JABLŮNKA B – ZDĚCHOV 2:3 (1:2)

Domácí již prohrávali 0:2 po brankách Michálka a Kabrhela. Ve druhé půli se jejich hra zlepšila a Holý se Sauerem vyrovnali. Smutek v domácím táboře nastal v 85. minutě, kdy rozhodl hostující Molek.

LIDEČKO B – HUSLENKY B 2:1 (2:1)

V poklidném zápase šli domácí do vedení v 15. minutě brankou Janáče. Hostům se záhy podařilo vyrovnat. Těsně před pauzou o třech bodech rozhodl opět Janáč.

MIKULŮVKA – STŘELNÁ 0:0

V zápase se diváci branky nedočkali, zato faulů a nadávek viděli dost. Hosté byli o trošku lepší, na šance to bylo vyrovnané.

ŠTUDLOV – LAČNOV 2:3 (0:1)

V pohledném zápase se hosté ujali vedení Rumánkem, domácí Petr Hrbáček dvěma brankami dokázal zápas otočit – 2:1. Poslední slovo ale patřilo Lačnovjanům, kteří brankami Krejče a Kolaje rozhodli o svém vítězství.

RATIBOŘ B – LHOTA U VS. B 2:0 (2:0)

Domácí byli po celý první poločas lepším týmem na hřišti, což se projevilo i brankově. Vedoucí gól vstřelil hned ve 14. minutě Holba po přihrávce navrátilce do sestavy Bogára. Když o deset minut později mířil tentýž hráč ze 20 metrů opět do černého, bylo v domácím táboře veselo – 2:0. Ve druhém poločase měli více ze hry hosté, ale jejich šance odvrátila domácí obrana nebo zlikvidoval dobře chytající Jurášek.

KELČ B– BYNINA 5:1 Podrobnosti nehlášeny.
VELKÁ LHOTA – JASENICE 2:7 (1:2)

Domácí oddíl prochází hráčskou krizí, která má za následek divoké výsledky. Starší hráči dokázali se soupeřem držet krok jen v první půli.

Za domácí byl dvakrát úspěšný Bolf. Tři branky hostů vstřelil Starůstka, po jedné přidali Rozehnal, Volek, Vaněk a Kocián.

RŮŽĎKA – KRHOVÁ B 1:2 (0:0)

V prvním poločase měli domácí tlak, ale šance nedali. Rozhodlo se tak až ve druhé půli. Ujala se až šance po změně stran, kdy se trefil Škabraha. Jenže hosté záhy dvěma brankami výsledek otočili. Přesně mířil Mužík a Peml.

KLADERUBY – JUŘINKA B 1:3 (1:0)

Domácí promrhali první poločas. Byli v něm lepším týmem, ale z řady šancí se ujala jen ta od Martina Škařupy. A jak se později ukázalo, bylo to málo.

Hosté s posilami áčka ve druhé části zápas otočili. Do černého se trefili Jiří Šindelek, Radim Šnajdr a Adam Koleček.

BRANKY – POLIČNÁ B 8:2 (3:0)

Domácí konečně zabrali a svému soupeři sázeli jeden gól za druhým. Třikrát se radoval Laurenčík, jedenkrát Pastorek, Juršťák, Adamík, Džobák a Melem. Branky útěchy za Poličnou stříleli Skalka a Kelnar.