ZDOUNKY – CHVALČOV 2:1 (2:1)

„Jsme rádi za výhru, ale s předvedenou hrou být spokojení nemůžeme. Vytratila se fotbalová lehkost, s jakou jsme poslední zápasy zvládali. Musíme na náš výkon co nejdříve zapomenout. Dnes si objektivně soupeř nějaký bodík zasloužil," sportovně uznal předseda domácího klubu Zdeněk Čevela.

Branky: 10. a 24. Červík – 32. Valoušek. Rozhodčí: Hušek. Diváci: 120. Zdounky: Holeček – L. Buša, Pektor (74. Mozga), Rokos, Doleček (87. M. Buša), Navrátil, Věžník, Karlík, Kyrcz (62. Zajíček), Červík, Sigmund. Chvalčov: Barot – Trňák (84. Něstreljajev), T. Balvín, Trnčák, Kubaník, Vaculík, Valoušek, Marek, Kovařík, Šico, Vaněk.

POČENICE – SLAVKOV P. H. 0:12 (0:4)

„Těžko to nazvat jinak, než totální kolaps našeho týmu. Dnes u nás na fotbale fungovala dobře pouze udírna a bufet. Více se mi k tomu nechce vyjadřovat," zlobil se na své fotbalisty šéf kopané v Počenicích Josef Hrušák

Naopak hosté si exhibiční představení užívali. domácí snad jen v první půli byli Slavkovu důstojnějším soupeřem, po přestávce zcela rezignovali a soupeř si s chutí zastřílel. „Za výhru a body z venku patří díky mužstvu i fanouškům," byl diplomat a ušetřil soupeře kritiky trenér hostů Josef Janečka.

Branky: 7., 39., 47., 68. a 86. Ponížil, 44. a 53. Z. Sadil, 37. Barot, 64. M. Urbánek, 69. vlastní, 74. Čačala, 85. R. Sadil. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 100. Počenice:Šes­ták – Niedermertl (46. Tesák), V. Zbořil, J. Barnet (61. Vlha), Jánský, Kunčar, Šimčík, Bareš, A. Barnet, Klapil, Juřena.

Slavkov p. H.:Čačala– Pavlica, R. Sadil, Šimčík (80. Z. Krajcar), Barot, Ponížil, Darebníček, Kužel (60. L. Urbánek), J. Krajcar, Z. Sadil, M. Urbánek.

TĚŠNOVICE – BŘEST 5:1 (2:1)

„Zápas pro nás začal výborně. Nováček Dočkal se prosadil střelou ze střední vzdálenosti. Celý první poločas nám dělal problém skvělý pohyb soupeře a jejich vysoký presink. Vázla nám rozehrávka a kombinace. Po brejku a faulu na Mrštáka, Potočný s přehledem proměnil penaltu. To bylo z naší strany v prvé půli bohužel vše. Soupeř do poločasu zkorigoval po zaváhání našeho gólmana. Druhý poločas byl do 70. minuty vyrovnaný, pak nastoupil poprvé po zranění v této sezoně Roman „Black" Černý a během tří minut předvedl svůj instinkt zabijáka ve velkém vápně a dvěma góly strhl vítězství na naši stranu. Břest u nás zahrál hlavně v první půli hodně dobrý zápas," ocenil trenér Těšnovic Michal Hradil.

„Do utkání jsme vstoupili hodně špatně a brzy dvakrát inkasovali. Teprve poté jsme srovnali hru a začali domácího favorita zlobit a prověřovat. Ve 35. minutě jsme dokázali snížit. Centrovaný míč poslal hlavou do sítě Koudelníček. V závěru poločasu se řítil sám na branku domácích Štauber, nadějnou šanci ale nezužitkoval. To byl asi jeden z klíčových momentů zápasu. Ve druhém poločase se s přibývajícím časem začala projevovat zkušenost a herní kvalita domácího mužstva. Perfektně připravené a velmi silné mužstvo Těšnovic v závěrečné čtvrthodině zápas definitivně zlomilo dalšími třemi brankami a zaslouženě vyhrálo," sportovně uznal vedoucí mužstva hostí Lukáš Šoustek.

