VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

9.10.2016
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Břenek

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Slavičín – Kunovice 3:2 p. (1:1), 45. Šebák, 56. Šmotek – 26. Šašinka, 80. Otáhal, Holešov – Louky 0:3 (0:1), 28. Vyoral, 53., 79. Křek, Rožnov p. R. – Uh. Brod 4:3 (2:1), 20. Zetek, 42. Fiurášek, 70. Urban, 75. Fiurášek – 13. Konečný, 54. Zajda, 69. Bartoš, Štítná n. Vl. – Luhačovice 4:6 (2:2), 8., 34., 48. Malaník, 70. Králík – 4., 54., 81. Zábojník, 9., 57., 88. Daňo, Napajedla – Baťov 2:3 (1:2), 19. Mikšaník, 69. Lapčík – 8. Lorenc, 22. Rusek, 51. Večeřa, Hluk – Brumov 4:1 (1:0), 25., 47. Kuřina, 61. Machala, 87. Pham – 62. Polomík, Bojkovice – Slušovice 2:1 (1:0), 22. Martinec, 73. Lekeš – 75. Kvasnica

1. Kunovice 10 7 0 3 23:6 22 0 1
2. Brumov 10 7 0 3 33:23 21 0 0
3. Slušovice 9 7 0 2 26:9 20 1 0
4. Baťov 10 6 0 4 20:20 19 0 1
5. Hluk 10 6 0 4 32:14 18 1 1
6. Uh. Brod 10 6 0 4 23:19 17 2 1
7. Bojkovice 10 5 0 5 26:23 17 0 2
8. Napajedla 10 5 0 5 15:20 14 2 1
9. Rožnov p. R. 9 5 0 4 16:20 13 2 0
10. Štítná n. Vl. 10 4 0 6 21:24 12 0 0
11. Luhačovice 10 3 0 7 25:40 10 0 1
12. Louky 10 3 0 7 18:24 9 1 1
13. Slavičín 10 3 0 7 11:23 9 1 1
14. Holešov 10 2 0 8 14:38 6 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Dolní Lhota – Vigantice 1:5 (1:3), 5. Kúdela – 12. Hrstka, 13., 24., 66. Holub, 73. Paprskář, Lužkovice – Val. Klobouky 2:3 (1:1), 15. Holík, 57. Okál – 35. Obadal, 60. Mana, 90. Obadal, Mladcová – Břest 2:1 (0:1), 49. Malota, 57. Kaláč – 6. Krejčíř, Újezd – Fryšták 4:2 (1:0), 26. Kamenčák, 52. Jančík, 61. Kráčalík, 77. Martinek – 68. Pšeja, 73. Staněk (pen.), Lidečko – Chropyně nehl., Vlachovice – Bylnice 3:2 p. (0:2), 60. Kašša, 68. Kašša – 9. Fojtík, 33. Kafka.

1. Vigantice 9 9 0 0 33:5 27 0 0
2. Mladcová 10 8 0 2 32:17 23 1 0
3. Lužkovice 10 7 0 3 41:10 22 0 1
4. Val. Klobouky 9 6 0 3 37:19 18 0 0
5. Újezd 9 6 0 3 27:17 18 0 0
6. Dolní Lhota 9 5 0 4 20:23 15 0 0
7. Bylnice 9 5 0 4 22:18 14 2 1
8. Fryšták 9 4 0 5 19:27 12 1 1
9. Břest 9 3 0 6 14:19 10 0 1
10. Lidečko 8 3 0 5 15:25 8 2 1
11. Vel. Karlovice 9 0 0 9 12:32 3 0 3
12. Chropyně 8 1 0 7 14:41 2 1 0
13. Vlachovice 8 1 0 7 5:38 2 1 0

SKUPINA B: Hulín – Strání 2:3 (0:1), 49., 59. Uličný – 25. Kolaja, 66. Čaňo, 87. Žajgla, Kněžpole – Nedakonice 3:0 (2:0), 12., 44. Kučík, 64. Šimík, Újezdec – Morkovice 3:0 (2:0), 9., 37., 69. Kelíšek, Nivnice – Dolní Němčí 6:1 (3:0), 23. Hrabalík, 32. (pen.), 37. Chovanec, 55. Stojaspal, 57. Klon, 86. Stojaspal – 83. Bobčík, Jarošov – Staré Město 3:0 (2:0), 32. Trávník, 36. Štolba, 75. Jurča, Nedachlebice – Prakšice 4:5 p. (3:0), 4. Mráz, 16. Šuranský, 43. Nožička, 62. Novák – 51. Dedík, 61. Kočica, 73. Dedík, 82. Kočica, Kvasice – Koryčany 1:4 (1:1), 12. Zapletal – 30. Gejdoš, 67. Kaňa, 73., 90. Gejdoš.

