VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - výsledkový servis z mládežnického fotbalu ve Zlínském kraji

11.10.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Bojkovice – Luhačovice 2:1 p. (1:0), 15. Slavíček – 81. Piják, Hluk – Uh. Brod 2:1 p. (0:0), 83. Dekrét (pen.) – 67. Michalec, Louky – Baťov 1:2 p. (0:1), 54. Sedláček – 41. Zapletal, Malenovice – Slušovice 0:4 (0:2), 42. Žaludek, 3. Kvasnica, 73. Buriánek, 68. Kurtin, Kunovice – Rožnov p. R. 3:2 (0:1), 52, 90.. Vlk, 63. Rozhon – 5. Videcký, 47. Bělunek, Brumov – Štítná n. V. 3:1 (1:1) , 24. Filák, 83. Mana, 84. Pecha – 20. Malaník, Holešov – Nedašov 4:1 (3:0), 19. Paštěka, 21. Blažek, 31. Úlehla, 90. Heryán – 58. Bartoška.

1. Kunovice 10 10 0 0 42:11 29 1 0
2. Slušovice 10 8 0 2 38:11 25 0 1
3. Brumov 10 7 0 3 36:11 21 1 1
4. Hluk 10 7 0 3 25:15 21 1 1
5. Baťov 10 6 0 4 18:12 17 1 0
6. Bojkovice 10 6 0 4 25:25 17 1 0
7. Uh. Brod 10 5 0 5 37:19 16 1 2
8. Louky 10 5 0 5 17:15 16 0 1
9. Rožnov p. R. 10 5 0 5 23:20 14 1 0
10. Holešov 10 4 0 6 23:27 13 0 1
11. Luhačovice 10 3 0 7 13:25 11 0 2
12. Štítná n. V. 10 3 0 7 12:23 8 1 0
13. Nedašov 10 1 0 9 4:47 2 1 0
14. Malenovice 10 0 0 10 6:58 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Slavičín 1:0 (0:0), 72. Lapčík, Provodov – Val. Polanka 1:5 (1:3), 27. Ševčík – 5., 6., 8., 52. Baran, 82. Kovalčík, Vel. Karlovice – Mladcová 1:3 (1:2), 5. Sibal – 27., 36. Jakubík, 88. Čihánek, Bylnice – Val. Klobouky 2:0 (1:0), 9. Kolínek, 83. Chovančík (pen.), Lidečko – Újezd 2:4 (2:2), 9. Ryza, 26. Harnádek – 13. Kráčalík, 38., 66. Vaculín, 75. Mikulka, Juřinka – Ratiboř 4:0 (2:0), 22. Petrů, 23. Kutěj, 52., 57. Kopřiva, Hulín – Vlachovice 2:3 (2:1), 12. Šálek, 41. Šůstal, 52. Hrdlička (vl.) – 23. Stružka, 62. Honek.

1. Napajedla 10 9 0 1 35:12 27 0 0
2. Újezd 10 8 0 2 45:24 23 1 0
3. Slavičín 10 6 0 4 35:16 18 0 0
4. Vlachovice 10 7 0 3 17:16 18 3 0
5. Val. Klobouky 10 5 0 5 31:18 17 0 2
6. Mladcová 10 5 0 5 49:33 16 0 1
7. Bylnice 10 5 0 5 26:12 16 0 1
8. Juřinka 10 5 0 5 33:27 16 0 1
9. Vel. Karlovice 10 5 0 5 10:16 16 0 1
10. Hulín 10 5 0 5 40:33 15 0 0
11. Ratiboř 10 4 0 6 17:31 12 1 1
12. Lidečko 10 4 0 6 21:32 10 2 0
13. Val. Polanka 10 2 0 8 20:37 5 1 0
14. Provodov 10 0 0 10 11:83 1 0 1

SKUPINA B: Strání – Kněžpole 6:1 (4:1), 2. Štajner, 13. Prachař, 16., 55. Zámečník, 26. Tomanec, 66. Žajgla – 44. Otáhal (pen.), Nedachlebice – Koryčany 1:3 (0:2), 76. Kaňa – 21. Gejdoš, 42. Hanák, 56. Prachař (pen.), Lutopecny – Dol. Němčí 0:3 (0:0), 86. Krchňáček, 89. Kadlček, 90. Ambros, Boršice – Kvasice 0:3 (0:3), 33. Rakušan, 41. Sládeček, 43. Tůma, St. Město – Jarošov 2:5 (2:1), 25., 25. Pantlík – 5. Pitr, 49. Jurča, 58., 80., 82. Šipka, Chropyně – Uh. Brod B 0:4 (0:2), 18., 68. Dvořák, 34., 47. Michalec, Morkovice – Zdounky 8:0 (7:0), 2. Potočiar, 6., 11., 26., 30. Hrnčíř, 7., 19. Maticz, 54. Juřena.

1. Kvasice 10 10 0 0 35:8 29 1 0
2. Koryčany 10 8 0 2 45:15 24 1 1
3. Jarošov 10 7 0 3 45:25 22 0 1
4. Chropyně 10 7 0 3 36:27 18 3 0
5. Nedachlebice 10 6 0 4 28:19 17 1 0
6. Strání 10 6 0 4 24:26 17 1 0
7. St. Město 10 5 0 5 22:22 16 0 1
8. Morkovice 10 5 0 5 34:27 15 0 0
9. Dol. Němčí 10 3 0 7 21:21 12 0 3
10. Boršice 10 4 0 6 22:37 12 0 0
11. Kněžpole 10 4 0 6 20:30 11 1 0
12. Uh. Brod B 10 3 0 7 22:29 10 0 1
13. Zdounky 10 1 0 9 12:49 4 0 1
14. Lutopecny 10 1 0 9 8:39 3 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Štítná n. Vl. – Holešov 1:3 (1:1), 33. Malaník – 38. Matuška, 70. Kratochvíla, 18. Štopl, Louky – Baťov 1:0 (1:0), 10. Kuna, Slavičín – Rožnov p. R. 7:5 (4:3), 6. Svoboda, 18., 70. Číž, 46., 66. Fiodor, 39., 65. Staněk – 4., 11., 35. Husek, 33. Skalík, 69. Poruba, Vik. Otrokovice – Vsetín 3:0 (1:0), 30. Kraváček, 41. Juřena, 63. Machovský, Bystřice p. H. – Brumov 5:1 (0:0), 0. Franěk, 0. Křížek, 0., 0., 0. Maťa – 0. Pešout, Kunovice – Uh. Brod 1:2 (1:0), 14. Červenka – 55. Kociňák, 58. Hrabalík.

1. Louky 7 5 0 2 25:7 15 0 0
2. Kunovice 8 5 1 2 22:11 15 1 0
3. Baťov 8 5 0 3 19:13 15 0 0
4. Uh. Brod 8 5 0 3 20:20 14 1 0
5. Slavičín 8 4 0 4 26:19 13 0 1
6. Vsetín 8 4 0 4 16:17 12 0 0
7. Štítná n. Vl. 8 4 0 4 16:23 12 1 1
8. Brumov 8 3 1 4 20:18 11 0 1
9. Bystřice p. H. 8 3 1 4 17:16 10 0 0
10. Holešov 7 3 0 4 11:12 10 0 1
11. Vik. Otrokovice 8 2 1 5 9:17 7 0 0
12. Rožnov p. R. 8 2 0 6 11:39 5 1 0

MLADŠÍ: Štítná n. Vl. – Holešov 5:6 p. (1:1), 33. Hudek, 33., 41. Konečný, 54. Hnilo, 51. Fojtíková – 18. Zakopal, 38. Hanák, 51., 53., 58. Pospíšil, Louky – Baťov 1:5 (0:3), 50. Mikač – 2. Kraváček, 6. Jakubowicz, 7., 58. Štefka, 33. Guřan, Slavičín – Rožnov p. R. 4:2 (0:0), 11., 21., 44., 68. Vaculová – 16., 55. Dořičák, Vik. Otrokovice – Vsetín 0:7 (0:2), 5., 31., 60. Zbranek, 20., 48. Chromčák, 56. Mikuš, 59. Rodek, Bystřice p. H. – Brumov 9:0 (2:0), 10., 20. Hošák, 33. Zapletal, 39., 42. Schönwalder, 44., 49. Dubčák, 55., 58. Kotas, Kunovice – Uh. Brod 7:4 (2:2), 40., 48., 50. Bičan, 39., 42. Bednařík, 17. Král, 20. Svoboda – 26., 28. Valenta, 31. Koželuha, 5. Zámečník.

1. Vsetín 8 8 0 0 81:24 24 0 0
2. Kunovice 8 7 1 0 52:15 22 0 0
3. Slavičín 8 6 0 2 59:26 18 0 0
4. Baťov 8 5 0 3 41:34 15 0 0
5. Bystřice p. H. 8 4 1 3 35:29 13 0 0
6. Uh. Brod 8 4 0 4 39:48 12 0 0
7. Holešov 7 4 0 3 27:48 10 2 0
8. Brumov 8 3 1 4 25:51 10 0 0
9. Štítná n. Vl. 8 2 0 6 29:37 6 1 1
10. Vik. Otrokovice 9 1 1 7 11:43 5 0 1
11. Rožnov p. R. 8 1 0 7 21:47 4 0 1
12. Louky 8 1 0 7 15:33 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Juřinka 7:3 (3:2), 6., 9., 13., 60. Neradil, 41., 47. Simerský, 64. Vlk – 15. Cacek, 32., 56. Ryšánek, Nedašov – Hor. Bečva 6:0 (4:0) 1. Fojtík, 10. Novák, 12., 41. Holba, 15., 44. Tomeček, Vsetín B – Lužkovice 3:4 (1:2), 11. Hurta, 38. Karlík, 45. Szczurek – 4. Hejtmánek, 35., 48. Böhm, 57. Peštuka, Luhačovice – Vel. Karlovice 4:0 (1:0), 4., 47. Plášek, 40. Pospíšil, 58. Hyžík, Vlachovice – Zlín B 1:7 (0:3), 59. Vizvári – 12., 40. Kořenek, 18. Strnad, 27. Tomek, 37. Korvas, 50., 59. Šanda, Val. Klobouky – Hošťálková 5:2 (1:1), 8., 38. Opravil, 54., 56., 66. Poliak – 25. Martinec, 51. Orság.

1. Zlín B 8 7 0 1 47:9 21 0 0
2. Luhačovice 8 6 0 2 46:20 18 0 0
3. Lužkovice 8 6 0 2 30:16 17 1 0
4. Hulín 7 5 0 2 35:18 16 0 1
5. Val. Klobouky 8 5 0 3 36:23 15 0 0
6. Juřinka 7 5 0 2 24:15 15 0 0
7. Hošťálková 8 4 0 4 33:28 11 1 0
8. Vsetín B 8 3 0 5 24:33 10 0 1
9. Nedašov 7 3 0 4 24:27 9 0 0
10. Vlachovice 8 1 0 7 6:28 3 0 0
11. Vel. Karlovice 8 1 0 7 7:35 3 0 0
12. Hor. Bečva 7 0 0 7 5:65 0 0 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Koryčany 3:2 (1:2), 24. Horňák, 41. Křivda, 47. Nemrava – 2. Kovář, 31. Novotný, Morkovice – Hluk 2:3 (2:2), 18. Poruba, 34. Štelc – 26. Frühauf, 31., 61. Martiš, 1. FC Slovácko – Bojkovice 0:5 (0:2), 22., 61. Vavrečka, 28. Svoboda, 44. Machala, 59. Andrlík (pen.), Napajedla – Kvasice 0:1 p., Zlechov – Strání 3:1 (1:1), 11., 39. Goliáš, 44. Salinger – 21. Gabriš.

1. Bojkovice 8 8 0 0 50:10 24 0 0
2. Osvětimany 7 5 0 2 41:13 15 0 0
3. Koryčany 8 5 0 3 34:16 15 0 0
4. Dol. Němčí 8 5 0 3 16:13 15 0 0
5. Hluk 8 4 0 4 12:10 13 0 1
6. Napajedla 8 4 0 4 11:23 13 0 1
7. Strání 8 4 0 4 13:30 12 0 0
8. Zlechov 8 3 0 5 21:26 10 0 1
9. Morkovice 8 4 0 4 9:14 10 2 0
10. Kvasice 7 2 0 5 8:20 5 1 0
11. St. Město 7 2 0 5 9:29 5 1 0
12. 1. FC Slovácko 7 0 0 7 4:24 1 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Juřinka 3:5 (1:3), 16., 44., 49. Hoza – 25. Rücker, 27. Šeliga, 30. Nevařil, 46., 60. Menšík, Nedašov – Hor. Bečva 4:9 (1:3), 32. Novák, 56. Šánek, 56. Holba – 5. Němec (vl.), 22., 40., 41. Chrbját, 26., 52., 53., 59. Švec, 28. Rybár, 55. Lejska, Vsetín B – Lužkovice 9:1 (4:1), 2. Durmon, 9. Orság, 17. Rodek, 24. Dobeš, 40. Di Maio, 48. Karlík, 50. Trnka, 54. Kučera, 59. Zbranek – 16. Reif, Luhačovice – Vel. Karlovice 0:11 (0:3), 10., 16., 59. Štuler, 21. Morávek, 40. Horák, 42., 43. Pniok, 46. Koňařík, 48., 50., 52. Toman, Vlachovice – Zlín B 5:4 p. (1:2), 5., 33., 44. Vizvári, 57. Straka – 14. Navrátil, 29. Havrlant, 47. David, 53. Vlk, Val. Klobouky – Hošťálková 13:1 (6:1), 5., 6., 8., 39. Opravil, 11., 25., 34., 51., 59. Samiec, 29. Ovesný, 36., 50. Poliak, 41. Stružka, – 16. Hastík.

1. Val. Klobouky 8 8 0 0 67:15 23 1 0
2. Vel. Karlovice 8 6 0 2 59:17 19 0 1
3. Vsetín B 8 6 0 2 62:24 18 0 0
4. Hor. Bečva 7 5 0 2 28:27 15 0 0
5. Juřinka 7 5 0 2 26:21 14 1 0
6. Zlín B 8 3 0 5 18:25 11 0 2
7. Hošťálková 8 3 0 5 24:36 10 0 1
8. Nedašov 7 3 0 4 13:40 9 0 0
9. Hulín 7 2 0 5 20:35 6 0 0
10. Lužkovice 8 2 0 6 15:36 6 1 1
11. Vlachovice 8 2 0 6 16:40 5 1 0
12. Luhačovice 8 1 0 7 6:38 2 1 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Koryčany 7:4 (4:4), 1., 14., 25., 51. Hibler, 29. Tinka, 53. Huspenina, 59. Hrbáč – 12. Novotný, 22. Kovář, 5., 27. Elzner, Morkovice – Hluk 7:1 (3:0), 15., 20. Žourek, 22., 40., 47. Doleželová, 59. Marek, 60. Dunka – 32. Gál, 1. FC Slovácko – Bojkovice 4:1 (3:0), 5., 25. Bláhová, 26. Trusková, 46. Stavjaníková – 54. Koudelík, Napajedla – Kvasice 0:3 (0:1), 15., 38. Novotná, 50. Samohýl, Zlechov – Strání 6:3 (2:2), 3. Janovský, 11. Kowalík, 39., 41., 47. Dvorský, 51. Lapčík – 18., 33. Benešík, 25. Zámečník.

1. Bojkovice 8 7 0 1 59:16 21 0 0
2. 1. FC Slovácko 7 6 0 1 63:6 18 0 0
3. Dol. Němčí 8 6 0 2 39:28 17 1 0
4. St. Město 7 5 0 2 45:13 15 0 0
5. Osvětimany 7 5 0 2 45:16 15 0 0
6. Zlechov 8 4 0 4 31:33 12 0 0
7. Strání 8 3 0 5 32:55 9 0 0
8. Koryčany 8 3 0 5 24:42 8 1 0
9. Hluk 8 2 0 6 12:31 7 0 1
10. Napajedla 8 2 0 6 12:43 7 0 1
11. Morkovice 8 2 0 6 31:54 6 0 0
12. Kvasice 7 1 0 6 7:63 3 0 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Spytihněv – Halenkovice 0:1 p. (0:0), Lužkovice – Dolní Lhota 3:1 (2:0), 5., 24. Böhm, 90. Záhořák – 77. Čada, Tlumačov – Trnava 2:0 (2:0), 11. Ševela, 20. Jeřábek, Mysločovice – Jaroslavice 3:4 (3:3), 2. Utinek, 20. Teplý (pen.), 36. Hradil – 6. Paníček (pen.), 40. Joch, 41., 60. Horňák, Hvozdná – Fryšták 1:5 (1:2), 4. Morbicer – 16., 65. Pšeja, 37. Naňák, 55. Reisch, 81. Hřebačka.

1. Fryšták 8 8 0 0 44:7 24 0 0
2. Lužkovice 8 7 0 1 49:20 21 0 0
3. Dolní Lhota 8 5 0 3 21:19 15 0 0
4. Spytihněv 8 4 0 4 21:16 14 0 2
5. Jaroslavice 8 4 0 4 34:24 13 0 1
6. Halenkovice 8 5 0 3 19:23 13 2 0
7. Hvozdná 8 4 0 4 25:19 12 0 0
8. Tlumačov 8 4 0 4 11:19 11 1 0
9. Bratřejov 7 3 0 4 22:23 9 0 0
10. Mysločovice 8 2 0 6 18:30 6 0 0
11. Příluky 7 1 0 6 11:38 3 0 0
12. Trnava 8 0 0 8 10:47 0 0 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Kašava 1:0 (1:0), 23. Šmatlák, Malenovice – Tečovice 6:0 (1:0), 29., 39. Mikeštík, 45. Vidrman, 48., 57. Dočkal, 63. Bartoň, Kostelec – Újezd 17:0 (6:0), 1., 15., 20., 43., 52., 62., 66. Ráček, 8., 30., 38., 44. Palúš, 22., 0., 50. Červenka, 0., 57. Šeliga, 55. Horák, Mysločovice – Fryšták 1:3 (1:1), 13. Matulík – 30., 41. Srovnal, 40. Halašta.

1. Malenovice 8 8 0 0 62:6 24 0 0
2. Kostelec 8 7 0 1 38:9 21 0 0
3. Mladcová 8 6 0 2 22:14 17 1 0
4. Sehradice 8 4 0 4 17:14 12 0 0
5. Fryšták 8 3 0 5 18:18 11 0 2
6. Tlumačov 7 4 0 3 9:10 11 1 0
7. Kašava 8 3 0 5 11:14 9 0 0
8. Tečovice 8 3 0 5 10:14 8 1 0
9. Mysločovice 8 1 0 7 7:33 4 0 1
10. Újezd 7 0 0 7 1:63 0 0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lhota – Veselá 0:7 (0:3), 8., 20., 46. Bednařík, 28. Sekula, 45. Žůrek, 60. Hubáček, 64. Divoka, Ludkovice – Příluky 2:0 (1:0), 26. Kubelka, 57. Chot, Jaroslavice – Spytihněv 2:8 (1:2), 12. Špalek (vl.), 29., 36. Skopal – 28., 38. Zich, 44., 51., 53., 58. Kraváček, 61. Joura, Veselá – Březnice 4:2 (4:1), 10., 19. Hargaš, 25. Bednařík, 30. Vaculík – 14. Běhula, 57. Kužílek.

1. Veselá 7 6 0 1 40:3 19 0 1
2. Ludkovice 7 5 0 2 26:8 15 1 1
3. Spytihněv 7 5 0 2 32:15 14 1 0
4. Jaroslavice 6 4 0 2 30:22 12 0 0
5. Březnice 5 2 0 3 9:15 5 1 0
6. Příluky 7 1 0 6 10:32 4 0 1
7. Lhota 7 0 0 7 1:53 0 0 0
SKUPINA B: Nedašova Lhota – Bohusl. n. Vl. 3:0 (1:0), 26. Kolínek, 69. Vaněk, 68. Pacik, Vizovice – Pozlovice 9:1 (3:1), 2., 61., 42. Bargl, 4., 15., 37., 44. Václavík, 44. Sušeň, 55. Punčochář – 18. Stolařík.

1. Vizovice 6 6 0 0 63:1 18 0 0
2. Nedašova Lhota 6 6 0 0 37:3 18 0 0
3. Pozlovice 7 4 0 3 48:19 12 0 0
4. Jasenná 6 3 0 3 8:10 8 1 0
5. Bohusl. n. Vl. 7 2 0 5 16:39 7 0 1
6. Nevšová 6 1 0 5 5:53 3 0 0
7. Smolina 6 0 0 6 3:55 0 0 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A: Provodov – Halenkovice 3:6 (1:2), 10. Janča, 18. Cvan, 28. Talaš – 15., 27., 21. Palla, 21., 25., 27. Kocián, Hřivínův Újezd – Štípa 1:7 (1:4), 27. Kužela – 5. Navrátil, 20. Fráňová, 25. Sedlář, 27., 50. Malík, 45., 55. Sedlář, Lukov – Žlutava 5:0 (3:0), 15., 21., 29. Doležal, 48., 52. Halaška, Racková – Tlumačov 4:5 (2:2), 14. Matuška, 25. Illéš, 46. Polej, 50. Žůrek – 5. Rýdel, 12., 46., 49. Kvasnička, 35. Dvořák.

1. Štípa 8 7 1 0 50:15 22 0 0
2. Tlumačov 8 7 0 1 63:17 21 0 0
3. Halenkovice 7 4 0 3 41:35 12 0 0
4. Racková 8 3 1 4 35:32 12 0 2
5. Provodov 8 4 0 4 32:42 11 1 0
6. Lukov 7 2 0 5 18:28 7 0 1
7. Hřivínův Újezd 8 2 0 6 19:37 5 1 0
8. Žlutava 8 1 0 7 8:60 2 1 0
SKUPINA B: Slušovice – Brumov B nehl., Slopné – Lípa 16:2 (8:1), 5., 8., 15., 22., 44., 50., 55. Kovářová, 7. Jurák, 10. Kolařík, 20., 35., 52., 56. Masař, 21., 45. Tesař, 42. Šuráň – 18. Gajdošík, 45. Balajka (pen.), Šanov – Hvozdná 1:2 (0:2), 53. Konečný – 15. Hlaváč, 25. Hrazdira.

1. Slušovice 6 6 0 0 56:10 18 0 0
2. Štítná n. Vl. B 6 5 0 1 51:19 15 0 0
3. Slopné 7 4 0 3 51:26 12 0 0
4. Brumov B 6 3 1 2 22:22 10 0 0
5. Hvozdná 7 2 0 5 11:42 6 0 0
6. Šanov 7 1 1 5 20:40 4 0 0
7. Lípa 7 1 0 6 18:70 3 0 0

Autor: Redakce

11.10.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Mužík Matyáš, 11. 8.2017, 3300 g, 50 cm, Rožnov pod Radhoštěm
13

Nově narozená miminka na Valašsku - 30. týden 2017

Ilustrační foto.
12

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Týden kultury na Valašsku láká pod šapitó na Duška, Sokola, Rodena i pohádku

FOTOGALERIE / Celkem devět divadelních představení v sedmi dnech nabídne 2. ročník charitativního divadelního festivalu Týden kultury na Valašsku. Uskuteční se tradičně na závěr prázdnin, 25. až 31. srpna ve Velkých Karlovicích.

Nový ultrazvuk umožní dříve odhalit problémy

Ultrazvuk s vyšší kvalitou zobrazení schopný zachytit zdravotní problémy dříve, než bylo dosud možné, využívají nově lékaři radiodiagnostického oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení