil a ve vyrovnaných bitvách pomohl získat dvě povinné výhry (23:19 a 33:27) a postupový mečbol.

Mladý zloděj kradl kola, nářadí i trezor. Nesmí tři roky na Valašsko

Užíval pervitin a neměl peníze na živobytí. Svou situaci řešil třiadvacetiletý Martin Stržínek opakovanými krádežemi na různých místech, především ve Valašském Meziříčí.

V Janové se hrát nebude. Rozhodlo referendum

Důležitou volbu mají za sebou obyvatelé Janové. V sobotu rozhodovali o blízké budoucnosti vesnice. V místní základní škole se konalo referendum, které vyřešilo otázku stavby kasina v obci. Lidé se postavili proti.