1. Jarošov 10 9 0 1 28:7 26 1 0
2. Hulín 10 7 0 3 55:12 22 0 1
3. Koryčany 10 7 0 3 39:16 22 0 1
4. Staré Město 10 7 0 3 25:18 20 2 1
5. Strání 10 7 0 3 21:24 20 1 0
6. Nivnice 10 5 0 5 28:24 17 0 2
7. Kněžpole 10 6 0 4 18:15 17 1 0
8. Kvasice 10 5 0 5 28:19 16 0 1
9. Prakšice 10 4 0 6 26:37 12 1 1
10. Nedakonice 10 4 0 6 16:30 10 2 0
11. Újezdec 10 3 0 7 24:31 9 0 0
12. Morkovice 10 3 0 7 25:35 9 0 0
13. Dolní Němčí 10 2 0 8 14:43 7 0 1
14. Nedachlebice 10 1 0 9 11:47 3 1 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice – Slavičín 5:1 (3:0), 6. Marovič, 20. Matejkovič, 29. Bičan, 41. Marovič, 47. Matejkovič – 52. Staněk, Zlín B – Štítná n. Vl. 1:5 (0:2), 52. Demeter – 5., 15. Důlka, 47. Hrnčiřík, 65. Struhař, 68. Kalík, Rožnov p. R. – Baťov 2:1 p. (0:1), 40. Pfeifer – 1. Pražák, Brumov – Louky 0:5 (0:1), 30. Vidrman, 44. Zuzaník, 47. Hanáčková, 53. Vidrman, 55. Chytil, V. Otrokovice – Uh. Brod 3:2 (0:2), 43. Daniel, 59. Kraváček, 63. Dočkal – 30., 32. Valenta, Vsetín – Holešov 8:1 (5:0), 13. Fojtů, 14. Ptáček, 23., 29. Karlík, 30. Ptáček, 41. Říha, 58. Kalina, 60. Rolka – 68. Ondráček.

1. Kunovice 8 8 0 0 55:6 24 0 0
2. Vsetín 8 7 0 1 49:15 20 2 1
3. Slavičín 8 6 0 2 26:10 19 0 1
4. Štítná n. Vl. 8 7 0 1 21:8 19 2 0
5. Louky 8 5 0 3 19:11 13 2 0
6. Baťov 8 4 0 4 19:23 13 1 2
7. V. Otrokovice 8 3 0 5 15:16 11 0 2
8. Zlín B 8 2 0 6 13:37 7 0 1
9. Rožnov p. R. 8 2 0 6 7:15 6 1 1
10. Uh. Brod 8 2 0 6 14:35 5 1 0
11. Holešov 8 1 0 7 6:26 4 1 2
12. Brumov 8 1 0 7 3:45 3 0 0

MLADŠÍ: Zlín B – Štítná n. Vl. 16:0 (7:0), 10. Vrla, 18. Korvasová, 20. Klimeš, 21. Hink, 22. Vodica, 25. Vrla, 27. Korvasová, 34. Hönig, 36. Vrla, 39. Hink, 43. Krepl, 46. Hönig, 48. Hönig, 50. Slaměna, 54. Brunclík, 58. Vodica, Rožnov p. R. – Baťov 1:0 (1:0), 12. Dořičák, Brumov – Louky 2:5 (0:2), 44. Růžička, 47. Baránek – 13., 15., 42., 52., 54. Škoda, V. Otrokovice – Uh. Brod 3:2 (2:0), 20. Bobowski, 30. Vajdák, 52. Hanák – 36. Koželuha, 53. Maleňák, Kunovice – Slavičín 4:5 (3:3), 2. Král, 10. Vlachynský, 19. Král, 58. Vojtěšek – 11. Šefčík, 20., 22., 46. Hamalčík, 60. Šůstek (pen.), Vsetín – Holešov 13:1 (6:0), 12. Kopřiva, 13. Orság, 18. Trnka, 23., 24. Pniok, 28. Orság, 32. Urban, 42., 44., 45. Zbranek, 53. Urban, 53. Karlík, 60. Trnka – 34. Půček.

