VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Region - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji.

28.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Holešov 1:2 p.Podlas – Javora, Uh. Brod – Brumov 6:1 Michalec 2, Pospíšek 2, Janča, Jahoda – Gago, Slušovice – Malenovice 10:0 Klečka 3, Bořuta 2, Krajča 2, Tkadlec, Macík, Šarman, Hluk – Luhačovice 3:1 Kuřina, Kužela, Vozár – Suchý, Rožnov p. R. – Baťov 1930 0:4 Malát 2, Solař, Zikmund, Nedašov – Hulín 2:1 p. Machač P. – Chytil L., Kunovice – Nivnice 4:2 Dobrozemský 2, Dávid, Zámečník – Straňák, Májek. Dohrávka 6. kola: Uh. Brod – Luhačovice 6:1 Josefík 2, Michalec 2, Janča, Jaroněk – Coufalík.

1. SK Baťov 8 6 1 0 1 26:9 20
2. Slušovice 8 5 0 2 1 25:10 17
3. Rožnov p. R. 8 5 1 0 2 20:7 17
4. Kunovice 8 5 1 0 2 20:13 17
5. Uh. Brod 8 5 0 1 2 35:12 16
6. Holešov 8 4 1 0 3 20:14 14
7. Luhačovice 8 4 1 0 3 20:17 14
8. Brumov 8 3 0 2 3 17:17 11
9. Nedašov 8 2 2 0 4 9:26 10
10. Nivnice 8 2 1 1 4 17:19 9
11. Hluk 7 3 0 0 4 17:19 9
12. Dol. Němčí 7 2 0 1 4 13:17 7
13. Malenovice 8 1 0 0 7 6:49 3
14. Hulín 8 0 0 1 7 8:24 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Juřinka 5:0 Chovanec 2, Pekárek 2, Trčka S., Slavičín – Újezd 2:1 Bartoš, Šebák O. – vlastní, Poličná – Vel. Karlovice 1:2 Feix – Orság, Sibal, Provodov – Mladcová 0:1 Švehlík, Val. Polanka – Val. Klobouky 8:0 Macek 3, Matyáš 2, Daněk, Růžička, Baran, Štítná n. Vl. – Ratiboř 8:0 Králík 2, Štěpančík, Hrnčiřík V., Manoiš, Kružela, Barbořík, Zvoníček, Lidečko – Hovězí 4:2 Ryza D., Liška, Strýček, Sekula – Vichtora 2.

1. Poličná 8 7 0 0 1 46:8 21
2. Újezd 8 7 0 0 1 32:9 21
3. Štítná n. Vl. 8 6 0 1 1 37:7 19
4. Slavičín 8 4 1 1 2 19:10 15
5. Val. Polanka 8 4 1 0 3 32:18 14
6. Mladcová 8 4 1 0 3 13:19 14
7. Lidečko 8 4 0 1 3 25:21 13
8. Vel. Karlovice 8 4 0 0 4 10:17 12
9. Ratiboř 7 3 0 0 4 25:24 9
10. Juřinka 8 3 0 0 5 14:34 9
11. Vlachovice 8 2 1 0 5 11:22 8
12. Hovězí 8 2 0 0 6 14:32 6
13. Provodov 7 0 1 1 5 7:36 3
14. Val. Klobouky 8 0 0 1 7 5:33 1

SKUPINA B: Zdounky – Napajedla 5:2 Škrabal, Andrýsek, Lučan, Kyrcz, Ladina – Brauner 2, Kvasice – Morkovice 6:1 Zapletal, Brázdil, Kašík O. 2, Pospíšil R. 2 – Petráš, Bojkovice – Uh. Ostroh 20:1 Slavíček 5, Gorčík 4, Kolímek Martin 2, Kolínek Marek 2, Martinec 2, Schaffer 2, Lebánek, Vápeník, Jančařík – Rauš, Louky – St. Město1:2 Sedláček – Melichárek, Kovács, Strání – Kněžpole 6:1 Zámečník 2, Horňáček, Kolaja, Machala – Hančík, Nedachlebice – Boršice 1:2 Nožička – Molek 2, Koryčany – Břest 3:4 p. Gejdoš, Hubr M., Hanák – Šálek, Buček, Zapletalík.

