Ve Fryštáku zářila posila z MSFL slavičínský Lukáš Melichárek a Miškovice poznaly střelecký apetit Slavomíra Štolla z Admiry Hulín. Navíc v céčku se třemi zásahy prosadil koryčanský Lysko.

Vel. Karlovice B - Hor. Lideč 0:1 Trochta, Zašová - Val. Příkazy 1:1 Krupa - Vaculka, Janová - Poličná 3:4 Fojtů 2, Mišun - Žilinský 3, Marek T., Val. Polanka - Val. Bystřice 4:2 Filgas J. 2, Gergela, Plšek - Vašek, Vanduch, Lhota u Vs. - Choryně nehráno pro nezpůsobilý terén, Pr. Bečva - Hovězí 3:2 Kysučan 2, Jurajda - Štrbík K. st., Zámečník, Val. Meziříčí B - Podlesí 1:1 Škorňa - Nosálek. Dohrávka minulého kola: Hor. Lideč - Zašová 4:1 Bambuch 2, Eliášek, Seidl - vlastní.

HOLEŠOV B - MALENOVICE 6:2 (4:2)
Zápas se musel divákovi líbit. Oproti minulému týdnu provedl trenér Holešova osm změn v sestavě, jelikož už si domácí nemohou dovolit prohrávat. Zápas začali aktivně a soupeř vyčkával, kdy vyrobí chybu. Nečekal dlouho, přišla již v 5. minutě ve středu obrany, malenovický fotbalista však z 16 metrů přestřelil. Holešov se zvedl a po centru Fryborta v 8. minutě hlavou skóroval Krajcar, o minutu později zvýšil na 2:0 Roubalík. Už se zdálo, že je rozhodnuto, ovšem Malenovičtí během 20 minut vyrovnali Vichorcem a Vítkem. Od té doby ale rezerva Holešova zcela ovládla hru a po dorážce v šestnáctce skóroval Chudárek, do přestávky se ještě gólově prosadil výstavní střelou do horního růžku Roubalík. Druhá polovina patřila opět domácím. Výsledek si pohlídali a přidali ještě další dvě branky zásluhou Truhláře a Chudárka.
Branky: Roubalík 2, Chudárek 2, Krajcar, Truhlář. Rozhodčí: Kotačka. Holešov B: Sedláček - Bačík, Krajcar, Topič, Frybort, Truhlář (64. Přívara), Chudárek, Marek, Roubalík, Olša (75. Uruba), Soldán (80. Hrudík). Trenér: Dvorník. Malenovice: Juráň - Novák, Blaha, Struška, Válek - Plachý, Střelec, Janča (Rosinec), Vítek, Vichorec, Brázda. Trenér: Juráň.

RUSAVA - LUBNÁ 1:0 (0:0)
Rusava začala aktivně, ale vyloženou příležitost Bílka vychytal brankář Lubné Blažek. Po půlhodině hry převzali iniciativu hosté, kteří si vytvořili mírnou převahu, ale tři ošemetné situace domácí obrana vyřešila. Větší příležitosti si vytvořili Rusavští, střelám Zeleného a Pavelce chyběly milimetry. O osudu utkání rozhodla 82. minuta, kdy všechny tři body vystřelil domácím Havránek. Nepovedený centr skončil za zády překvapeného gólmana.
Branka: 82. Havránek. Rozhodčí: Chlevištan - Hušek, 100 diváků. Rusava: Palát - L. Vaculík, Krajcar, Dastych, Mir. Vaculík - Liška, Šimčík, Gomola (70. Pavelec), Mich. Vaculík - Zelený, Bílek (46. Havránek, 89. V. Pavelka). Lubná: Blažek - Běták, Valach, Skácel, A. Piškula, Rybenský, Haloda, Musil, Jelínek, Bačinský, M. Piškula Střídali: Dubina, Polišenský, Kroupa.