1. Vsetín 8 8 0 0 102:8 24 0 0
2. Slavičín 8 8 0 0 67:19 24 0 0
3. Rožnov p. R. 8 7 0 1 40:14 21 0 0
4. Zlín B 8 5 0 3 58:28 15 0 0
5. V. Otrokovice 8 5 0 3 41:33 14 1 0
6. Baťov 8 4 0 4 31:24 12 0 0
7. Uh. Brod 8 4 0 4 30:34 12 0 0
8. Brumov 8 3 0 5 23:42 9 0 0
9. Holešov 8 2 0 6 31:43 6 0 0
10. Louky 8 2 0 6 26:48 6 0 0
11. Kunovice 8 0 0 8 14:36 1 0 1
12. Štítná n. Vl. 8 0 0 8 4:138 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla – Luhačovice 1:3 (0:2), 61. Winkler – 22. Gregor, 27. Řehák, 68. Stolařík, Juřinka – Vlachovice 5:6 p. (1:3), 17., 45., 58. Šulák, 56., 70. Hlaváček – 6. Bursa, 23. Vizvári, 34. Rak, 38. Straka, 51. Bursa, Val. Klobouky – Hulín 7:0 (2:0), 3. Poliak, 34. Opravil (pen.), 36., 41., 50. Poliak, 53. De gano (pen.), 59. Soukup (vl.), Nedašov – Lužkovice 3:2 (0:1), 52. Novák, 56. Kolínek, 66. Holba – 34. Novotný, 59. Kapusta, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 4:1 (2:1), 7. Horáček, 24. Gajdoš, 39., 69. Jílek – 2. Maťa

1. Val. Klobouky 6 6 0 0 38:5 17 1 0
2. Juřinka 6 4 0 2 21:13 13 0 1
3. Vel. Karlovice 6 4 0 2 16:9 12 0 0
4. Vlachovice 6 4 0 2 14:10 12 1 1
5. Luhačovice 6 3 0 3 20:23 9 0 0
6. Napajedla 6 3 0 3 13:15 8 1 0
7. Bystřice p. H. 6 2 0 4 10:20 6 0 0
8. Nedašov 6 2 0 4 10:21 6 0 0
9. Hulín 6 2 0 4 8:22 6 0 0
10. Lužkovice 6 0 0 6 6:18 1 0 1

SKUPINA B: Strání – 1. FC Slovácko 1:3 (0:1), 55. Gabriš – 19. Sklenářová, 53. Kolaja (vl.), 65. Veselá (pen.), Staré Město – Bojkovice 0:4 (0:3), 6. Gago, 0. Kalík, 31., 64. Klimeš, Hluk – Morkovice 4:3 (2:2), 27. Krpal, 35., 52., 68. Penk – 28. Poruba, 30. Klímek, 47. Poruba, Kvasice – Koryčany 11:0 (4:0), 17., 30. Kochaníček, 28. Kahaja, 33. Rulf, 44. Kochaníček, 60. Kahaja, 40., 58. Šiška, 48. Přikryl, 51. Novotná, 55. Plšek, Dolní Němčí – FA Zlechov 2:3 (1:3), 2. Kotačka, 61. Ježek – 6. Rosůlek, 20., 22. Janovský.

1. Bojkovice 6 5 0 1 43:5 16 0 1
2. Staré Město 6 5 0 1 28:8 15 0 0
3. FA Zlechov 6 5 0 1 32:15 15 0 0
4. Strání 6 4 0 2 20:7 12 0 0
5. Hluk 6 4 0 2 15:20 11 1 0
6. 1. FC Slovácko 6 3 0 3 18:18 9 0 0
7. Kvasice 6 3 0 3 23:15 8 1 0
8. Dolní Němčí 6 1 0 5 19:30 4 0 1
9. Morkovice 6 0 0 6 7:39 0 0 0
10. Koryčany 6 0 0 6 5:53 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla – Luhačovice 4:6 (3:4), 3. Horák, 14. Chytil, 25., 38. Kedra – 47. Šůstek, 6. Kužela, 18., 28. Hanáček, 30. Garaja, 31. Slovák, Juřinka – Vlachovice 4:1 (1:0), 17. Marušák, 44. Tvrdoň, 51. Wagner, 58. Kubla – 47. Rapant, Val. Klobouky – Hulín 1:5 (1:0), 29. Vangor – 32. Chrastina, 34. Zdražil, 43. Buksa, 56. Zdražil, 59. Bukový, Nedašov – Lužkovice 2:3 (0:1), 45., 50. Šánek – 27. Krajča, 38. Malaník, 49. Peterka, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 5:4 p. (1:1), 29. Pekař, 45. Šarman, 47. Horák, 52. Kotas (vl.) – 20. Maťa, 35. Hanslík, 51., 60. Maťa.

1. Hulín 6 6 0 0 39:9 17 1 0
2. Vel. Karlovice 6 5 0 1 29:13 15 1 1
3. Luhačovice 6 4 0 2 32:21 13 0 1
4. Val. Klobouky 6 5 0 1 23:13 13 2 0
5. Napajedla 6 4 0 2 36:19 12 0 0
6. Juřinka 6 3 0 3 30:19 9 0 0
7. Bystřice p. H. 6 2 0 4 23:43 5 2 1
8. Lužkovice 6 1 0 5 11:38 4 0 1
9. Vlachovice 6 0 0 6 12:35 2 0 2
10. Nedašov 6 0 0 6 12:37 0 0 0

SKUPINA B: Strání – 1. FC Slovácko 6:2 (4:1), 6. Zámečník (pen.), 10. Macíček, 14. Zetka, 29. Zderčík, 38. Zetka, 54. Tóth – 8. Pastyříková, 57. Labuťová, Kvasice – Koryčany 8:2 (5:0), 9., 26. Kochaníček, 9., 16. Jedlička, 14. Pecina, 42., 44., 49. Kahaja – 33. Budík, 53. Novotný, Hluk – Morkovice 10:1 (2:0), 10. Frühauf, 29., 44. Afonso, 33., 36. Frühauf, 37. Zlínský, 41. Frühauf, 47. Koníček, 51. Škorec, 54. Frühauf – 39. Ospalík, Staré Město – Bojkovice 7:3 (4:2), 2. Straka, 6. Kunovjánek, 10., 12. Straka, 38. Mach, 44. Ficek, 52. Zelený – 27., 29. Liška, 15. Kalík, Dolní Němčí – FA Zlechov 4:1 (1:1), 1., 41. Hibler, 53. Bobčík, 56. Marčík – 30. Petržela.

1. Staré Město 6 6 0 0 48:11 17 1 0
2. Strání 6 5 0 1 53:7 15 0 0
3. Kvasice 6 4 0 2 22:10 12 1 1
4. Bojkovice 6 4 0 2 29:18 11 1 0
5. 1. FC Slovácko 6 3 0 3 27:20 10 0 1
6. Hluk 6 3 0 3 25:18 10 0 1
7. Dolní Němčí 6 2 0 4 11:31 6 0 0
8. Koryčany 6 2 0 4 16:44 6 0 0
9. FA Zlechov 6 1 0 5 8:39 3 0 0
10. Morkovice 6 0 0 6 7:48 0 0 0

Autor: Redakce

9.10.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Mužík Matyáš, 11. 8.2017, 3300 g, 50 cm, Rožnov pod Radhoštěm
13

Nově narozená miminka na Valašsku - 30. týden 2017

Ilustrační foto.
12

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Týden kultury na Valašsku láká pod šapitó na Duška, Sokola, Rodena i pohádku

FOTOGALERIE / Celkem devět divadelních představení v sedmi dnech nabídne 2. ročník charitativního divadelního festivalu Týden kultury na Valašsku. Uskuteční se tradičně na závěr prázdnin, 25. až 31. srpna ve Velkých Karlovicích.

Nový ultrazvuk umožní dříve odhalit problémy

Ultrazvuk s vyšší kvalitou zobrazení schopný zachytit zdravotní problémy dříve, než bylo dosud možné, využívají nově lékaři radiodiagnostického oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení