Divizní suverén se loučil porážkou v Havířově. Padlo osm gólů

Divizní fotbalisté Valašského Meziříčí si na závěr skvělé sezony, která byla korunována postupem do MSFL, připsali porážku na půdě Havířova.

11.6.2017

Fotbalisté Valašského Meziříčí (v černém). Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Pořízek

Šest minut si jako hráč v poli zahrál proti svým bývalým spoluhráčům brankář Pavel Rohel.

Havířov – Val. Meziříčí 5:3 (3:1)

Oba celky chtěly v posledním zápase bavit fotbalem a to se mírou vrchovatou podařilo.

„My jsme nepřijeli na utkání hrát v silně ořezané sestavě zaďoura a chtěli jsme útočit. Šanci dostali dorostenci a obstáli, na pár minutek si musel jít zahrát i druhý brankář Rohel. Zápas se musel divákům líbit. Za stavu 0:0 jsme měli my první šanci v podání Wludyky. Na obě strany padaly krásné branky a na šance to bylo vyrovnané. Havířov byl v tomto utkání produktivnějším týmem, a proto vyhrál,“ řekl k utkání hrající trenér Valašského Meziříčí Michal Kovář.

Branky: 16. a 18. Skoupý, 39., 47. a 58. Michalčák – 35. Dragon, 50. Wludyka, 75. Kučera.
Valašské Meziříčí: Michut – Kovář, Bayer (46. Solanský), Michálek, Hrabovský (84. Rohel) – Bartozel, Žilinský, Wludyka, Kotůlek (70. Geryk), Kučera – Dragon. Trenér Michal Kovář.

Déšť krajské dožínky nepokazil, v průvodu se sešlo osm stovek lidí

Sedmý ročník Mezinárodního tábora zvonkohry se v uplynulých dnech konal v Kateřinicích na Vsetínsku. Každoročním pořadatelem je místní soubor hry na ruční zvonky s názvem Zvonky dobré zprávy.

OBRAZEM: V Jablůnce vybírali nejlepší med. Podívejte se

Setkání včelařů a jejich přátel se uskutečnilo v sobotu 19. srpna v Jablůnce. Na akci s názvem Den medu a písniček dorazily desítky lidí. Návštěvníci se za poslechu hudebního doprovodu kapel Docela kapela a Spolek vdolek zhostili úlohy vybrat ten nejlepší med. Vítězem se stal včelař a pořadatel akce Martin Biel.

Nehoda u Lačnova si vyžádala čtyři zraněné

K dopravní nehodě, při které se zranili čtyři lidé, z toho tři děti, došlo v sobotu odpoledne u Lačnova. Na místě kromě zdravotníků a policistů zasahovali také profesionální hasiči z Valašských Klobouk.

Nové hřiště se už rýsuje. Bude na konci léta

Děti ve Študlově se do konce léta dočkají nových herních prvků na místním dětském hřišti v dolní části obce. Oprava přijde na šest set tisíc korun. Většinu uhradí dotace z Ministerstva pro místní rozvoj.