SK VIZOVICE - SLAVKOV POD HOSTÝNEM 5:0 (3:0)
Utkání ovlivnilo počasí, když do průběhu zápasu zasáhla bouřka. Na těžkém terénu se přesto hrál celkem solidní fotbal. Domácí se prosadili ve 23. minutě, když si hosté srazili po akci Lacigy míč do vlastní branky. O sedm minut později přišla oku lahodící branka - po akci na pár doteků zakončil Valenta na 2:0. Do poločasu ještě domácí zvýšili na uklidňujících 3:0. Do druhého dějství obě mužstva nastoupila prakticky za rozhodnutého stavu a utkání se za stálého deště dohrávalo z povinnosti. Přesto se ještě hráčům Vizovic podařilo zasloužené vítězství navýšit dalšími dvěma brankami Drgy a Velevy.
Branky: 23. a 40. Laciga, 30.Valenta, 80. Drga, 89. Velev. Rozhodčí: Daněk - Ruman,Vyoral. SK Vizovice: Kafka - Surý (65. Drga), Kudrnáč (83. Gabrhel), Polách, Valenta, Velev, Studeník, Laciga, Murka (75. Jurečka), Lukáš, Machač. Trenér Kolenič. Slavkov: Neradil - Benda, Mikulčák, Krajcar P., Kužel, Františák, Kostov, Jemelka, Sadil (52. Horák), Grygar, Románek (87. Krajcar Z.)

ADMIRA HULÍN - MIŠKOVICE 5:1 (1:0)
Domácí potřebovali již konečně bodovat a dostat se do nesestupových vod. Klid na hulínské kopačky přinesla branka Štolla v 21. minutě. Přesto se bojovný soupeř nevzdával a dál zaměstnával domácí obranu. Po změně stran však Admira dokázala vstřelit další branky a dokráčela k pohodlnému vítězství. Střelecky se blýskl Štoll, který zaznamenal hattrick.
Branky: Štoll 3, Janda, Simerský M. - Sieklik. Rozhodčí: Vlašic, 100 diváků. Admira Hulín: Nebuchla - Nedbal M., Nedbal P., Jurášek, Janda, Kubo, Vyvlečka (Simerský R.), Spáčil, Hradil, Czomor (Simerský M.), Štoll (Kytlica). Miškovice: Hložek - Javora, Sieklik, Mrázek, Bielik, Kopřiva, Matulík, Krajča, Závrbský, Zapletalík, Stoklasa. Střídali. Skotek, Vaculík. Trenér: Skamuský.

ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ - LOUKY 5:0 (1:0)
Zápas probíhal za stálého hustého deště. Hned v úvodu měly Louky velkou příležitost ke skórování, ale domácí obrana šanci odvrátila. To byla jediná vážná příležitost soupeře za celý zápas. Poté se spíše bojovalo mezi šestnáctkami. Štítná však po první standardní situaci Šuráněm skórovala, a od té chvíle zatlačila protivníka na vlastní půli, přičemž do přestávky neproměnila další dvě gólové šance. Druhá půle začala stejně, jako první skončila. Hned v úvodu šel domácí hráč sám na brankáře, ale byl faulován. Nařízenou penaltu proměnil Vaculík. Poté Louky rezignovaly a domácí Šenkeřík během 19 minut nastřílel hattrick.
Branky: 57., 73. a 76. Šenkeřík, 21. Šuráň J., 53. Vaculík M. Rozhodčí: Mihálik, 100 diváků. Štítná nad Vláří: Vaculík P. - Sloboda - Machuča, Kořenek, Řemeslníček (66. Šuráň P.) - Hnaníček, Vaculík M. (62. Holba), Tkadlec, Šuráň J. - Polách, Šenkeřík (78. Struhař). Louky: Janča - Machů, Šimurda, Horák, Malota, Laciga, Janků, Mičola, Sviečka, Štěpánek, Kadlec. Střídali: Landy, Moudrý, Goldefus.

FRYŠTÁK - SLAVIČÍN B 2:6 (0:4)
Po dvou týdenní přestávce nastoupila jednička opět k mistrovskému utkání. Hostující rezervní tým Slavičína přijel s trojicí hráčů áčka a s dobrou formou. Zápas začal oboustranně útočně. Již v prvních minutách mohly obě mužstva vstřelit klidně dvě branky. Za Fryšták se v gólových šancích objevili Křenek a Lošťák, za hosty Krájíček a Kulíšek. Ve 20. minutě už střela hostujícího Stýskaly skončila v síti - 0:1. O pět minut později už hosté vedli 2:0, když se v malém vápně nejlépe orientoval Kulíšek. Slavičín hrál krásný fotbal plný krátkých přihrávek po zemi, hosté měli vynikající pohyb. Nebylo s podivem divu, že obrana Fryštáku doslova hořela. Navíc hosté přidali Krajíčkem a Melichárkem další branky. Stav 0:4 svítil už v 38. minutě zápasu. Ještě hůř bylo o dvě minuty později, když domácí kapitán Hubáček obdržel druhou žlutou kartu a musel jít do kabin. Po přestávce se nově vzniklá stoperská dvojice Fryštáku ani nestačila sehrát a na ukazateli skóre svítilo 0:6, když čistý hattrick zkompletoval hostující Melichárek. Poslední čtvrtinu zápasu Fryštačané uhráli se ctí. Dokonce v deseti hráčích vstřelili dva góly Křenkem a Lošťákem a měli i další šance, které již nezužitkovali.
Branky: Křenek, Lošťták - Melichárek 3, Stýskala, Kulíšek, Krajíček. Rozhodčí: Schmidt. Fryšták: Sebera - Rudolf, Hubáček, Adamík (38. Bednařík), Velikovský. K, Dvořák, Málek, Lošťák, Petráš (67. Pšeja), Krhůtek, Křenek. Slavičín B: Skovran – Fojtík, Lukáš, Bureš, Ocelík, Krajíček, Remeš, Stýskala, Kulíšek, Melichárek, Both. Střídali: Korvas, Frolo. Trenér: Dorůšek.

TĚSNOVICE – KELČ odloženo pro nezpůsobilý terén.

SUŠICE – JALUBÍ 4:2 (2:1)
Důležité derby o záchranu lépe odstartovali hosté, které poslal do vedení pěknou střelou Dobiáš. Domácím se nedařila kombinační hra, vybojovali si sice spoustu standardek, které však k ničemu nevedly. Až ve 35. minutě vyšachovali jalubskou obranu a do prázné brány srovnal Mikulík. Těsně před přestávkou byl navíc ve vápně podražen Chybík a zásluhou Švejčarovy proměněné penalty šli do šaten spokojenější domácí. Po přestávce jejich náskok navýšil Kaštánek, pak se ale aktivita přestěhovala na kokačky hostujících hráčů. Ze série standardních situací vytěžili snížení, když s pomocí domácího hráče skóroval Racek. Sušičtí nadále čelili tlaku soupeře, ale ten nedokázal své i vyložené šance proměnit. A tak pomyslný hřebíček do jalubské rakve zatloukl sedm minut před koncem Šur.
Branky: 35. Mikulík, 44. z pen. Švejčara, 52. Kaštánek, 83. Šur – 11. Dobiáš, 61. Racek. Rozhodčí: Měšťánek. ŽK: Šur, Skopal – Kříž Jaromír, Huťka, Gajdorus T. Diváci: 200. Sušice: Dúbrava – Kaštánek, Hejda, Vyorálek (24. Skopal), Švejčara, Šur, Urbanec, Šlechta, Chybík (89. Hubál), Fojtášek, Mikulík. Trenér: Surý. Jalubí: Engler – Kříž Jaromír, Huťka, Zich, Doseděl (68. Novák), Gajdorus T. (59. Hanáček), Bičánek, Dobiáš, Janeček (83. Gajdorus L.), Kříž Jan, Ulman. Trenér: Šilc.

BOJKOVICE – OSVĚTIMANY 2:6 (1:2)
Hráče přivítaly na hřišti hromy a blesky, které jako by předznamenaly debakl domácích. V první půli tomu ale nic nenasvědčovalo. Hosté sice šli do vedení, když centr R. Křemečka zapadl k zadní tyči Kúdelovy branky, Viktorka však vzápětí vyrovnala. Vargův dlouhý aut přizvedl hlavou Hanke, ve vápně se nejlépe zorientoval Zoubek a zblízka překonal Brázdila – 1:1. Z vyrovnání se domácí neradovali dlouho. Ve 31. min. z 25 metrů napřáhl Macek a jeho střelu nešťastnou tečí usměrnil Spáčil přesně k levé tyči domácí brány. Na začátku druhé půle hosté dvakrát v rychlém sledu uhodili a utkání se změnilo v hru kočky s myší. Při čtvrtém gólu asistent rozhodčího signalizoval hlavnímu sudímu ofsajdové postavení nahrávajícího hráče, ten se ovšem rozhodl gól uznat, a tím dovršil řadu svých chyb v utkání. Od této chvíle existovalo na hřišti jen jediné mužstvo – Osvětimany. Z řady příležitostí hostujícího týmu zužitkoval dvě své šance Drobil. Za domácí Viktorku korigoval na konečných 2:6 až v samém závěru Spáčil.
Branky: 24. Zoubek, 90. Spáčil – 17. R. Křemeček, 31. Macek, 51. Dobeš, 54. Březina, 66. a 86. Drobil. Rozhodčí: Konečný B. – Vítek, Dolinský. Diváci: 100. Bojkovice: Kúdela – Pavlík, Valter, Spáčil, Lebánek – Kovář, Valíček, Zoubek, Varga – Floreš (71. Martinec), Hanke (60. Mlček). Trenér: Hořák. Osvětimany: Brázdil – Křemeček L., Udržal, Křemeček R., Macek – Blecha, Trávníček, Březina (73. Zapletal), Brhel – Drobil, Dobeš. Trenér: Filásek.

KORYČANY – UHERSKÝ OSTROH 5:1 (2:1)
Dvacet minut prvního deštivého poločasu byla hra vyrovnaná. Pak ale dvakrát v rychlém sledu udeřili domácí fotbalisté. Nejprve se trefil Lysko a chvíli nato po rohovém kopu přidal hlavou druhý gól Foltýn – 2.0. Hosté se soustředili především na rychlé brejky a po půlhodině hry z jednoho takového snížil Knotek. Ostrožané tak měli naději na dobrý výsledek, jenže druhý poločas patřil jasně domácím. Koryčanští lépe kombinovali a stále častěji se dostávali do vyložených šancí. Jednu z nich proměnil v 65. minutě Jančík. Závěr zápasu patřil Lyskovi, který dvěma trefami zkompletoval hattrick a uzavřel na konečných 5:1.
Branky: 24., 79. a 84. Lysko 3, 28. Foltýn, 65. Jančík – 33. Knotek. Rozhodčí: Olša. ŽK: Kvita, Samsonek – Knotek. Diváci: 120. Koryčany: Koval K. – Marek, Mušálek, Věžník J., Samsonek, Petroš, Vybíral, Kvita (72. Lupínek), Lysko, Koval S. (21. Foltýn, 80. Vrba), Jančík. Uh. Ostroh: Matuška – Horák (81. Žaludek), Čápek, Zugar, Kočiš, Knotek (46. Durna), Vlk, Kunovjánek, Pavlas, Boček, Zajíček.

