BYSTŘICE P. H. – ROŽNOV P. R. 2:1 (0:1)

Utkání začali aktivněji domácí, ale dvě zakončení se neujala. Hosté se dostali z tlaku ve 25. minutě a hned skórovali, když střelou z 30 metrů překvapili brankáře Zetocha. Druhá půle začala opět tlakem domácích, který ovšem končil na pevném obranném bloku Rožnova. V 60. minutě přišel na hřiště domácí útočník Roman Pumprla a první dotek s míčem po centru Beránka proměnil v gól – 1:1. Bystřice usilovala o výhru a v 90. minutě ji opět po centru Beránka volejí do šibenice vystřelil Pumprla.

Branky: Pumprla 2 – Zetocha.

MORKOVICE – BORŠICE 3:1 (1:0)

Hosté z Boršic přijeli s jediným náhradníkem na lavičce a tím byl bývalý hráč Zbrojovky Brno či Synotu Libor Soldán. První poločas měli domácí výraznou převahu a v 38. minutě šli po gólu Chalupy do vedení. Druhý poločas pokračoval tlakem Morkovic. V 50. minutě Malát chladnokrevně přehodil vybíhajícího brankáře – 2:0. V 82. minutě snížil z penalty Tomáš Ohnutek, když jeho první střelu brankář David Jarka vyrazil, ale na dorážku už nestačil. Hned po rozehrání ze středového kruhu však přihrál Marek Oplt střídajícímu Davidu Judasovi, který upravil stav na konečných 3:1.

Branky: 38. Chalupa, 50. Malát, 83. Judas – 82. Ohnutek.

KELČ – PROVODOV 1:2 PK (0:0)

Statečný boj Kanárků přinesl Kelči jenom zisk bodu. „My jsme dnes narazili na velmi fotbalového soupeře. Na nás jde vidět deka, ale musím kluky pochválit, jak se vzepřeli svému osudu. Byť jsme získali jen bod, je výkon povzbuzením do další práce. V prvním poločase jsme přežili asi pět výrazných možností hostů. Byť jsme mohli prohrávat a po přestávce nám byl přísně vyloučen Škorňa, protože jeho důrazný zákrok ve středu pole mohl být řešen domluvou, šli jsme do vedení. Hosté v přesilovce drželi míč. My jsme tam měli dvě možnosti, jak vedení navýšit. Oni měli velmi kvalitní centry a při zakončení nás držel brankář Hrdlička. Pak ho smolně přeskočil vysoký centrovaný míč a o těsné vedení jsme přišli. I tak to kluci odbojovali na jedničku a já jsem spokojený," řekl k utkání trenér Kelče Daniel Šulák.

Branky: 55. Kulich – 81. Urbánek. Rozhodčí: Houšť. Diváci: 100. Kelč: Hrdlička – Hegar, Radim Pastrnek, Petr Minář, Škařupa – Kulich, Jan Hlavica, Škorňa, Kapusta (46. Mikulenka, 89. Pavlištík) – Jaroslav Machač, Martin Pastrnek (60. Tomáš Hlavica). Trenér Šulák. Provodov: Petr – Laciga, Hlavňovský, Hellebrand, Gargulák – Chalupa, Velev (60. Urbánek), Zakopal, Elšík – Huťka, Ulman. Trenér Rak.

VIGANTICE – LUHAČOVICE 1:2 PK (0:0)

Fotbal na konec podzimu ve Viganticích rozhodně nenudil. I když padly jen dvě branky, šancí bylo hodně a pak se kopalo i devatenáct penalt. První gól padl po změně stran, v 59. minutě, kdy svůj únik proměnil ve vedoucí branku Vigantic Paleček. Domácí však k výhře nedokráčeli. Po třech minutách nedostoupili hráče a Luhačovice vyrovnaly díky Ondřeji Červenkovi. „Jsem spokojen s dnešním výkonem. Vedoucímu celku tabulky jsme se vyrovnali. Byl to na našem blátíčku zajímavý fotbal. Dokonce šlo všech deset střelců na obou stranách kopat penalty, náš poslední hráč bohužel nedal. Zisk 16 bodů po podzimu beru pozitivně," sdělil trenér Vigantic Pavel Šturala.

Branky: 59. Paleček – 62. Ondřej Červenka. Rozhodčí: Bartoň. Diváci: 159. Vigantice: Jiří Slovák – Řepka, Ondřej, Zdeněk Vokáč, Kučera – Vojtěch Vičan, Štreit, Kalod (90. Kulišťák), Vokoun – Paleček, Křiva (68. Martin Vičan). Trenér Šturala. Luhačovice: Jakub Kořenek – Ondřej Červenka, Bartek, Suchý, Liška (88. Daňo) – David Červenka, Bernátek, Jan Kořenek – Štěpán Červenka, Popelka. Trenér Jelínek.

VSETÍN – CHROPYNĚ 1:0 (0:0)

Chropyně přijela do Vsetína s jasným cílem ubránit alespoň bod a málem se jí to podařilo. „Oni měli jednoho náhradníka a od začátku zápasu úporně bránili. V devíti lidech to zazdili a nám se těžko prosazovalo," řekl asistent trenéra Vsetína Zdeněk Žáček.

V 10. minutě mohl dát svému bývalému klubu branku útočník Prešnajder, ale Chropyně zůstala uchráněna, protože mu střela nesedla. „My jsme v prvním poločase měli ještě dvě střely, ale nic významného. Po přestávce jsme měli ještě větší tlak. Dvě šance jsme zahodili a vysvobození přišlo po přesném míči za obranu, kdy přesně zakončil Hořelica. Prešnaj-der ještě trefil tyč, ale důležité body nám i tak zůstaly," dodal Zdeněk Žáček.

Branky: 83. Hořelica. Rozhodčí: Liška. Diváci: 61. Vsetín: Eliáš – Kovács, Tureček, Nahodil, Fojtů – Mydlář (92. Smilek), Amrich, Jaroš, Surovec – Hořelica, Přešnajder (89. Dulík). Trenér Pavel Charvát. Chropyně: Večeřa – Pospíšil, Ležák, Nehoda, Urubek – Vaňhara, Panáček, Stratil, Železný – Hrabal. Navrátil. Trenér René Hamrla.

STRÁNÍ – BAŤOV 3:0 (1:0)

Domácí nasměroval k výhře gól do šatny, který vstřelil Miklovič. Po změně stran navýšil skóre na konečných 3:0 dvěma brankami Gardian.

Branky: 45. Miklovič, 79. a 86. Gardian.

1. Luhačovice 13 10 1 0 2 34:11 32
2. Strání 13 9 2 0 2 27:9 31
3. Provodov 13 6 2 4 1 24:18 26
4. Vsetín 13 6 2 1 4 30:20 23
5. Morkovice 13 7 0 1 5 26:23 22
6. Bystřice p. H. 13 4 4 1 4 20:21 21
7. Baťov 13 5 2 1 5 36:28 20