RATIBOŘ B – SEMETÍN 3:0 (2:0)

Nováček soutěže se v Ratiboři předvedl ve výborném světle. Hrál se pohledný kombinační fotbal, který se musel divákovi líbit. Do vedení šla domácí rezerva v 17. minutě. Po nenápadné akci V. Pala přihrál z pravé strany na volného Petra Konvičného, a ten chytrým lobem přehodil gólmana Hofera – 1:0. Poté se hosté vrhli do útoku a snažili se o vyrovnání, ale dobře hrající domácí obrana je nepustila do vážnější akce. Ve 25. minutě zvýšil vedení domácích svým druhým gólem Konvičný, který se trefil přesně k tyči 2:0. Po půlhodině hry nebezpečně vystřelil semetínský Krampota, ale Jurášek byl na místě. Do druhého poločasu šli Ratibořští s odhodláním neinkasovat branku a pokud možno výsledek pojistit. Což se jim povedlo v 55. minutě, kdy se po faulu na pronikajícího Žabčíka kopala penalta, kterou proměnil M. Děckuláček – 3:0. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Václavík.

LIDEČKO B – LAČNOV 2:1 (0:1)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný duel, ale přesnější byli hosté. Z hranice šestnáctky se trefil Ryza – 0:1. Domácí vstoupili do druhé půle hodně rázně a záhy mohli vyrovnat. Pokutový kop Richardovi Kulíškovi ale hostující gólman vytlačil na tyč. Teprve střídající David Černoch se postaral o vyrovnání – 1:1. O tom, že tři body nakonec zůstanou doma, rozhodla 77. minuta. Po velkém zmatku před brankou Lačnova dorážel Michal Samiec – 2:1.

STŘELNÁ – HUSLENKY B 1:1 (0:0)

Po celý zápas měli domácí neustálou převahu, ale střelci narazili na skvěle chytajícího Martina Černovského. Co je to produktivita, ukázali hráči Huslenek v 55. minutě. Trefil se Tomáš Holec a bylo 0:1. Drtivá převaha hráčů Střelné přinesla radost až v 85. minutě, kdy vyrovnal Aleš Vašků. Domácí se v zápase pořádně natrápili, hosté ze dvou střel na branku vezou bod.

ZDĚCHOV – LHOTA U VS. B 2:6 (1:2)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, který se zlomil po hodině hry. Hosté dvěma brankami soupeři odskočili na tříbrankový rozdíl a zápas dotáhli do vítězného konce. Za domácí byli úspěšní Matuška a Sekula. Dvě branky Lhoty vstřelil Jančina, po jedné přidali Valchař, Goláň, Vráblík a Šťastný

JUŘINKA B – VELKÁ LHOTA 4:1 (0:0)

V prvním poločase měli oba soupeři spíše problémy s horkým počasím, a tak se hrál pěší fotbal. Jediné vzrušení přineslo hosty nastřelené břevno. Druhý poločas již patřil domácím a tři rychlé branky rozhodly o osudu zápasu. Lhoťané stačili pouze korigovat na 3:0 Richardem Maléřem. Dvě branky Juřinky vstřelil Roman Štengl, po jedné přidali Horák a Paťava.

POLIČNÁ B – KLADERUBY 1:2 (1:1)

Domácí byli v prvním poločase lepší, hráli pěkný fotbal a ujali se vedení v 31. minutě křižnou střelou Včelného. Hosté vyrovnali po rohu Kopřivou. Domácí stačili ještě v prvním poločase nastřelit dvakrát břevno soupeřovy branky. Ve druhém poločase převzali iniciativu hosté a pečetili vítězství v 75. minutě krásnou střelou Martináka.

JABLŮNKA B – RŮŽĎKA 3:3 (2:0)

Ani hattrick Radka Maleňáka z Jablůnky nestačil na tři body. První poločas patřil jednoznačně domácím, ale ve druhé části jim došly síly. Nadšeně bojující hráči Růžďky dvěma brankami Melichaříka a jedné Malého získali bod.

DOL. BEČVA B – JASENICE 8:0 (6:0)

Hosté toho v Dolní Bečvě kromě hádání a nervozity moc nepředvedli. Domácí po celý zápas jasně ovládali hřiště, jejich hra kočky s myší měla osmibrankový efekt. Třikrát mířil přesně Vaníček, po dvou brankách přidali Maléř s Krhůtkem, jedenkrát byl úspěšný karafiát.