DFK HOLEŠOV – LUŽKOVICE 1:1 (0:1)

,,Lužkovice sázely na taktiku postavenou na dlouhých nakopávaných přihrávkách. Tento záměr jim vycházel až téměř do konce střetnutí. Náš výkon ale ovlivnila hrubá chyba gólmanky Kasalové, po které jsme inkasovaly první gól. Navíc se dlouhodobě stále nedaří naším zkušeným tahounkám. Přesto jsme měly souboj s tvrdě hrajícím soupeřem hlavně za nasazení mladých hráček v naší sestavě vyhrát. Do výledku se však promítly i absence útočnice Zderčíkové a záložnice Illéšové," hodnotila střetnutí holešovská hlavní trenérka Svatava Ságnerová.

,,Plichta se silným holešovským celkem je pro nás cenným počinkem. Povedený výsledek byl dílem dobře organizované obrany a vycházela nám rovněž taktika ojedinělých protiútoků. Holešov srovnal stav na 1:1 až v osmaosmdesáté minutě ze správně nařízené penalty," uznala obránkyně a také autorka jediné branky Lužkovic Lenka Zeťková.
Branky: Lipková – Zeťková.

DFK Holešov: Kasalová – Fojtová, Zita Pospíšilová, Víznerová, Kozlanská, Rybenská, Zichalová, Dětská, Hovořáková, Pospíšilíková, Lipková. Střídala: Jiroušková.

Lužkovice: Strachoňová – Halová, Jana Molová, Rišková, Zeťková, Matlachová, Bobálová, Rozsypalová, Franková, Bystroňová, Hamalčíková. Střídala: Bláhová.

BŘEZŮVKY – NEZDENICE 1:2 (1:1)

,,Po většinu utkání jsme měli víc ze hry, ovšem soupeřky byly v koncovce produktivní. Nedařilo se nám totiž pokrývat nezdenické brejkové akce. Rovněž jsme nedokázali přecházet přes zhuštěnou obranu Slováckého týmu. V těchto situacích nám dneska citelně chyběla rychlá ůtočnice Talašová. Zápasu by přesto slušela remíza," tvrdí asistent trenéra Březůvek Ondřej Krajča.

,,V okleštěné sestavě to byl pro nás těžký souboj, který se odehrál vesměs ve středu hřiště. Naštěstí se v koncovce dvakrát prosadila Sechovcová, jež dokázala prodat svoji rychlost. Vítěznou branku jsme vstřelily v šedesáté minutě a potom už jsme domácí tým do žádné vážnější příležitosti nepustily," prozradila obránkyně Nezdenic Vlaďka Drgová.
Branky: Kadlecová – Sechovcová 2.

Březůvky: Zbudilová – Monika Zábojníková, Kilíková, Nejezchlebová, Müllerová, Ličmanová, Kadlecová, Adéla Zábojníková, Grelová, Bilavčíková, Stolaříková. Střídala: Plecová.

Nezdenice: Manová – Chupíková, Andrlíková, Janíčková, Drgová, Vrábelová, Bednaříková, Mynaříková, Michaela Hanáková, Rambousková, Sechovcová.

ŽALKOVICE – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 2:6 (1:4)

,,Na půdě nejslabšího celku soutěže jsme byli od první minuty aktivnější a brzy jsme vedli 4:0. Protože jsme měli balón prakticky neustále na našich kopačkách, mohla být naše výhra ještě výraznější. Spálili jsme totiž spoustu dalších velkých šancí. Smůla se pořád drží hlavně naší kapitánky Holbové, která na Hané zahodila minimálně čtyři tutovky, a proto Simona musí stále čekat na svůj premiérový gól v krajském přeboru," informoval vůdce lavičky vítězného týmu z Valašských Klobouk Ladislav Fojtík.

Branky: Monika Netopilová, Veronika Kubová – Machů 3, Kristýna Kubíková, Kalíková, Bednářová.

Žalkovice: Rožnovjáková – Andrea Netopilová, Petříková, Kojetská, Písaříková, Pitnerová, Monika Netopilová, Koutná, Zapletalíková, Monika Kubová, Sedlářová. Střídaly: Veronika Kubová, Máčalová, Krejčí, Hana Netopilová.

Valašské Klobouky: Bělašková – Nováková, Tománková, Mikušková, Pjajková, Kalíková,Bednářová, Kristýna Kubíková, Valčíková, Machů, Holbová. Střídaly: Naňáková, Čechová, Macháčová.

KROMĚŘÍŽ – SK BAŤOV 0:1 (0:1)

,,Po úvodním tlaku rozhodla o našem tříbodovém zisku už v deváté minutě přízemní střelou Malenovská. Také ve zbytku střetnutí jsme si vytvářely šance, ale žádnou další branku jsme už nevsítily. Domácí kolektiv nás na naši polovinu hřiště zatlačil až v závěru duelu, díky bojovnosti jsme však náporu Hanaček odolaly," oddechla si po hrající trenérka vítězného týmu Renata Pokorná.

Branka: Malenovská.

SK Baťov: Ševčíková – Hrdinová, Oharková, Lysoňková, Šefránková, Křivánková, Koukalová, Přibilová, Malenovská, Kolářová, Bukovjanová. Střídaly: Michaela Molová, Pokorná.