ÚSTÍ – POLICE 3:0 (2:0)

Domácí o svém vítězství rozhodli v prvním poločase. To se do černého trefili Nadymáček a Valenta. Druhý poločas se hrál celkem vyrovnaný duel a v 80. minutě zasloužené vítězství Ústí pečetil Martišek.

KRHOVÁ A – JARCOVÁ 4:2 (1:0)

K velmi dobré úrovni zápasu přispěly stejným dílem oba týmy. Ve 25. minutě se dostal do šance domácí Pastuszek, ustál i faul, ale v jasné šanci minul. Vynahradil si to ve 42. minutě, kdy po akci Januše volil klasický valašský nárt a míč uklidil do levé šibenice – 1:0.

Nástup do druhé půle patřil Krhové a ve 48. minutě Januš dal kolmici na Kundráta – 2:0. Hosté se dostali do hry šťastnou brankou. Centr Ondruše tečoval domácí Martínek a překonal vlastního brankáře – 2:1. Martínek svou chybu napravil v 63. minutě, kdy přihrál Zuzaňákovi a ten krásným „angličanem“ přidal třetí branku.

V 75. minutě bylo zaděláno na drama. Po rohovém kopu snížil Hoffmann. V 83. minutě vymyslel uklidňující čtvrtou branku Pastuszek. Jeho přihrávku prodloužil Kundrát na střídajícího Fabiána – 4:2. Hosté byli naprosto vyrovnaným soupeřem, pokud se věnovali hře. Hodně času ale strávili diskuzí s rozhodčím.

D. BEČVA B – N. HROZENKOV 3:1 (2:1)

Domácí šli do vedení po krásném brejku Josefa Vojkůvky – 1:0. V 11. minutě vyrovnal krásnou střelou do šibenice z 25 metrů Mynarčík. Těsně před přestávkou přidal druhopu branku domácích Martyčák. Ve druhé části o zaslouženém vítězství Bečvy rozhodl v 75. minutě brankou Vaníček

SEMETÍN – LESKOVEC 3:4 (2:2)

Domácí důležitý zápas o záchranu nezvládli a hodně se také zlobili na sudího Kopeckého.

Začali hodně aktivně a již ve 4. minutě centr Smilka Zdeněk Krampota lehce tečoval těsně vedle. Tlak přinesl v 9. minutě první branku z kopačky Pastorka – 1:0. Ve 12. minutě Pastorek trefil tyč a Zdeněk Krampota v jasné hlavičce minul odkrytou branku. Stejný hráč zahodil další šanci ve 26. minutě, kdy po kličce brankáři trefil jen boční síť. Ve 34. minutě přidal druhou branku Semetína Zdeněk Krampota. Ve 39. minutě se při odkopu nedomluvil Procházka s Radkem Krampotou a jejich kiks potrestal Pavel Hromada – 2:1. Ve 42. minutě vyrovnal Gerlík. Těsně před přestávkou Pastorek mířil vedle. Nástup do druhé půle patřil hostům a ve 47. minutě Martin Vlha zamířil přesně pod břevno – 2:3. Šokovaní domácí inkasovali o dvě minuty později čtvrtý zářez z kopačky Tomana.

Teprve střídající matador Stanislav Volek oživil domácí naděje. Po minutě pobytu na hřišti po centru Pastorka snížil na 3:4. V další šanci Volek st. hlavičkoval nad břevno. V 79. minutě faul na Pastorka sudí Kopecký neocenil penaltou. V 82. minutě musel Radek Krampota zatáhnout za záchranou brzdu a byl vyloučen. V 83. minutě Volek ml. přihrál svému otci, ten dal gól, ale sudí viděl ofsajd. Zápas se dohrával v nervózní atmosféře.

LIPTÁL – PODLESÍ B 4:3 (3:1)

Domácím vyšel první poločas. Kromě tří branek zahodili řadu šancí. V první půli se dvakrát trefil Londa a jednou Kirchner, za hosty Bělocký. Ve druhé části Beňo snížil na 3:2, ale mladý Londa svým hattrickem odmítl drama – 4:2. Poslední slovo patřilo hostujícímu Bělockému.

LUŽNÁ – CHORYNĚ B 3:2 (2:0)

Zápas měl jednoho hrdinu – domácího střelce Jana Filgase. Hosté přijeli posíleni o několik hráčů áčka, ale nebylo jim to nic platné. V 1. poločase utekl obraně Jan Filgas – 1:0. Ve 20. minutě krásnou střelou přidal druhý zásah. Po změně stran zahrozili hosté a vyrovnali.

Nejdříve se prosadil Luboš Hadvičák a záhy vyrovnal Vedral. Drama mělo šťastný konec pro domácí. V 90. minutě rozhodl Jan Filgas a v Lužné vypukla nefalšovaná radost.

LOUČKA – JANOVÁ B 1:3 (0:1)

Janová přijela pouze v deseti hráčích, ale domácí předvedli velmi mizerný výkon. Po celou dobu sice bušili na obranný val, ale hostům stačilo spoléhat na dva brejky a bylo vymalováno.

Dvakrát se radoval Hrtáň, jednou Trlica. Domácí Minář sice v 89. minutě snížil na 2:1, ale hned z výkopu hosté rázně zatrhli domácí naději na bod.

1. Podlesí B 21 12 5 4 68:38 41
2. Dol. Bečva B 21 11 6 4 53:34 39
3. Krhová 21 12 2 7 58:38 38
4. Leskovec 21 12 1 8 50:27 37
5. N. Hrozenkov 21 11 3 7 39:24 36
6. Jarcová 21 11 1 9 44:37 34
7. Police 21 10 2 9 33:34 32
8. Lužná 21 9 3 9 38:43 30