1. Bojkovice 8 5 2 0 1 49:19 19
2. Kvasice 8 6 0 0 2 31:20 18
3. Louky 8 5 1 0 2 19:8 17
4. Koryčany 7 5 0 1 1 29:14 16
5. St. Město 8 5 0 1 2 25:13 16
6. Zdounky 8 5 0 0 3 32:18 15
7. Břest 7 4 1 1 1 23:11 15
8. Strání 7 5 0 0 2 24:15 15
9. Napajedla 8 3 0 0 5 22:24 9
10. Boršice 8 3 0 0 5 14:21 9
11. Kněžpole 8 2 0 1 5 11:26 7
12. Morkovice 8 2 0 0 6 16:31 6
13. Nedachlebice 7 0 0 0 7 9:35 0
14. Uh. Ostroh 8 0 0 0 8 7:56 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Kunovice 3:1 Šustek 3 – Bouřa, Uh. Brod – Štítná n. Vl. 3:2 Klon 2, Kelíšek – Malaník 2, Louky – Vsetín 1:3 Janota – Kučera 2, Hurta, Rožnov p. R. – Bojkovice 6:0 Kolařík 3, Solanský, Gomola, Kuběna, Brumov – Baťov 1930 7:0 Pecha 2, Šenkeřík, Chovančík, Kubiš, Macháč, Šánek, Holešov – Slavičín 0:1 Huťa. Dohrávky 6. kola: Uh. Brod – Bojkovice 5:0 Klon 3, Šimoník, Vítek, Louky – Baťov 1930 3:5 Janota 2, Kuna – Sotolář 2,Denzer, Rusek J., Štefka. Dohrávka 7. kola: Slavičín – Brumov 2:1 p.

1. Slavičín 6 5 1 0 0 13:4 17
2. Brumov 6 5 0 1 0 31:3 16
3. Uh. Brod 6 4 0 0 2 14:6 12
4. Kunovice 5 3 0 0 2 14:9 9
5. Bojkovice 6 3 0 0 3 13:18 9
6. SK Baťov 5 3 0 0 2 9:17 9
7. Rožnov p. R. 6 2 1 0 3 17:18 8
8. V. Otrokovice 5 2 0 1 2 10:15 7
9. Holešov 6 2 0 0 4 11:12 6
10. FK Vsetín 6 2 0 0 4 10:23 6
11. Louky 6 1 0 0 5 9:17 3
12. Štítná n. Vl. 5 0 0 0 5 8:17 0

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Kunovice 0:4 Daníček, Tvrdoň, Svoboda, Doležal, Uh. Brod – Štítná n. Vl. 1:5 Kostiha – Hnilo 2, Hnilová, Hrnčiřík, Struhař, Louky – Vsetín 1:4 Zuzaník – Karlík, Machala, Chudina, Fojtů, Rožnov p. R. – Bojkovice 3:5 Lokša, Konečný, Němec – Andrlík 3, Michalčík, Kundrata, Brumov – Baťov 1930 5:4 p. Ohera 3, vlastní – Klíma 2, Pražák 2, Holešov – Slavičín 4:3 Kratochvíla 3, Jura, Dubický – Staněk 2, Vaculová. Dohrávky 6. kola: Uh. Brod – Bojkovice 2:6 Valenta, Kostiha – Andrlík 3, Michalčík, Kundrata, Mojžíšek, Louky – Baťov 1930 5:3 Zuzaník 2, Dráblík,Škoda, Kahoun-Klima, Pražák, Krčma. Dohrávka 7. kola: Slavičín – Brumov 1:2 p.

1. Holešov 6 6 0 0 0 38:15 18
2. FK Vsetín 6 5 1 0 0 42:11 17
3. Štítná n. Vl. 5 4 0 1 0 16:5 13
4. Slavičín 6 4 0 1 1 20:12 13
5. Bojkovice 6 4 0 0 2 28:24 12
6. Brumov 6 2 2 1 1 31:22 11
7. Rožnov p. R. 6 1 1 0 4 32:29 5
8. SK Baťov 5 1 0 1 3 18:25 4
9. Kunovice 5 1 0 0 4 11:19 3
10. Uh. Brod 6 1 0 0 5 17:32 3
11. Louky 6 1 0 0 5 14:35 3
12. V. Otrokovice 5 0 0 0 5 6:44 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Hor. Bečva nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Hulín – Bystřice p. H. 1:12 Lukeš – Navrátil 7, Franěk 2, Červinka 2, Kocman, Luhačovice – Vel. Karlovice 7:0 Zábojník 4, Homolka 2, Hoferek, Ratiboř – Vlachovice 15:0 Fojtík 6, Ostřanský 4, Motyka 3, Zubíček, Uličník, Nedašov – Val. Klobouky 1:6 Novák P. – Poliak 2, Obadal 2, Naňák, Procházka, Juřinka – Kelč 1:9 Kovář – Jiříček 4, Žídek 2, Hradil, David, Orava.

1. Kelč 6 6 0 0 0 42:6 18
2. Val. Klobouky 6 5 0 1 0 32:8 16
3. Bystřice p. H. 5 4 1 0 0 43:3 14
4. Luhačovice 6 3 0 1 2 16:19 10
5. Juřinka 6 3 0 0 3 20:20 9
6. Hulín 6 3 0 0 3 15:27 9
7. Ratiboř 5 2 0 0 3 35:18 6
8. Zlín B 4 2 0 0 2 15:11 6
9. Hor. Bečva 3 1 0 0 2 2:10 3
10. Nedašov 6 0 1 0 5 3:35 2
11. Vel. Karlovice 5 0 1 0 4 3:39 2
12. Vlachovice 6 0 0 1 5 2:32 1

SKUPINA B: Nedakonice – Napajedla 1:0 Hrobař, Kvasice – Morkovice 0:1 Štěpán, St. Město – Dol. Němčí 5:1 Jelínek 3, Bachratý, Vanda – Šimčík, Zlechov – Hluk 0:10 Ševčík 6, Matuštík, Nguntual, Martiš, Frühauf, 1. FC Slovácko – Boršice 11:0 Doležalová 3, Illéšová 3, Šenekeříková 2, Čagánková 2, Čejková, Koryčany – Strání 3:0 Budík, Hubr, Kaňa. Předehrávka 9. kola: Hluk – 1. FC Slovácko 5:1 Ševčík, Prudík, Nguntual Van David, Matuštík, Nosek – Čajková.

1. Hluk 6 5 0 1 0 32:2 16
2. Koryčany 6 5 0 0 1 31:3 15
3. St. Město 6 4 1 0 1 25:3 14
4. Napajedla 5 3 0 0 2 11:7 9
5. Zlechov 5 3 0 0 2 6:21 9
6. Nedakonice 5 2 1 0 2 5:10 8
7. Strání 4 2 0 1 1 8:5 7
8. Dol. Němčí 6 2 0 1 3 17:18 7
9. Morkovice 5 2 0 0 3 4:13 6
10. Kvasice 6 1 1 0 4 8:22 5
11. 1. FC Slovácko 6 1 0 0 5 13:22 3
12. Boršice 6 0 0 0 6 2:36 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Hor. Bečva nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Hulín – Bystřice p. H. 3:7 Vítoslavský 2, Pleva – Dubčák 3, Kotas 2, Ovčačík. Schönwalder, Luhačovice – Vel. Karlovice 1:6 Anderle M. – Koňařík T. 2, Machýček, Morávek, Štuler, Malina, Ratiboř – Vlachovice 8:0 Hastík 2, Makyča 2, Hrabica, Kořenek, Valčík, Filip, Nedašov – Val. Klobouky 3:7 Šánek, Kolínek, Machač – Poliak M. 2, Opravil 2, Poliak D., Samiec, Šánek, Juřinka – Kelč 13:0 Cacek 5, Hrbáč 3, Klanica2, Nevařil, Šulák, Šeliga.

1. Val. Klobouky 6 6 0 0 0 45:8 18
2. Juřinka 6 6 0 0 0 41:8 18
3. Bystřice p. H. 5 4 0 0 1 34:18 12
4. Nedašov 6 3 1 0 2 23:24 11
5. Vel. Karlovice 5 3 0 0 2 23:21 9
6. Ratiboř 5 2 0 0 3 15:16 6
7. Hulín 6 2 0 0 4 20:23 6
8. Zlín B 4 1 0 1 2 17:25 4
9. Vlachovice 6 1 0 1 4 8:31 4
10. Kelč 6 1 0 0 5 6:30 3
11. Luhačovice 6 0 1 0 5 8:29 2
12. Hor. Bečva 3 0 0 0 3 3:16 0

SKUPINA B: Nedakonice – Napajedla 2:12 Andrýsek, Horňák – Machač 3, Vmotský 3, Sokola 2, Ferovič 2, Hladil, Havlík, Kvasice – Morkovice 5:0 Šiška, Kochaníček, Novotná, Machala, Hora, St. Město – Dol. Němčí 1:3 Kowalík – Tureček 2, Bobčík, Zlechov – Hluk 5:2 Bednařík 2, Číž J., Kedra, Janovský – Penk, Druckmüller, 1. FC Slovácko – Boršice 2:6 Tomečková 2 – Matejkovič 2, Palinek 2, Vašek, Petřvalský, Koryčany – Strání 4:2 Novotný 3, Elzner – Pavluš 2. Předehrávka 9. kola: Hluk – 1. FC Slovácko 2:3 Druckmüller, Frühauf P. – Tomečková 2, Chybíková.

1. Koryčany 6 4 0 1 1 28:15 13
2. Zlechov 5 4 0 0 1 23:13 12
3. Dol. Němčí 6 4 0 0 2 20:14 12
4. Hluk 6 3 0 1 2 17:12 10
5. St. Město 6 2 2 0 2 11:14 10
6. Strání 4 3 0 0 1 20:10 9
7. Boršice 6 3 0 0 3 27:23 9
8. Napajedla 5 2 0 1 2 23:17 7
9. Kvasice 6 2 0 0 4 23:25 6
10. 1. FC Slovácko 6 2 0 0 4 22:26 6
11. Morkovice 5 1 1 0 3 9:21 5
12. Nedakonice 5 0 0 0 5 6:39 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Tlumačov – Štípa odl., Halenkovice – Žeranovice 6:0 Vojtášek 2, Rapant, Kocián J., Blažek, Přecechtěl, Příluky – Fryšták 1:4 Pajtáš – Jasenský 2, Hřebačka, Okonkwo, Všemina – Kašava 4:1 Kvasnica, Sedláček, Žákovský, Gargulák – Maršálek, Spytihněv – Mysločovice 18:0 Flajzar 9, Lipenský 4, Miklas 2, Zelený, Harásek, Rozsypálek. Dohrávka 4. kola: Štípa – Žeranovice 3:2 Okál, Holík T., Holík J. – Řihák M. I, Řihák M.

1. Spytihněv 6 5 0 1 0 36:5 16
2. Štípa 4 4 0 0 0 15:8 12
3. Příluky 6 4 0 0 2 22:17 12
4. Hvozdná 5 4 0 0 1 9:8 12
5. Halenkovice 6 3 1 1 2 17:11 11
6. Fryšták 5 3 0 0 2 23:10 9
7. Všemina 6 2 0 0 4 18:14 6
8. Tlumačov 4 2 0 0 2 11:10 6
9. Kašava 5 1 0 0 4 8:18 3
10. Žeranovice 5 0 0 0 5 2:23 0
11. Mysločovice 6 0 0 0 6 4:41 0

SKUPINA B: Jaroslavice – Nedašova Lhota 5:1 Páníček 3, Chovanec, Joch – Kostka, Bylnice – Dolní Lhota 3:2 p. Chudárek V. 2 – Januška, Urubek.

1. Bylnice 5 3 1 1 1 14:17 11
2. Dolní Lhota 5 3 0 1 1 24:7 10
3. Jaroslavice 5 2 1 1 2 16:18 8
4. Nedašova Lhota 5 2 0 0 3 12:18 6
5. SK Vizovice 4 0 0 1 3 13:19 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Bratřejov 9:0 Fahian 3, Slavický 2, Mikel 2, Doležal, Hoza, Slušovice – Tečovice 6:0 Vyoral 2, Rafaja, Kurtin, Bečica, Kolaja, Sehradice – Bylnice 2:1 Váňa, Tarabus – Martinka D., Malenovice – Fryšták 0:1 Nesrsta, Lužkovice – Kašava odl., Újezd – Mysločovice 3:1 Zicha, Fojtů, Hlavička – Hubík D.

1. Bylnice 6 5 0 0 1 26:3 15
2. Sehradice 6 5 0 0 1 27:12 15
3. Lužkovice 5 4 0 1 0 25:5 13
4. Slušovice 5 4 0 0 1 22:4 12
5. Fryšták 5 3 0 0 2 23:10 9
6. Mladcová 6 3 0 0 3 24:18 9
7. Malenovice 6 2 1 1 3 19:14 8
8. Tečovice 6 2 0 1 3 11:23 7
9. Kašava 5 2 0 0 3 15:12 6
10. Mysločovice 6 1 0 0 5 10:29 3
11. Újezd 6 1 0 0 5 10:37 3
12. Bratřejov 6 0 1 1 5 3:48 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Ludkovice 0:2 Jurák, Mikulášek, Jaroslavice – Březnice 7:4 Řehák 5, Khalil, Hájek – Jurák, Červený, Běhula, Štancl A., Lhota – Spytihněv 10:1 Mikeštík 5, Majer 2, Pulpit, Bubela, Vyoral E. – Kraváček.

1. Ludkovice 6 4 1 1 1 31:4 14
2. Tlumačov 5 4 0 0 1 18:4 12
3. Jaroslavice 5 3 0 1 1 30:8 10
4. Březnice 6 3 0 0 3 19:19 9
5. Lhota 6 2 0 0 4 19:37 6
6. Spytihněv 6 0 0 0 6 3:48 0

SKUPINA B: Kostelec – Lužkovice B 2:3 p. nehl., Trnava – Příluky odl. Dohrávka 4. kola: Lužkovice B – Příluky 3:1 Hubáček, Hejtmánek, Reif – Fojtů.

1. Lužkovice B 5 3 2 2 0 16:6 13
2. Trnava 4 3 0 0 1 16:8 9
3. Lukov 4 2 0 1 1 9:13 7
4. Kostelec 5 1 0 1 3 14:15 4
5. Příluky 4 0 0 0 4 3:16 0

SKUPINA C: Bohuslavice n. Vl. – Smolina 11:0 Černíček 4, Bařinka J. 3, Janků 2, Hrabina, Grček, Nedašova Lhota – Pozlovice 0:2 Máčala V., Prekop V.