Branky: 72. a 77. Černý, 4. Dočkal, 20. Potočný, 90. Pluhař – 27. Koudelníček. Rozhodčí: Zakopal. Diváci: 220. Těšnovice: Zavadil – Pochylý, Hrabal (69. Černý), Potočný, Dočkal, Malát, Halamíček (55. Novotný), Matuška, Majkrič (82. Řehák), Pluhař, Mršťák. Břest: Kouřil – Koudelníček, Konečný (58. Josef Látal), Horák, Bejdák, Jan Látal, Buček, Štauber (76. Hajdík), Daněk, Karamon (73. Máša), Pospíšil.

LOUKOV – ROŠTĚNÍ 2:0 (1:0)

„Hráči Roštění na nás vyrukovali s taktikou dlouhých nakopávaných míčů na své útočníky. Naše vysoká obrana ovšem vyhrávala většinu těchto soubojů a tak se soupeř dostával do zakončení jen sporadicky. Těsně před koncem poločasu jsme otevřeli skóre z trestného kopu. Ve druhém poločase jsme hráli více zezadu a čekali na brejky. Z jednoho jsme dokázali zvýšit a další zůstaly nevyužité. Soupeř se v závěrečném tlaku dostal jen do pološancí a zápas jsme tak zaslouženě vyhráli," je přesvědčen hráč domácího Loukova Hynek Kundera.

„Začátek nebyl z naší strany vůbec špatný. Dostali jsme se do tří šancí, ale Darebník,Gerát ani Vlkolenzski gól nedali. Potom domácí začali hrát aktivněji a přišel trest. Ve 43. minutě zahrával trestný kop Vašík a trefil se přímo do šibenice. V 75. minutě přišel další trest, když Kocman upravil na konečných 2:0. Škoda, že se nám nepodařilo bodovat před tak velkou diváckou návštěvou," posteskl si trenér Roštění Viktor Vinklárek.

Branky: 43. Vašík, 75. L. Kocman. Rozhodčí: Caletka. Diváci: 400. Loukov:Šveh­lík – K. John, Kuběna, J. Šenovský (70. Novotný), P. Šenovský, Polášek, Pospíšil, Bělík (65. Kocián), Kundera, Vašík, Buršík (58. L. Kocman). Roštění:Uhlíř – Šilhár (88. Hejníček), Darebník, Vybíral (71. Pospíšilík), Vlkolenszki, Filandr, Gerát, Szeliga, Bartošek, Petrskovský, Jirsa.

LUBNÁ – SKAŠTICE B 3:2 PP (1:1)

„Utkání jsme začali dobře, když jsem hned v 8. minutě zužitkoval přihrávku za obranu a prostřelil brankáře Skaštic. Hosté vyrovnali z ojedinělé šance. Začátek druhého poločasu patřil opět nám. Dostal jsem se ke skákavému míči a nekompromisně jsem vymetl pavouky v brance hostujícího brankáře. Chvíli na to mohlo být o výsledku utkání rozhodnuto, ale hosty zachránila tyč. Následně podržel Skaštice brankář, když vytáhl na rohový kop můj pokus o hattrick. Hosté opět z ojedinělé šance udeřili, kapitán Skácel fauloval v pokutovém území útočníka hostů a Bubla zkušeně proměnil nařízenou penaltu. Při vší úctě k soupeři jsme dnes opět totálně zbytečně ztratili bod. Jediným pozitivem je snad jen to, že jsme našim fanouškům nabídli letos už potřetí penaltový rozstřel," pousmál se hráč Lubné David Bačinský.