KUDLOVICE – HLUK B 1:1 (0:0)
Hosté měli v obou poločasech lepší první dvacetiminutovku, domácí zase tahali za delší konec v jejich závěrech. V záchranářské bitvě se hrál bojovný fotbal a absolutorium zaslouží oba brankáři, kteří několikrát předvedli vynikající zákroky. Tomaštík i Kovařík kapitulovali každý pouze jednou. Jako první lovil míč ze sítě domácí gólman, kterého ve 47. minutě po rychlé akci překonal Miroš. Domácí, přestože dohrávali o desíti, dokázali v poslední minutě vyrovnat, když se ve skrumáži před brankou hostí nejlépe zorientoval Hložný.
Branky: 90. Hložný – 47. Miroš. Kudlovice: Tomaštík – Kraváček, Chmelař, Pekárek, Klajn, Maňásek, Hložný, Najbrt (57. Vaculík), Hruška, (80. Gabriel), Ježek, (80. Suchoň). Hluk B: Kovařík – Miroš, Klabačka, Horák T., Chytil, Matyáš, Janča, Horák Z., Tinka, Machala, Jurásek (65. Straka).

SLAVKOV – ZLÁMANEC 0:2 (0:1)
Utkání se domácím, kterým se rozpadla obrana, příliš nepovedlo. Hosté působili živějším dojmem a díky dvěma přesným trefám Damborského udělali veledůležitý krok k záchraně.
Branky: 32. a 80. Damborský. Slavkov: Pochylý – Bahulík, Kovačovič, Salát, Rožnovský – Štěrba, Polášek, Švardala, Mančík – Šimek, Zajíc. Střídali: Kadaši, Habarta. Trenér: Kopeček. Zlámanec: Noha – Mimránek, Holoubek, Mišurec, Štefka, Hladký, Brázdil, Němec, Šuta, Damborský, Stašek. Střídali: Řha, Martíšek. Trenér: C. Řezníček.

JISKRA OTROKOVICE - ŠUMICE 5:0 (0:0)
Jiskra se prezentovala dobrým výkonem, který ve druhé půli korunovala pěknými góly. Brankový účet načal v 50. minutě Koplík, když se po Žárského přihrávce uvolnil na vápně a téměř z kroku obstřelil gólmana hostí. O chvíli později si stejní hráči role vyměnili a Žárský zvýšil na 2:0. Další branku přidal Sotolář, kterému přesně na hlavu posadil rohový kop Ondráš. Exhibici domácích pak v závěrečné pětiminutovce završili Martinec s Koplíkem.
Branky: 50. a 90. Koplík, 56. Žárský, 73. Sotolář, 85. Martinec. Rozhodčí: Chramcov – Hruška, Valenta. ŽK: Spurný, Sotolář, Horsák – Kandrnál, Jankůj, Juřeník M. J. Otrokovice: Maťašovský – Štěpaník, Zvonek, Sotolář (83. Kameník) Z. Šnajdr – Spurný, Martinec, Zimčík, Ondráš (87.Žíla) – Koplík, Žárský (72. Horsák). Šumice: Šidlo – Juřeník P., Kandrnál, Mudrák (62. Pilka), Synčák – Marek, Jankůj, Juřeník M., Gregor – Novák (46. Velecký), Mikulec.

STRÁNÍ – ZLECHOV 1:1 (0:0)
I přes nepříznivé počasí a těžký terén viděli diváci zajímavé a bojovné utkání výborné úrovně, které nakonec skončilo spravedlivou dělbou bodů. Blíže k vítězství měli hosté, kteří vedli brankou Zajíce, Čtrvt hodiny před koncem ale kapituloval po střele Frűhaufa i Vendel, a utkání tak skončilo remízou 1:1.
Branky: 75. Frühauf – 52. Zajíc. Strání: Popelka A. – Kolaja S., Popelka S., Vojtek, Janiga –Popelka O. (68. Motola), Kolaja J., Frühauf, Mimochodek (80. Mikláš) – Straňák (52. Žajgla), Pomajbík. Zlechov: Vendel – Machala, Vaněk H., Ondříšek, Tománek, Vaněk T., Zajíc, Kedra, Šebák, Kremr (88. Kotek), Kalmus (55. Matějka).