1. Pozlovice 5 5 0 0 0 35:0 15
2. Bohuslavice 4 3 0 0 1 28:9 9
3. Nedašova Lhota 4 2 0 0 2 13:6 6
4. Nevšová 4 1 0 0 3 6:15 3
5. Smolina 5 0 0 0 5 0:52 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Lutopecny 1:2 p., Gremlica – Hanák, F. Králíček, Rataje – Chropyně 1:3 (0:1), Výrostek – Poledňák, Ležák, Podaný, Mrlínek – Dřínov 3:2, Dostalík, Pešout, Hasilík – Matics 2, Rymice – Těšnovice 7:0 (4:0), Greinecker 3, Novák, Fuksa, J. Káňa, M. Káňa.

1. Chropyně 5 3 1 1 0 20:6 12
2. Lutopecny 5 2 2 1 0 12:7 11
3. Mrlínek 4 2 1 1 0 14:7 9
4. Dřínov 5 2 1 1 1 12:7 9
5. Rymice 4 2 1 0 1 17:10 8
6. Zborovice 5 1 0 3 1 9:13 6
7. Rataje 5 0 1 0 4 7:18 2
8. Těšnovice 5 0 0 0 5 3:26 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chropyně – Chvalčov 1:4, Klimecký – Tomčík, Červinka, Gabriel, Kužel, Zdounky – Zlobice 6:1 (2:0), M. Mozga 4, P. Chalupa, M. Šamánek – D. Beier, Mrlínek – Bezměrov 3:0, Baďuřík, Hurt, Smejkal, Martinice – Lutopecny 2:1 p. (0:1), Viktorín, Starosta – D. Dostálík. Dohrávka 4. kola: Zlobice – Bezměrov 4:1 (1:0), Beier, Goldman, Slaník, Vincenec – Večerka.

1. Chvalčov 4 4 0 0 0 27:5 12
2. Rymice 4 4 0 0 0 22:4 12
3. Lutopecny 5 2 1 1 1 18:11 9
4. Chropyně 3 2 0 0 1 18:8 6
5. Zdounky 4 2 0 0 2 13:15 6
6. Martinice 5 0 2 0 3 10:20 4
7. Mrlínek 3 1 0 0 2 4:12 3
8. Zlobice 5 1 0 0 4 10:34 3
9. Bezměrov 5 0 0 2 3 5:18 2

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Prusinovice – DFK Holešov 6:1, M. Měrka 2, M. Pumprla 2, Pirkl, Jurčíková – Smýkalová, Holešov B – Skaštice 4:1, Trnka 3, O. Pospíšil – Dočkal, Bezměrov – Těšnovice 20:1 (10:1), Vejtasa 5, Zachová 5, Dostálová 3, Fekar 2, Krupař 2, Houra 2, Opluštil – J. Pecina, Lubná – Lutopecny 1:3 (0:2), Kocián – Soldán 2, Cimra, Žeranovice – Dřínov 8:0 (4:0), T. Kolečík 2, Briliak 2, Simon, Klimek, Josefčák, Gába.

1. Holešov B 5 5 0 0 0 27:6 15
2. Lutopecny 5 4 0 0 1 27:4 12
3. Žeranovice 5 4 0 0 1 32:14 12
4. Prusinovice 5 4 0 0 1 21:11 12
5. Lubná 5 3 0 0 2 23:10 9
6. Skaštice 5 2 0 0 3 25:16 6
7. Bezměrov 5 1 0 0 4 29:31 3
8. Těšnovice 5 1 0 0 4 15:59 3
9. Dřínov 4 0 0 0 4 2:25 0
10. DFK Holešov 4 0 0 0 4 6:31 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 4. TURNAJ: Chvalčov – Prusinovice 1:6, Charvát – M. Pumprla 2, Uhlíř 2, Měrka, Jurčík, Žalkovice – Loukov 4:3, Dočkal, Tereško, Svoboda, Možíšová – Žaloudík 2, Kurfürst, Loukov – Chvalčov 2:4, Koutný 2 – Zmeškal 2, Charvát 2, Prusinovice – Žalkovice 9:8, Pumprla 5, Měrka 3, Pirkl – Dočkal 4, Svoboda 2, Tereško 2.

1. Žalkovice 6 5 0 0 1 37:20 15
2. Prusinovice 6 5 0 0 1 39:25 15
3. Chvalčov 6 3 1 0 2 25:22 11
4. Loukov 8 1 0 1 6 19:40 4
5. Hulín 6 0 1 1 4 14:27 3

SKUPINA B – 4. TURNAJ: Rataje – Zdounky 3:6 (2:3), Jarka, M. Chalupa, vl. – Čečatka 3, Syručka 2, Kovář, Morkovice – Lutopecny 9:3 (4:1), Pučan 2, P. Žourek 2, D. Žourek 2, Marek, Soldán, Sedlařík – Holinka, Stoklasa, J. Knapík, Lutopecny – Zdounky 9:0 (4:0), A. Dostálík 2, Pazdera 2, Vrubl 2, J. Knapík, Holinka, Podolský, Rataje – Morkovice 1:13 (0:8), Poltoranos – Pučan 2, Marek 2, J. Soldán 2, Sedlařík 2, P. Žourek 2, D. Soldán, D. Žourek, vl.