„Musím všechny hráče pochválit. Zápas odmakali a odjezdili až do konce. Trochu jsme dnes naši hru zjednodušili a přidali na důrazu. Odměnou nám je získaný bod. Domácím jsme zbytečnými ztrátami nabídli dvě branky, ale pokaždé jsme dokázali vyrovnat. Ke konci utkání nás domácí malinko zatlačili, ale pozornou hrou jsme si další branku dát nenechali. Jsem rád za naše hráče, že jejich snaha byla bodově zúročena," oddechl si Lukáš Motal, trenér rezervy Skaštic.

Branky: 8. a 46. Bačinský – 22. Gahura, 60. Bubla. Rozhodčí: Handl. Diváci: 100. Lubná: Marák – Haloda, Moravčík, I. Havlík, R. Havlík, Kulcsár, Scholz, Skácel (75. Dubina), Kovařík, Rybenský, Bačinský. Skaštice B: L. Vymětal – Sehnal, Soukup, Sedlák, Navrátil, Bubla, Olbert, Ježák, Gahura, Rosecký, Brada (89. Motal).

MRLÍNEK – STŘÍLKY 4:2 (2:0)

„První poločas nebyl oboustranně pohledný, hodně nakopávaných míčů s větší nepřesností na straně hostů. První branku jsme dali se štěstím po dorážce z trestného kopu. Pak nám vyšla brejková situace a vedli jsme o dvě branky. Začátek druhého poločasu byl z naší strany katastrofální a soupeř nás začal přehrávat. Převaha hostů sílila a přišel trest. Po pěkné střele a rychlé akci vyrovnali na 2:2. Během pěti minut jsme přišli o vedení, ale to ještě nebylo vše, hosté kopali penaltu a mohli nás definitivně dorazit. Vyznamenal se ale náš brankář a penaltu chytil, což byl zlom, který nás nakopl. Pak už jsme byli ve výhodě a přidali ještě dvě branky," zhodnotil duel vedoucí stále se lepšícího mužstva Mrlínku Martin Kaďůrek.

„Odehráli jsme katastrofální první poločas. Kdykoliv jsme zahrávali autové vhazování, vždy z toho byl brejk domácích. Z toho taky padl první gól. Druhý pak zase po zbytečné ztrátě a dalším brejku. Druhá půle byla úplně o něčem jiném. Zlepšili jsme rozehrávku a přišli i šance. V 59. minutě Zabloudil vymetl z trestného kopu šibenici. O dvě minuty později vyrovnal Hubr. Za další dvě minuty byl v pokutovém území faulovaný Hubr, ale Zabloudil bohužel penaltu nedal. To byl zřejmě rozhodující okamžik zápasu. I když stále za remízového stavu jsme šli dvakrát prakticky sami na brankáře, který domácí výrazně podržel. V 75. minutě dal rozhodující gól rychlonohý Horák. I přes velmi slabý první poločas jsme si nějaký bodík měli odvést," byl po utkání přesvědčen trenér Střílek Pavel Mikulčík.

Branky: 27. a 75. D. Horák, 16. Mikov, 84. Josinek – 59. Zabloudil, 61. Hubr. Rozhodčí: Skyba. Diváci: 150. Mrlínek: Novák – Josinek, Žaloudík (69. R. Horák), Hradil, Š. Vyoral, J. Horák, Podzemný (81. Červík), V. Kušík (72. Heryán), Vrubel, D. Horák (87. Mezera), Mikov (46. R. Kušík). Střílky: Rotter – Kryštof, Posolda, Machala, Zabloudil, Stuchlík, Nezdařil, Hubr, Jelínek, Vybíral, Hlaváč.

KOMÁRNO – HOLEŠOV B 3:0 kont.

Utkání v Komárně se nehrálo, protože hosté se k zápasu nedostavili.

1. Zdounky 8 7 1 0 0 26:11 23
2. Slavkov p. H. 8 6 0 1 1 39:9 19
3. Těšnovice 8 6 0 1 1 29:13 19
4. Loukov 8 4 2 0 2 17:15 16
5. Skaštice B 8 4 0 1 3 18:16 13
6. Komárno 8 3 1 1 3 19:19 12
7. Lubná 8 2 2 1 3 16:17 11