VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbal

7.8.2016

Nevydařenou premiéru VKK podrtrhlo zbytečné vyloučení kapitána Mikuly

Velké Karlovice - Fotbaslité Velkých Karlovic vstoupili do nového ročníku divize velmi špatým výkonem, když doma po zásluze nestačili na nováška soutěže z Pusté Polomi. Tak zápas ovládla, dala dvě slepené branky v prvním poločase. Domácí nemají ani bod a ještě přišli o zbytečně vyloučeného kapitána Mikulu.

7.8.2016

Exligový Martin Sviták trefil tři body pro Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí - Vítězně vstoupili do sezony divizní fotbalisté Valašského Meziříčí. Více než dvě stovky diváků se na přišly při novém hracím čase (sobota 10.15), slosovatelném vstupném, pivu a klobáse zdarma podívat na výkon svých hráčů pod vedením nového trenéra Michala Kováře. A byla to premiéra vítězná.

6.8.2016

Brímus: Od velkých změn je na 20 let pokoj

Zlín – Tak náročná dvě léta ve své funkci ještě nezažil. Po fotbalové ®evoluci v podobě elektronizace systému FAČR letos společně se „svými" kluby bojoval s nástupem nové legislativy, která ve většině případů nebyla přijata s nadšením.

31.7.2016

Mistrovská kopaná ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mistrovská kopaná ve Zlínském kraji.

30.7.2016

Svátek je tu. Holešov hostí Sigmu Olomouc

Region – Už dnes vstoupí šest regionálních fotbalových klubů do bitev 1. kola Mol cupu. Velký fotbalový svátek očekávají od 17 hodin především v Holešově, kam zavítá v současnosti druholigová Sigma Olomouc.

21.7.2016

Být bez výplat? Posílilo mě to, líčí Lukáš Droppa

Uherské Hradiště /ROZHOVOR/ - V Rumunsku zažíval hezké životní období. V únoru se mu narodila dcera Emilly, v týmu Pandurii byl členem základní sestavy a promlouval s ním do boje o titul. Jenže ve stejném měsíci, jako se radoval z přírustku do rodiny, skončil v klubu náhle po deseti letech hlavní sponzor CEO a odchovanci fotbalového Slovácka Lukáši Droppovi začaly nepříjemné časy.

19.7.2016

Petržela: Ze sestupu se Vsetín musí poučit

Vsetín – Vsetín jako divizní nováček neobstál a po roce se vrací do krajského přeboru. Nejen o příčinách sestupu jsme si povídali s bývalým předsedou klubu Tomášem Petrželou, který ve vedení Vsetína skončil k 17. červnu.

19.7.2016

Valián: Jak na klidnější sezonu? Odpověď nezná ani Mourinho

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ – Předseda klubu, sekretář a vedoucí prvního týmu mužů – obětavý pracovník Velkých Karlovic + Karolinky Jaroslav Valián v následujícím rozhovoru hodnotí účinkování týmu v minulé divizní sezoně a nahlíží na příští ročník.

19.7.2016

Mladší žáci FC Vsetín jsou přeborníky kraje

Vsetín - Fotbalisté FC Vsetín vybojovali s přehledem prvenství v krajském přeboru mladšího žactva. Tým vedený trenérem Martinem Zbrankem a vedoucím družstva Petrem Říhou ve dvaadvaceti utkáních jedenadvacetkrát zvítězil a pouze jedinkrát opouštěl hřiště poražený.

28.6.2016

Rozhodnuto. Mimo pořadí v KFS Zlín postupují Nivnice a Sehradice

Zlínsko – Až se závěrem uplynulého týdne se vedení Zlínského krajského fotbalového svazu podařilo vyřešit složení soutěží seniorských týmů pro příští sezonu. „Zatímco složit krajský přebor bylo tentokrát nečekaně snadné, protože všechny celky, co si postup na zeleném pažitu vyválčily, posun výše přijaly, u zbylých soutěží to bylo mnohem složitější," přiznal místopředseda KFS Pavel Brímus.

26.6.2016

Mistrovská kopaná

Zlínský kraj - Výsledkový servis z mistrovské kopané

26.6.2016

Šlágr posledního kola ovlivnilo vyloučení brankáře Poličné

Valašsko – Huslenkám stačil na tři body kvalitní poločas. Lužná se rozloučila se soutěží dalším debaklem. Horní Bečva rozhodla o své výhře v závěru. Halenkov se doma rozloučil s fanoušky vítězstvím díky hattricku střelce Úlehly

24.6.2016

Sudí Řihák neví na čem je, FAČR jeho případ už dva měsíce neřeší

Uherské Hradiště – Kauzou fotbalového rozhodčího, který odmával zápas I. B třídy s nápisem „PELTA BERBR VEN" na zádech, se má zabývat nově ustanovená etická komise. Kdy zasedne a co arbitrovi hrozí, není známo.

21.6.2016

Šutér Pavel Bartecký platí na Valašsku za Ronalda Koemana

Bynina – Fotbalista Pavel Bartecký je největší hvězdou Byniny v okresním přeboru. Na Valašsku platí za Ronalda Koemana. Podobně jako tato bývalá hvězda světové kopané ovládá mistrně přímé kopy ze všech pozic, ale umí zakončit i ze hry. Naposledy se o tom o víkendu přesvědčili hráči sestupující Lužné, kterým Pavel dal tři branky a podílel se na výhře 4:3 po penaltách.

21.6.2016

Valašské Meziříčí chtělo na bednu

Valašské Meziříčí – I když jen bramborová medaile, i tak byli fotbalisté Valašského Meziříčí po Slavičínu druhým nejlepším valašským zástupcem v uplynulé sezoně divize skupiny E.

21.6.2016

ON-LINE: Češi nevyhráli ani třetí zápas. Po porážce s Turky tým na turnaji končí

Lens - Poslední zápas ve skupině Češi nezvládli. Draví Turci dobře bránili, sebevědomě kombinovali a dvakrát se jim podařilo rozvlnit českou síť. Čeští hráči se snažili útočit, ale ve finální fázi se jim nedařilo. Ve skupině skončili na čtvrtém místě a s turnajem se loučí. Klíčový zápas jste mohli sledovat v on-line reportáži Deníku od 21:00.

20.6.2016

I. A třída: Kelč vyprovodila sestupující Dolní Bečvu devítigólovým výpraskem

Region – Fotbalisté Podkopné Lhoty dokonali spanilou jarní jízdu za záchranou v I. A třídě skupině A výhrou nad Valašskými Klobouky. Dolní Bečva se rozloučila se soutěží devítibrankovým výpraskem v Kelči. V béčku pokazily Skaštice postupové oslavy Strání. Suveréna soutěže porazil Konečník a spol. i podruhé v sezoně.

20.6.2016

I. B třída: Jalubí po 28 letech opouští krajské soutěže

Region – Závěrečné kolo fotbalové I. B třídy vyluštilo poslední tajenku v podobě tria, které doprovodí již jistého sestupujícího Vizovice do okresních soutěží. Blízko záchraně byla Jablůnka, ale na vytoužené vítězství v řádné hrací době nedosáhla. A tak se přiřadilo po bok Roštění a Jalubí, kterým také zůstal v rukou černý Petr.

20.6.2016

Tygři z Lužné sestupují a budou hrát IV. třídu pod hlavičkou Valašské Polanky B

Valašsko – Lužná je druhým sestupujícím z okresního přeboru. Poličná překazila korunovaci Semetína za krále okresního přeboru. Bodovaly celky z konce tabulky – Huslenky, Nový Hrozenkov i Lhotka.

20.6.2016

Jablůnka sestupuje do okresního přeboru

Valašsko – Kdo bude kladně reagovat na postup do 1. A třídy? První dva celky Kateřinice a Valašská Polanka postup odmítly. Prostřední Bečva čeká na vyjádření Hovězí. Ta by postup brala. Na konci tabulky se děly dramata, ale o bod nakonec spadla do okresního přeboru Jablůnka.

19.6.2016

Mistrovská kopaná

Zlínský kraj - Výsledkový servis z mistrovské kopané

19.6.2016

Krajský přebor: sestupující celky si „osladily" loučení vítězstvím

Region – Již bez emocí a na pohodu se odehrálo závěrečné kolo fotbalového krajského přeboru mužů, které již nic nemohlo změnit na tom, že z postupu do divize se raduje vítězný Holešov a naopak černý sestupový Petr zůstal v rukou Slušovic, respektive Napajedel. Ta ale mají šanci na záchranu v případě, že se některý z celků do nového ročníku nepřihlásí a současně nebude zájem o postup mezi krajskou elitu mimo pořadí.

19.6.2016

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj -  Výsledkový servis z mládežnického fotbalu

19.6.2016

Dolní Bečva potvrdila sestup ostudným debaklem v Kelči

Valašsko – Podlesí otočilo zápas s Vidčí ve druhém poločase. V tomto úseku hry rozhodla o třech bodech doma také Juřinka. Bod ztratila doma Horní Lideč, pěkný zápas se hrál ve Valašských Příkazech.

AKTUALIZOVÁNO
17.6.2016

ON-LINE: Mizérie, řádění fanoušků a bod. Češi remizovali s Chorvatskem

St. Etienne, Praha - "Pánové, musíme uspět," řekl zcela jasně trenér českých fotbalistů Pavel Vrba před druhým zápasem na Euro pro Chorvatsku. Přání mu splnili jen částečně. Prvních 77 minut se Češi trápili, chybovali a předvedli jeden z nejhorších výkonů. Zlom nastal až s příchodem útočníků Milana Škody a Tomáše Necida, kteří se postarali o cennou remízu 2:2. Zápas jsme sledovali v on-line reportáži.

17.6.2016

V závěrečném kole se bude hrát hlavně o záchranu

Region – S výjimkou vsetínského okresu, kde je na programu teprve předposlední kolo, budou o tomto víkendu v našem kraji vrcholit nižší fotbalové soutěže. Poté, co se v divizi zachránily Velké Kalrovice+Karo­linka, spadl kámen ze srdce nejednomu klubu.

17.6.2016

Pavel Vrba byl veselý kluk a bezvadný parťák, vzpomíná trenér Páník

Zlín – Málokdo zná trenéra české fotbalové reprezentace Pavla Vrbu tak dobře jako zlínský kouč Bohumil Páník. Strávil s ním krásné časy u mládeže v ostravském Baníku a přátelství přetrvalo i v dalších letech. Nyní mu přeje úspěch na EURO 2016 ve Francii.

17.6.2016

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

16.6.2016

V závěrečném kole se bude hrát hlavně o záchranu

Region – S výjimkou vsetínského okresu, kde je na programu teprve předposlední kolo, budou o tomto víkendu v našem kraji vrcholit nižší fotbalové soutěže. Poté, co se v divizi zachránily Velké Karlovice+Karo­linka, spadl kámen ze srdce nejednomu klubu.

16.6.2016

Postřehy z Francie: O duelu s Albánií, tureckém překvapení i bezpečnosti

Nice – Česká fotbalová reprezentace si dopřávala několikadenní volno před zápasem s Chorvatskem, zpravodaj Deníku ve Francii Michal Kvasnica se proto mohl vypravit na Azurové pobřeží. I tato vyhlášená turistická oblast žije fotbalem, byť přímo o euforii se ve francouzském podání rozhodně hovořit nedá.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies