HLUK - JUŘINKA 2:1 (1:1)

Už v 1. minutě se dostal po chybě obrany do šance domácí Straňák, ale jeho střela skončila vedle branky. Sebevědomá Juřinka byla víc na míči, byla rychlejší a důraznější. Ve 23. minutě vystřelil z hranice pokutového území Robin Fojtášek tak přesně, že míč zaplaval k levé tyči Fojtíkovi branky – 0:1. Šokovaní Hlučané se hledali, ale udeřili v pravý čas – před přestávkou po přímém kopu a zmatku v obraně vyrovnal Horák – 1:1. Zvýšené nasazení domácích přineslo ovoce po necelé hodině hry, kdy po rohu se dostal k míči Dohnal - 2:1. Hosté se poté samozřejmě snažili, ale jedinou šanci si vytvořili, když Josef Fojtík prohrál souboj u brankové čáry, tu však hosté po centru do pokutového území nevyužili. Domácí se snažili zvýšenou aktivitu soupeře likvidovat dobrou obranou a trápili je brejky. Zvýšit náskok v závěru odmítli Sagula.
Branky: 45. Horák, 59. Dohnal - 23. Fojtášek. Rozhodčí: Tomanec, 150 diváků. Hluk: Fojtík - Kuřina, Zalubil, Horák, Otrusiník, Němec (Mir. Machala), Zálešák, Dohnal, Machala Ondra, Straňák (Sagula).

ŠTÍTNÁ N. VL. - BORŠICE 3:2 (2:1)

Hned v úvodu po chybě voršické defenzivy, kdy obránci špatně odkopli míč, se prosadil domácí Kořenek. To hosty zaskočilo a spíše se hrálo na jejich půlce. Štítná zahrávala několik standardních situací a jednu využila Tomášem, který přímo z rohu zvýšil - 2:0. To domácí uklidnilo a mohlo být ještě líp, když po faulu na Kořenka, který šel sám na brankáře, rozhodčí ukázal na penaltu. Po poradě s asistentem však nařídil pouze přímý kop, ale vyloučil hostujícího Cigoše. Standardku Štítňané nevyužili a skoro z následné akce naopak dostali gól do šatny z kopačky Hanáka.

Po změně stran to už vypadalo na rozhodnutý zápas, když domácí zvýšili na 3:1 z penalty Liškou. Boršičtí se však nevzdali a bojovali. Domácí se zatáhli a už jen čekali na brejky. Což se jim málem nevyplatilo. Hosté totiž 20 minut před koncem snížili, když po standardní akci si domácí obrana srazila míč do brány. Hosté se snažili a každá jejich akce byla nebezpečná. Nakonec se jim dokonce v 86. minutě podařilo i vyrovnat, ale pro ofsajdové postavení dvou hráčů gól nebyl uznán. V závěru již Štítná těsnou výhru ubránila.

Branky: 17., 52. Liška (pen.), 2. Kořenek, - 44. Hanák, 70. vlastní Hnaníček. Rozhodčí: Nohavica, ČK: 41. Cigoš (Boršice), 150 diváků. Štítná: Vaculík P. - Šánek, Chovančík L., Smolka (56. Hnaníček), Chovančík V., Hrnčiřík, Chovančík T., Spáčil (37. Maniš), Liška T. (79. Liška J.), Vaculík T. (89. Krupík), Kořenek (76. Malaník). Boršice: Janečka - Holomčík (76. Trlida), Kaspřák, Hanák, Cigoš, Filipský (76. Krsička), Náplava, Králík (65. Soldán), Palička (86. Bartl), Andrýsek (65. Vlček), Kohoutek.

KVASICE - VEL. KARLOVICE 2:3 (0:3)

Začátek Kvasicím nevyšel a po nevydařeném odkopu brankáře prohrávaly od 7. minuty 0:1. Hosté byli důraznější, rychlejší v přechodové fázi a dokonale využili slabších chvil soupeře a do 27. minuty přidali další dvě branky. Výsledek mohl být v poločase i vyrovnaný, ale čtyři vyložené šance Kvasičtí nedokázali využít. Hosté vykopávali míč z prázdné branky, sólové nájezdy nebyly efektivně řešeny.

Nejeden tým by třígólové manko položilo, ale Kvasičtí po půli zabrali a soupeře, zřetelně ukolébané pohodlným vedením, nepustilo na dostřel branky. V 55. minutě se nekompromisně do míče opřel Ferko a výstavní trefou snížil. Za pět minut potrestal chybu karlovického brankáře Pavel Vojtášek a z utkání se zdramatizovalo až do samého závěru. Trvale domácí dobývali svatyni, ale vyrovnávací gól již nepadnul, i když příležitostí ať již ze hry nebo standardních situací bylo dostatek. Hosté se zmohli pouze na osvobozující odkopy.

Branky: 56. Ferko, 62. Vojtášek - 7., 27. Podešva, 23. Škrobák, rozhodčí: Zpěvák, 250 diváků

CHROPYNĚ - HOLEŠOV 1:2 (1:1)

Lépe začali Holešovští, kteří drželi více míč na svých kopačkách. Domácí se snažili hrát se zajištěné obrany a to se jim dařilo, většina akcí soupeře skončila u šestnáctky. V 11. minutě zahrávali Chropynští z pravé strany přímý kop a Večerka dorazil míč do branky – 1:0. O chvíli později se dostal Menšík po důrazném průniku až před branku Holešova, ale ze šestnáctky netrefil. Hosté dirigovaní výborným Číhalem se snažili vyrovnat, to se jím povedlo, když právě Číhal zakončil kombinační akci střelou k tyči.

Druhý poločas byli opět aktivnější hosté, ale soupeři se dařilo pozorně bránit a směrem dopředu hrozil z brejkových situací. Rozhodující okamžik přišel po hodině hry, když šli Holešovští do přečíslení. Domácí brankář Večeřa vytáhl krátce po sobě dva bravurní zákroky, bohužel následný lehký centr neudržel a Chudoba z dorážky poslal hosty do vedení. Orli se snažili aspoň o vyrovnání, ale zkušeně hrající Holešov si vedení pohlídal až do konce.

Branky: 11. Večerka - 38. Číhal, 60. Chudoba. Rozhodčí: Rybka, 100 diváků. Chropyně: Večeřa – Večerka, Menšík, Železný, Dutkevič, Grmela, Vaňhara, Stratil D, Stratil L., Hrabal, Urubek. Střídali: Nehoda, Navrátil, Ležák, Řezáč. Holešov: Janalík – Třasoň, Charuza, Čep, Sumec, Kryl, Číhal, Plomík, Fojta, Matulík, Chudoba. Střídali: Roubalík, Kotas

LUHAČOVICE - BYSTŘICE P. H. 1:0 (0:0)

I přes chudé vítězství domácí po celý čas diktovali tempo hry. Soupeř byl ale dobře organizovaný a pozorně bránil. V první půli si tak Luhačovičtí vytvořili spíše územní převahu s náznaky šancí.
Po přestávce už byli domácí výrazněji nebezpečnější a v 53. minutě se také dočkali vedení, kdy se prosadil Pavlíček. Následně Bystřice byla nucená více otevřít hru, ale na dobře pracující domácí obranu účinný recept nenašli. Naopak náskok domácích mohl v závěru navýšit Slobodian, ovšem jeho sólo gólman zlikvidoval.
Branka: 53. Pavlíček. Rozhodčí: Stodůlka, 40 diváků.

BAŤOV - ROŽNOV P. R. 0:1 na pen.

Domácím se nepodařilo udobřit si diváky a předvedli proti oslabenému soupeři festival promarněných šancí. Rozhodnutí tak přinesly až pokutové kopy, ve kterých měli více štěstí fotbalisté Rožnova.
Rozhodčí: Macháč, 80 diváků.

MORKOVICE - PROVODOV 1:2 (0:1)

Domácí předvedli dobrý výkon a o body přišli jen kvůli neschopnosti proměňovat šance. V prvním poločase měly Morkovice čtyři, navíc Doležel trefil tyč. Hosté neměli téměř nic, ale těsně před přestávkou kopali roh a nehlídaný Novák udeřil – 0:1. Druhý poločas začal tutovkou Oplta, ale opět scházela přesnost. Při závaru před domácí brankou Provodovští zakřičeli ruka a sudí Bartoň nařídil penaltu, ze které zvýšil Zakopal. Během dvou minut se na opačné straně udála podobná situace, ale penalta se ke zklamání domácích nepískala. Morkovice si vytvořily velký tlak a Smažinka snížil na rozdíl jediného gólu. Zkušení hosté však poleháváním na hřišti a srdcervoucími výkřiky při každém kontaktu s protihráčem kouskovali hru a vítězství si ubránili.
Branky: 87. Smažinka - 45. Novák, 60. Zakopal (pen.), rozhodčí: Bartoň, 148 diváků.

1. Provodov 9 7 1 1 0 24:9 24
2. Vel. Karlovice 9 5 1 1 2 24:12 18
3. Holešov 8 4 1 1 2 14:10 15
4. Luhačovice 9 4 1 1 3 17:14 15
5. Morkovice 9 5 0 0 4 16:19 15
6. Juřinka 8 3 2 1 2 16:12 14
7. Bystřice p. H. 8 4 0 1 3 14:8 13
8. Rožnov p. R. 9 3 2 0 4 7:12 13