1. Morkovice 6 5 0 0 1 60:14 15
2. Zdounky 8 4 0 0 4 23:44 12
3. Lutopecny 6 3 0 1 2 26:19 10
4. Kvasice 6 3 0 0 3 16:16 9
5. Rataje 6 0 1 0 5 19:51 2

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

4. TURNAJ: Kostelec u Hol. – Chvalčov 1:11 (0:8), Mácha – Zmeškal 5, Brtníček 3, Novák, Vaculík, Chlápek, Kostelec u Hol. – Morkovice 1:22 (0:11), vl. – Žourek 11, Kvinta 4, Pučan 2, Soldán 2, Hladný, Šesták, Chvalčov – Morkovice 4:10 (3:5), Zmeškal 4 – Pučan 4, Žourek 3, Šesták 2, Soldán, Prusinovice – Slavkov p. H. 4:13, J. Krejčí 3 – Kolařík 6, Vaculík 5, Pilař 2, Hulín – Loukov odl., Prusinovice – Loukov 4:14, Jadrníček 3, J. Krejčí – Žaloudík 7, Koutný 6, vl., Hulín – Slavkov p. H. odl.

1. Morkovice 8 7 0 0 1 105:24 21
2. Slavkov p. H. 7 6 0 0 1 82:27 18
3. Chvalčov 8 6 0 0 2 70:24 18
4. Prusinovice 8 3 0 0 5 41:72 9
5. Hulín 6 2 0 0 4 24:36 6
6. Loukov 7 1 0 0 6 22:78 3
7. Kostelec u Hol. 8 1 0 0 7 14:96 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: SK Zlechov – Buchlovice 6:0 (2:0) Velcr 3, Mikula 2, Vaněk, Jarošov – O. N. Ves 6:0 (2:0) Šipka 2, Pitr 2, Svoboda, Štolba, Mistřice – Bílovice 1:0 (1:0) J. Posolda, Nedakonice – O. Lhota 8:1 (5:0) M. Andrýsek 2, Stašek, J. Andrýsek, J. Vaculík, O. Stašek, Bartoš, Klečka – vlastní.

1. Jarošov 5 5 0 0 42: 7 15
2. Nedakonice 6 4 0 2 27:11 12
3. SK Zlechov 5 3 0 2 13: 7 9
4. Bílovice 5 3 0 2 10: 4 9
5. Mistřice 6 2 1 3 11:27 7
6. O. N. Ves 5 2 0 3 7:15 6
7. O. Lhota 5 0 1 4 6:23 1
8. Buchlovice 5 0 0 5 1:29 0

SKUPINA B: Korytná – Vlčnov 2:5 p. Lekeš, V. Klon – Sagula 2, Moštěk, Pešl, Novák, Hradčovice – Havřice 2:1 (0:0) Pochylý, Hruboš, Šumice – Prakšice 6:0 (3:0) Mach 3, Pančocha 2, Mlčůch, Podolí – ČSK Uh. Brod B 1:6 (0:2) Šudřich – Jaroněk 5, Grác.

1. Šumice 5 5 0 0 32: 4 15
2. Hradčovice 5 4 0 1 14: 7 12
3. ČSK Uh. Brod B 4 3 0 1 15: 4 9
4. Havřice 5 2 0 3 17:13 6
5. Bánov 4 2 0 2 9:15 6
6. Vlčnov 4 1 1 2 8:12 4
7. Podolí 5 1 1 3 8:13 4
8. Prakšice 3 1 0 2 4:11 3
9. Korytná 5 0 0 5 6:34 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Topolná 2:3 (0:3) Š. Burián 2 – Belej 2, Holomek, Prakšice – Bánov 3:5 (1:3) Řezníček 2, Zemánek – Franc 2, Kočenda 2, Bulejko, Jarošov – Osvětimany 0:2 (0:1) Klát, Vykoukal, Šumice – Újezdec 0:13 (0:9) Lekeš 6, Kelíšek 3, Dvořák 2, Stojaspal, Bachůrek, O. N. Ves – Nivnice 0:2 (0:1) Petřivalský, Charvát.

1. Újezdec 5 5 0 0 53: 2 15
2. Nivnice 5 5 0 0 15: 3 15
3. Osvětimany 6 3 2 1 21:13 11
4. Jarošov 5 2 1 2 8:18 7
5. Bánov 6 2 1 3 9:28 7
6. O. N. Ves 5 2 0 3 10: 8 6
7. Prakšice 5 1 2 2 11:15 5
8. Šumice 5 1 2 2 7:20 5
9. Topolná 6 1 1 4 5:18 4
10. Uh. Ostroh 6 0 1 5 7:21 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

Buchlovice – Traplice 4:2 (2:1) Lukeštík 2, Kučík, vlastní – Janečka 2, Mařatice – Jalubí B 2:1 (1:0) Stužka, Gogola – Kolář, Sušice – Havřice 2:1 (1:1) Hábl, Hubál – Vítek, Nedachlebice – Velehrad náhr. termín.

1. Sušice 4 4 0 0 25: 2 12
2. Havřice 5 4 0 1 22: 5 12
3. Buchlovice 4 2 0 2 18:14 6
4. Jalubí B 4 2 0 2 13:15 6
5. Mařatice 2 1 0 1 2: 4 3
6. Traplice 4 1 0 3 10:14 3
7. Velehrad 3 0 0 3 3:21 0
8. Nedachlebice 2 0 0 2 1:19 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ořechov – Kněžpole nehl., Babice – O. Lhota 9:1 (6:0) Maňásek 3, Rosík 3, Muller 2, Říha – Trněný, Mistřice – Tupesy 5:5 (3:1) Kopčil 3, Kolek, Šimek – Tomeček, Š. Kula, Bánovský, O. Kula, Mrkva, Podolí – Bílovice 0:12 (0:5) Blaha 6, Valeš 4, Kalač, Tomešek.

1. Mistřice 4 3 1 0 40:13 10
2. Babice 6 3 1 2 29:20 10
3. Březolupy 3 3 0 0 38: 1 9
4. Tupesy 4 2 1 1 26: 9 7
5. Bílovice 5 2 1 2 30:17 7
6. Ořechov 2 2 0 0 38: 1 6
7. Kněžpole 5 2 0 3 15:18 6
8. O. Lhota 6 1 0 5 6:88 3
9. Podolí 5 0 0 5 3:58 0

SKUPINA B: Vlčnov – ČSK Uh. Brod B 4:5 (3:4) Kolek 2, Klabačka 2 – Kubiš 2, Nyiko 2, Karlík, S. Loz – Korytná 2:0 Baný 2, St. Hrozenkov – Bystřice p. L. 4:5 (0:2) P. Rapant 2, Masařík, Běták – Kuběna 3, Hodulík 2, Hradčovice – Orel Uh. Brod 2:3 (1:1) P. Řihák, Zemánek – P. Teichgrab, D. Němčí B – Březová 3:1 (1:1) Zaduban 2, Kotačka – Panák.

1. Orel Uh. Brod 6 5 0 1 35:20 15
2. D. Němčí B 6 4 1 1 28: 6 13
3. Korytná 6 4 0 2 25:13 12
4. Vlčnov 6 4 0 2 26:15 12
5. ČSK Uh. Brod B 5 4 0 1 29:20 12
6. Hradčovice 6 3 1 2 22:10 10
7. Březová 6 2 0 4 19:22 6
8. S. Loz 6 1 0 5 5:28 3
9. Bystřice p. L. 5 1 0 4 9:38 3
10. St. Hrozenkov 6 0 0 6 14:40 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Boršice – FC Slovácko nehl., Buchlovice – St. Město nehl., Uh. Ostroh – Vlčnov nehl., Polešovice – Hluk 5:18 (5:3) Bartošík, Bačák, Šantavý, Picek, Lapčík – Fruhauf 9, Říha 4, Polách 3, Kremr, Koníček, Strání – D. Němčí 7:9 (3:4) Zámečník 3, Eliáš 2, Zderčík, Zetka – Ambros 3, Hybler 3, Huspenina 2, Baroň, O. N. Ves – Tupesy 22:1 (10:0) Jurčeka 6, Kalný 3, Prchlík 3, Opravil 3, Pšurný 2, Sucháň 2, Daněk, Lažek, Jelének – Kovařík, Spytihněv – Nivnice 2:15 Achilesová, Sedláček – Straňák 6, Kozelek 5, Slinták, Zálešák.

1. O. N. Ves 7 7 0 0 109:16 21
2. Nivnice 6 4 0 2 73:38 12
3. D. Němčí 6 4 0 2 56:25 12
4. Hluk 4 3 0 1 79:17 9
5. St. Město 3 3 0 0 30:12 9
6. Tupesy 6 3 0 3 29:53 9
7. Strání 6 2 1 3 51:28 7
8. Buchlovice 4 2 0 2 39:22 6
9. FC Slovácko 3 2 0 1 30:18 6
10. Polešovice 7 2 0 5 32:78 6
11. Boršice 3 1 1 1 20:14 4
12. Uh. Ostroh 4 0 0 4 7:68 0
13. Spytihněv 5 0 0 5 6:78 0
14. Vlčnov 4 0 0 4 1:95 0

MLADŠÍ: Boršice – FC Slovácko nehl., Buchlovice – St. Město nehl., Uh. Ostroh – Vlčnov nehl., Polešovice – Hluk 1:14 (0:9) nehl., Strání – D. Němčí 4:6 (1:3) Zimčík 4 – Fibichr 2, Marčík 2, Vlk 2, O. N. Ves – Tupesy 6:10 (1:7) Basovníková 2, Běhávka, Zálešák, Beníček, Tomeček – Janoušek 6, Kunert 2, Dostál, Šmíd, Spytihněv – Nivnice 21:3 Tabara 10, Gábryš 7, Bureš 3, Malina – Kovařík 3.

1. D. Němčí 5 5 0 0 48:16 15
2. Spytihněv 5 4 1 0 64:14 13
3. Tupesy 6 4 0 2 54:34 12
4. Strání 6 3 1 2 65:39 10
5. Hluk 3 3 0 0 41: 9 9
6. FC Slovácko 3 2 0 1 35:13 6
7. Uh. Ostroh 4 2 0 2 38:19 6
8. Boršice 3 2 0 1 23:22 6
9. St. Město 2 1 0 1 22:12 3
10. Buchlovice 4 1 0 3 19:37 3
11. Vlčnov 3 1 0 2 11:39 3
12. O. N. Ves 7 1 0 6 29:75 3
13. Polešovice 7 1 0 6 23:83 3
14. Nivnice 6 1 0 5 21:81 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: FC Slovácko B – Topolná 6:4 (3:2) Obadalová 2, Vlachynská, Kopčilová, K. Škrabalová, Bangová – nehl., Babice – Kněžpole 2:2 (1:1) Svoboda, Polášková – Markus, Lorenc, Mařatice – Březolupy nehl., Mistřice – Nedakonice 2:6 (2:4) J. Tomeček 2 – T. Dvouletý 3, Schwarz 3, Jarošov – Huštěnovice 5:5 (2:3) Němec 2, Pavlíček, Kolísek, Kopčil – Slezák 2, Petrucha 2, Korvas.

1. FC Slovácko B 5 5 0 0 51:17 15
2. Kněžpole 5 4 1 0 46:14 13
3. Babice 6 3 2 1 26:21 11
4. Mistřice 6 3 0 3 25:29 9
5. Nedakonice 6 3 0 3 33:38 9
6. Mařatice 4 2 0 2 25:14 6
7. Topolná 5 2 0 3 20:26 6
8. Jarošov 6 1 1 4 21:47 4
9. Huštěnovice 5 0 2 3 14:33 2
10. Březolupy 4 0 0 4 24:46 0

SKUPINA B: Orel Uh. Brod – Březová 1:1 (0:0) Urbanec – Jurásek, Bánov – St. Hrozenkov 4:2 (4:0) Daněk 3, Brnka – Rapant 2, Újezdec – Havřice nehl., Šumice – Prakšice 1:1 (1:1) Zálešák – Helísek, Rudice – Hradčovice nehl.

1. Březová 6 4 1 1 31: 8 13
2. Újezdec 4 4 0 0 37:10 12
3. Hradčovice 4 4 0 0 33: 6 12
4. Prakšice 6 3 1 2 22:15 10
5. Bánov 6 3 0 3 45:15 9
6. Šumice 6 2 1 3 25:21 7
7. Orel Uh. Brod 5 2 1 2 22:20 7
8. Havřice 5 1 0 4 15:29 3
9. St. Hrozenkov 5 1 0 4 11:35 3
10. Rudice 5 0 0 5 2:84 0

POHÁR ŽÁCI:

D. Němčí B – Prakšice nehl., Bystřice. S. Loz – Havřice nehl., Traplice – Osvětimany 1:3 nehl.

Autor: Redakce

28.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Týden kultury na Valašsku láká pod šapitó na Duška, Sokola, Rodena i pohádku

FOTOGALERIE / Celkem devět divadelních představení v sedmi dnech nabídne 2. ročník charitativního divadelního festivalu Týden kultury na Valašsku. Uskuteční se tradičně na závěr prázdnin, 25. až 31. srpna ve Velkých Karlovicích.

Nový ultrazvuk umožní dříve odhalit problémy

Ultrazvuk s vyšší kvalitou zobrazení schopný zachytit zdravotní problémy dříve, než bylo dosud možné, využívají nově lékaři radiodiagnostického oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí.

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

FOTOGALERIE / Ještě na začátku roku byl Lukášek z Mařatic bezstarostný kluk, který si užíval dětství, běhal po hřišti a chodil do Hradišťánku. Únor 2017 bude už navždy pro celou rodinu jedním z nejsmutnějších měsíců letošního roku.

Auta vykradli mladí bezdomovci

Vsetínským kriminalistům se v těchto dnech podařilo objasnit, kdo se vloupal do tří aut ve Vsetíně. Vozy vykradli dva mladíci. Jednomu je osmnáct, druhému jednadvacet let.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení